Radio Kraków

Artykuł sponsorowany

Niesamowite przepisy z herbatą, którym nie można się oprzeć

  • date_range 2022-07-11
  • Artykuł sponsorowany
Herbata to niezwykły napój. Oprócz niezwykłych walorów smakowych posiada szereg cech, które pozytywnie wpływają na zdrowie zarówno fizyczne – jak i psychiczne. Polepsza koncentrację, reguluje poziom cholesterolu, a jednocześnie stymuluje z powodu zawartej w niej teiny. Jak jednak sprawić, żeby jeszcze bardziej wzmocnić jej fascynujący smak?

Zielona rewolucja w Grupie PCC

Na przestrzeni ostatnich lat coraz mocniej dotykają nas skutki zmian klimatycznych, które sieją spustoszenie w przyrodzie i powodują nieodwracalne szkody. Wizja nadchodzącej katastrofy spowodowała wzrost tzw. świadomości ekologicznej społeczeństwa. Człowiek utożsamiający się z tą postawą podejmuje odpowiedzialność za stan otaczającego go środowiska i zgodnie z rzetelną wiedzą oraz determinacją stara się zachować go w pierwotnym stanie.

6 aktywów, w które warto inwestować w trakcie recesji

  • date_range 2022-07-01
Kryzys, recesja, bessa – jak zwał, tak zwał, ale zawsze chodzi o to samo: spowolnienie, a nawet zwijanie się gospodarki. Choć jest to bolesny czas dla całego społeczeństwa, stanowi on normalny elementy cyklów ekonomicznych. Nawet w takim okresie warto szukać sposobów na ochronę i w miarę możliwości pomnażanie nadwyżek finansowych. Oto nasze metody, które mogą pomóc w zabezpieczeniu kapitału przed utratą wartości, a nawet w pomnożeniu go.

Jak wybrać odpowiedni prezent dla młodej pary?

Jeśli wybierasz się na ślub oraz wesele to koniecznie musisz podarować odpowiedni prezent młodej parze. Wybór takiego prezentu często nie jest łatwy i wiele osób ma z tym duży problem. Jak wybrać wyjątkowy prezent, który przyda się lub przypadnie do gustu parze młodej? Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki i gdzie kupić odpowiedni prezent ślubny, to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Piec do pizzy i inne wyposażenie gastronomi - jak je wybrać?

W dzisiejszych czasach profesjonalny, dobrze dobrany do wymagań użytkowników sprzęt to fundament gastronomicznego sukcesu. Właściwy wybór wyposażenia pozwala nie tylko znacznie ułatwić pracę, ale też skrócić czas przygotowywania posiłków i zminimalizować ryzyko przestojów związanych z naprawą źle działających sprzętów. W poniższym artykule zastanowimy się nad wyborem odpowiedniego pieca do wypiekania pizzy, a także powiemy o tym jak wybrać odpowiedniego producenta wyposażenia gastronomii tak, żeby nie żałować zakupu.

Jak zdrowo żyć? Kilka podstawowych zasad

Jesteś osobą zabieganą, ale chcesz dbać o odpowiednie odżywianie? Pomoże ci w tym dieta pudełkowa Kraków. Zdrowe jedzenie, które możesz zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Zbilansowane posiłki to droga do wymarzonej sylwetki, lepszego samopoczucia oraz zdrowia. Jeszcze lepszy rezultat uzyskasz, jeśli dołączysz do tego wysiłek fizyczny. Wybierz dla siebie najlepszy catering dietetyczny i ciesz się smacznym, zdrowym jedzeniem.

Dlaczego warto mieć centralę firmy w biurze wirtualnym?

Biura wirtualne to instytucje oferujące wynajem adresu do rejestracji firmy, spółki, fundacji czy stowarzyszenia. Czym różni się umieszczenie firmy w wirtualnym biurze w stosunku do rejestracji jej w domu i dlaczego dobrze mieć firmę w centrum Warszawy?

Biznes w Krakowie – skąd wziąć pieniądze na start?

Kraków to biznesowe centrum południowej Polski. Zdecydowanie warto prowadzić tu działalności gospodarczą, mając dobry pomysł i solidne fundamenty do jego realizacji. Jeśli natomiast brakuje Ci gotówki i zastanawiasz się, skąd pozyskać potrzebne środki na rozkręcenie biznesu, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować. Oto one.

Zagłosuj na „Turystyczne Skarby Małopolski” do 21 września 2021

Urokliwe krajobrazy, klimatyczne miasteczka, bogata kultura i folklor, parki narodowe i krajobrazowe, gęsta sieć tras rowerowych, liczne ścieżki i szlaki, którymi można dotrzeć w miejsca zupełnie nieznanem zachęcają do aktywnego zwiedzania regionu i jego odkrywania na nowo – tak wiele ma Małopolska do zaoferowania…

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię