Radio Kraków

Patronaty

Koncert pasyjny "Stabat Mater"

W tegoroczną Niedzielę Palmową, 2 kwietnia, o godzinie 19:00 w Bazylice Grobu Bożego w Miechowie będzie miał miejsce wyjątkowy koncert pasyjny. Jego dominantą będzie wykonanie utworu o tematyce pasyjnej „Stabat Mater”. Utwór ten został napisany przez miechowianina Mariusza Kramarza, w 2020 roku. „Stabat Mater" zostało napisane na orkiestrę symfoniczną, chór mieszany i trzy głosy solowe: sopran, tenor i baryton

POKAZ FILMÓW O SZTUCE w Zakopanem

30 marca - 1 kwietnia 2023 Kino Studyjne Miejsce, ul. Władysława Orkana 2

SALON MARCOWY 2023 | GRZEGORZ PECUCH – RZEŹBA, WOJCIECH FLECK – MALARSTWO

25 marca – 10 czerwca 2023 Wernisaż wystawy: 24 marca 2023 (piątek) o godz. 17:00 Zakopiańskie Centrum Kultury/ Miejska Galeria Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego, ul. Krupówki 41 www.galeria.zakopane.pl

Weź udział w Krakowskich Nocach. Zarezerwuj terminy!

Przed nami kolejna odsłona cyklu Krakowskie Noce. Od kwietnia do października co miesiąc mieszkańcy Krakowa i goście będą mogli korzystać z bogatej oferty kulturalnej miasta ujętej w niecodzienną formę nocnych wydarzeń.

Orły WPROST

ORŁY WPROST to nawiązanie do wyjątkowego wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost”, od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za to, iż w codziennej działalności dowiódł, że prowadząc biznes, można nieść białoczerwoną flagę wysoko, być patriotą i działać na rzecz Polski.

Komm, Jesu, komm – Koncert pasyjny Chóru Polskiego Radia

21 marca jest dniem szczególnym co najmniej z dwóch powodów.

Alexander Humala gościem specjalnym Dyskusyjnego Klubu Muzycznego

W najbliższą sobotę, 18 marca br. o godz. 16.30 w Sali Złotej Filharmonii Krakowskiej odbędzie się piąte już spotkanie Dyskusyjnego Klubu Muzycznego „Wszystko gra”.

Prolog IV Festiwalu Szymanowski / Polska / Świat

Zanim oficjalnie przedstawiony zostanie program czwartej edycji Festiwalu Szymanowski / Polska / Świat, w Filharmonii Krakowskiej odbędą się koncerty stanowiące prolog wydarzenia – w piątek, 17 marca 2023 roku o godz. 19.30 i w sobotę, 18 marca 2023 roku o godz. 18.00 w sali przy ulicy Zwierzynieckiej.

Koncerty galowe z okazji Jubileuszu 20-lecia Zespołu IGLIKA: „Moc tradycji – Magia Bułgarii”

18 marca 2023 roku w Sali Teatralnej Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie odbędą się dwa koncerty jubileuszowe Zespołu IGLIKA (godz. 14:00, godz. 18:00). Koncerty mają charakter spektaklu muzycznego, który zabierze widzów w podróż na bułgarską i serbską wieś sprzed kilku dziesięcioleci.

12. Krakowski Festival Komiksu 24-26 marca 2023 r.

12. edycja Krakowskiego Festiwalu Komiksu to największa w Polsce południowej impreza skierowana do wszystkich miłośników historii obrazkowych – małych, dużych, tych czytających i tych jeszcze tylko oglądających obrazki.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię