Radio Kraków

Patronaty

W drogę! Wakacje w Muzeum Etnograficznym

Muzeum Etnograficzne w Krakowie zaprasza do udziału w wakacyjnych warsztatach, grach miejskich, spacerach i spotkaniach inspirowanych nową wystawą czasową pt. „Wędrowanie. Turyści, pielgrzymi, migranci”. Przygotowano propozycje dla dorosłych i młodzieży, rodzin, osób z niepełnosprawnościami, grup zorganizowanych. Spotkania będą odbywać się zabytkowych wnętrzach Ratusza kazimierskiego i Domu Esterki, w zaciszu muzealnego ogrodu i w jego sąsiedztwie – na krakowskim Kazimierzu.

XXI Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych w Skale

21. edycja XI Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych w Skale odbędzie się w niedzielę 23 czerwca o godz. 14.30 na Placu Konstytucji 3- Maja.

NH FEST 2024 - letni tygiel artystycznych i twórczych wydarzeń w Nowohuckim Centrum Kultury

NH FEST to propozycja Nowohuckiego Centrum Kultury dla wszystkich tych, którzy zamierzają wakacje spędzać w Krakowie i okolicach. Sześć spektakli w ramach festiwalu Krakowskie Miniatury Teatralne, noc jazzu, koncerty na scenie plenerowej, Krakowski Festiwal Tańca, Międzynarodowe Triennale Grafiki rozsiane po wszystkich galeriach, rodzinny piknik muzyczny, kuratorskie oprowadzania po wystawie i Festiwal Muzyki Polskiej.

33. Festiwal Kultury Żydowskiej

  • date_range 2024-06-20
23 czerwca rozpoczyna się 33. edycja Festiwalu Kultury Żydowskiej, organizowana w tym roku pod hasłem Shema Jisrael / Ahava. Festiwal potrwa do 30 czerwca.

Nowotarski Piknik Lotniczy 2024

Pokazy lotnicze odbywające się na najpiękniej położonym lotnisku w Polsce, na przestrzeni lat stały się atrakcyjną wizytówką stolicy Podhala i jednym z najważniejszych wydarzeń lata.

Dbaj o zdrowie. Odwiedź Wielkowiejski Targ!

Serdecznie Państwa zapraszamy 22 czerwca 2024 r., od godziny 9.00 do 13.00 do Szyc w gminie Wielka Wieś, na kolejną edycję Wielkowiejskiego Targu!

KOD MISTRZÓW: Józef Skrzek

17 czerwca o godzinie 18.00 zapraszamy do Teatru Groteska na kolejne spotkanie z cyklu Kod Mistrzów. Naszym gościem będzie Józef Skrzek – multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor.

XXVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Krakowie

Wystawa odbędzie się w dniach 22-23 czerwca na terenie hal oraz terenów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, przy Al. Jana Pawła II 78.

Wszyscy byli odwróceni życie i twórczość Marka Hłaski

21 czerwca zapraszamy do Pałacu Potockich na wydarzenie literackie poświęcone życiu i twórczości Marka Hłaski, organizowane przez Otwartą Pracownię przy wsparciu merytorycznym Instytutu Mikołowskiego im. Rafała Wojaczka.

"Bądź gotów! Zanim w Krakowie zawyją syreny"

Projekt Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski oraz Samorządu Miasta Krakowa ma na celu omówienie i wypracowanie zasad tworzenia obrony cywilnej (wspólnie z m.in. WP, WOT, PSP, OSP, Policją, Strażą Miejską) budowania systemu odporności państwa oraz radykalne zwiększenie poziomu bezpieczeństwa obywateli w przypadku potencjalnych zagrożeń, takich jak klęski żywiołowe, ataki terrorystyczne, hybrydowe, cyberataki, w tym na system bankowy czy w najgorszym przypadku, wojna.

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię