Radio Kraków

Koncerty

95 lat Radia Kraków i 30 lat pracy artystycznej Roberta Kasprzyckiego

Koncert dwóch jubileuszy 14 października o godz. 19.00 z w Studiu im. Romany Bobrowskiej.

45 lat z Radiem Kraków!

Jubileuszowy koncert Antoniego Krupy 4 października o godz. 19.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej. Wstęp wolny – zapraszamy.

Koncert „Głos Narodów. Razem do zwycięstwa!” w Radiu Kraków

W imieniu Fundacji Centrum Polsko-Ukraińskie zaprosiliśmy na występ Igora Grochockiego i zespołu IZZI w środę 28 września 2022 do Studia S-5 Radia Kraków.

Antoni Krupa i Przyjaciele. Koncert dla Ukrainy

W sobotę zaprosiliśmy do Studia S-5 im. Romany Bobrowskiej o godz. 19 na wyjątkową, muzyczno-poetycką opowieść o najpiękniejszym okresie w muzyce rozrywkowej – latach sześćdziesiątych. Program wypełniły kompozycje Jarka Śmietany i Antoniego Krupy, a także covery muzycznych hitów z tamtych lat.

Premiera "Miłej" Oskara Cenkiera w Radiu Kraków

Koncert odbył się 3 kwietnia o godz. 19.00 w studiu S-5.

"Dzieciom Ukrainy". Koncert Dagadana w Radiu Kraków. Szczytny cel i wyjątkowy wieczór!

„Wracamy do korzeni: Jerzy Wójcik – in memoriam” - koncert w Radiu Kraków

W piątek 10 grudnia o godzinie 18:00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej rozpocznie się koncert zatytułowany „WRACAMY DO KORZENI” poświęcony pamięci Jurka Wójcika, gitarzysty legendarnej grupy ZDRÓJ JANA i twórcy zespołu LITTLE OLE OPRY, pierwszej w Polsce kapeli grającej muzykę bluegrass.

Muzyczny akcent Wszystkich Świętych, czyli koncert „Memento Vitae" w Krakowie

Kraków uczcił Wszystkich Świętych także muzycznie. Na cmentarzu Rakowickim po raz siódmy odbył się koncert "Memento Vitae", bez bisów i oklasków. Znane utwory o życiu i przemijaniu wykonali Krystyna Prońko, Olga Szomańska, Andrzej Lampert i Janusz Radek.

Diapositive w Radiu Kraków

W niedzielę 24 października w Studiu im. Romany Bobrowskiej wystąpi krakowska formacja Diapositive. Początek o godz. 18.00, transmisja koncertu na antenie.

Koncert Basi Stępniak-Wilk w Radiu Kraków

W niedzielę w Studiu im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków odbył się na poetycki wieczór przepełniony - uwielbianą przez słuchaczy - twórczością Basi Stępniak-Wilk.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię