Radio Kraków

Patronaty

KONCERTY VIVA POLONIA

W wykonaniu solistów i międzynarodowego zespołu wokalnego "Śpiewanie bez granic" w dniach : 14-17.10.2021; ZABRZE, KRAKÓW, ALWERNIA, TENCZYNEK, MORAWICA

III EDYCJA KONFERENCJI - FOTOWOLTAIKA A OBIEKTY HISTORYCZNE

Organizator konferencji jakim jest Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję konferencji „Zabytki i Energia”.

XX + XXI. Galeria Sztuki Polskiej" w MNK

Od 15 października Muzeum Narodowe w Krakowie zaprasza do nowej, stałej Galerii prezentującej sztukę polską XX i XXI wieku. Ekspozycja stanowi przegląd zjawisk i tendencji artystycznych, które pojawiły się w Polsce w ciągu ostatnich 120 lat.

Święto kameralistyki, czyli ósma edycja Krakowskiej Jesieni Muzycznej

Tegoroczną, ósmą już edycję Krakowskiej Jesieni Muzycznej, stanowią cztery koncerty kameralne, jakie odbędą się w Sali Złotej Filharmonii Krakowskiej w dniach od 18 do 22 października 2021 roku. Różnorodny program festiwalu wypełnią zarówno utwory z kanonu światowej kameralistyki, jak i kompozycje współczesne, czy wręcz światowe prawykonania.

Stwórz ilustracje do książki o Mościcach! Rodzinne warsztaty plastyczne.

Zapraszamy na twórcze warsztaty dla dzieci i dorosłych. Wybrane prace zostaną umieszczone w książce ze wspomnieniami z Mościc.

KARAŚ/ROGUCKI na Scenie NCK

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów The Dumplings i Coma.

Galeria Sztuk Wizualnych Vauxhall w Krzeszowicach zaprasza na zbiorową wystawę „Obrazy ze Składu”.

Wystawa została przygotowana przez Bartolomeo Koczenasza, współzałożyciela Centrum Sztuki Współczesnej WIEWIÓRKA.

Ogłaszamy pełny program tegorocznego Unsoundu. Znamy już kompletną listę artystek i artystów oraz harmonogram wydarzeń dziennych.

Tegoroczna edycja krakowskiego Unsoundu rozpoczyna się już niebawem. Festiwal odbywający się pod hasłem „głęboka autentyczność” potrwa od 13 do 17 października.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® jakich nie znamy

Czy Targi Książki w Krakowie, które odbędą się 14-17.10 w EXPO Kraków będą takie, jak dawniej? Nie, ponieważ świat się zmienił, a targi wraz z nim. Jedno jednak pozostaje niezmienne – pasja czytania i potrzeba kontaktu z literaturą.

Przyznania nagród Promotor Polski w Małopolsce 2021

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” uprzejmie zaprasza na uroczystość przyznania tytułu Promotor Polski w Małopolsce.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię