Radio Kraków

Patronaty

Dzień Otwarty Instytutu Polskiej Akademii Nauk. W programie masa ciekawych wykładów i doświadczeń.

Wielkimi krokami zbliża się kolejny Dzień Otwarty krakowskiego Instytutu Katalizy i Fizykochemii Powierzchni im. Jerzego Habera Polskiej Akademii Nauk.

Koncert na wiele zmysłów w Międzynarodowym Centrum Kultury

Fundacja Pełni Kultury i Międzynarodowe Centrum Kultury zapraszają na pierwszą edycję “Koncertu na wiele zmysłów”. Wydarzenie odbędzie się 22 września 2023 roku, o godzinie 18.00, w Sali „Pod Kruki” w MCK przy Rynku Głównym 25.

2. Dzień Bezpiecznego Powiatu Krakowskiego z Powiatową Radą BRD

Powiatowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Powiatu Krakowskiego pod przewodnictwem Starosty Krakowskiego, Wojciecha Pałki wraz z Wójtem Gminy Czernichów, Danutą Filipowicz zaprasza na 2. Dzień Bezpiecznego Powiatu Krakowskiego z Powiatową Radą BRD. Wydarzenie plenerowe zaplanowano na 24 września 2023 r. (niedziela) przy budynku Urzędu Gminy w Czernichowie (ul. Gminna 1, Czernichów) w godz. 14-18:00.

71. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! – koncert Światło-Życie

Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na koncert Światło-Życie, który odbędzie się 30 września o godzinie 19:00 w ramach cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?!. Tym razem spotkamy się w kościele św. Brata Alberta w Krakowie-Czyżynach. Koncert poświęcony będzie księdzu Franciszkowi Blachnickiemu – założycielowi Ruchu Światło-Życie.

Konferencja Radiokomunikacji i Teleinformatyki KRIT 2023

W dniach 20-22 września 2023 roku Instytut Telekomunikacji Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie organizuje Konferencję Radiokomunikacji i Teleinformatyki (KRiT). 

"Kopernik" musical - Opera Krakowska

Wpisując się twórczo w obchody 550. rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika, Opera Krakowska przygotowała niezwykłe widowisko muzyczno-sceniczne w formie musicalu, zatytułowane „Kopernik”. To spektakularne przedsięwzięcie zrealizowane zostanie przez Solistów, Orkiestry, Chór oraz Balet Opery Krakowskiej pod dyrekcją Maestro Piotra Sułkowskiego, a także współpracujących z instytucją wybitnych twórców i realizatorów krajowej sceny muzycznej.

19. Kiermasz Pogranicza Kultur, 21.09 – 1.10.2023, Mały Rynek, Kraków

19. Kiermaszowi Pogranicza Kultur organizowanemu przez IMAGO Centrum Sztuki Ludowej sp. z o.o. przyświeca idea twórczego i kreatywnego wykorzystania lokalnego kolorytu, tradycji oraz historii przy jednoczesnym podkreśleniu, że nasza kultura jest częścią większej całości - leżąc na styku tradycji Wschodu, Zachodu i Południa czerpie z nich wiele tradycyjnych wartości i umiejętności.

Święci Małopolski – wyjątkowe koncerty w Nowym Sączu i Myślenicach

Fundacja Akuratna zaprasza wszystkich do udziału w wyjątkowych widowiskach muzycznych „Dekalog Narodu Polskiego – 10. świętych i błogosławionych z Małopolski”, które odbędą się już 21 września (czwartek) o godz. 19:00 w Sanktuarium św. Rity – Kościele Matki Bożej Niepokalanej w Nowym Sączu oraz 22 września (piątek) o godz. 19:00 w Kościele pw. Św. Brata Alberta w Myślenicach (Osiedle). Podczas koncertów wystąpią: Agnieszka Cudzich, Krzysztof Iwaneczko i Arkadio.

IX MAŁOPOLSKIE TARGI ŻYWNOŚCI „ZASMAKUJ Z URK” ORAZ XXV MAŁOPOLSKA GIEŁDA AGROTURYSTYCZNA

W dniach od 16 do 17 września br. od godziny 10:00 do 16:00 na terenie przed zabytkowym Dworkiem Uniwersytetu Rolniczego przy ul. Balickiej 253 odbywać się będą IX Małopolskie Targi Żywności „Zasmakuj z URK” oraz XXV Małopolska Giełda Agroturystyczna.

Na warsztacie | TORNISTRY - rodzinne warsztaty stolarskie

Zapraszamy do udziału w rodzinnych warsztatach stolarskich. Wraz z uczestniczącymi w nich osobami odkryjemy sekrety przedmiotów z muzealnej wystawy, poznamy ich budowę i praktyczne działanie, a następnie odtworzymy je – na własny użytek, za pomocą kilku prostych narzędzi i naturalnych materiałów.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię