Radio Kraków

Nasze akcje

"Jawor u źródeł kultury" - eliminacje w Radiu Kraków

Polskie Radio Kielce co roku zaprasza twórców, artystów i wykonawców ludowych do udziału w konkursie „Jawor u źródeł kultury” . Tegoroczna edycja przybrała po raz pierwszy formułę ogólnopolską a Radio Kraków we współpracy z Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w miniony weekend przeprowadziło eliminacje.

Solowy recital Antoniego Krupy

Już w najbliższą sobotę (26 lutego) zapraszamy do Restauracji Radiova (al. Słowackiego 22, w budynku Radia Kraków) na solowy recital Antoniego Krupy. Początek o godz. 19.00.

Świętowaliśmy 15 lutego!

15 lutego Radio Kraków, pierwsze radio w Małopolsce i najstarsza regionalna rozgłośnia w kraju, świętowała 95. urodziny.

Seniorzy czytają dzieciom

Klasyka polskiej i światowej literatury dziecięcej i młodzieżowej w wykonaniu krakowskich seniorów. Najpiękniejsze baśnie, bajki, wiersze i powieści przygodowe czyta 21 seniorów z krakowskich Centrów Aktywności Seniorów. To wspólna akcja Radia Kraków, Krakowskiej Rady Seniorów i Centrum Aktywności Seniorów „Radosny Senior”. Inicjatorką i koordynatorką projektu jest Sybilla Borowicka. Realizacja radiowa: Wojciech Gruszka, redakcja i wybór tekstów: Katarzyna Fortuna, współpraca: Wiola Rapacz i Kalina Szyszka-Treppa. Zapraszamy do słuchania!

Skarby Małopolski w Starym Sączu!

Kolejnym przystankiem na wakacyjnej trasie Radia Kraków pod szyldem Skarbów Małopolski będzie miasto świętości i kontemplacji.

Przystanek siódmy: Krościenko nad Dunajcem

Już 7 sierpnia zjawimy się w Krościenku, gdzie od 10.00 do 13.00 będziemy nadawać na antenę Radia Kraków prosto z amfiteatru. Koniecznie odwiedźcie nas zarówno na miejscu jak i radiowo!

Szósty przystanek - Ciężkowice!

Już 31 lipca zawędrujemy do Ciężkowic, gdzie od 10.00 do 13.00 będziemy w Parku Zdrojowym. Odwiedźcie nas na miejscu lub słuchajcie na antenie Radio Kraków!

"Skarby Małopolski" w Bieczu!

Pora na "wschodnią bramę Małopolski"

Skarby Małopolski w Jordanowie!

W wakacyjnej trasie Radia Kraków czas na południe i Jordanów położony w Kotlinie Rabczańskiej. Warto tu zboczyć po drodze w Tatry i najlepiej - zostać na dłużej.

Koncert Gadabit na Letniej scenie Radia Kraków

OFF Radio Kraków, Radio Kraków i Gadafest zapraszają na niecodzienny koncert, zapowiadający tegoroczną edycję festiwalu. W niedzielę (11 lipca o godz. 17.00) w studiu S-5 wystąpi zespół Gadabit - gratka dla tych, którzy poszukują brzmień klasycznego hip-hopu we współczesnym wydaniu. Transmisja koncertu na antenie Radia Kraków!

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię