Radio Kraków

Patronaty

Jubileusz Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego – 10 lat w Lusławicach

Dla polskiej i światowej kultury ważnym jubileuszem 2023 roku jest 90. rocznica urodzin Krzysztofa Pendereckiego. W kontekście lusławickim nabiera szczególnego znaczenia: zbiega się z 10-leciem inauguracji Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego. Uroczystość odbyła się 21 maja 2013 roku.

XVI Małopolski Integracyjny Festyn Sportowy

XVI Małopolski Integracyjny Festyn Sportowy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej organizuje Fundacja AHA oraz Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 6 w Krakowie.

„Rytmy czcionki” to hasło Nocy Muzeów 2023

Od 19 lat w wybraną majową noc krakowskie muzea i galerie szeroko otwierają swoje drzwi i zapraszają krakowian i gości do oglądania bogatych zbiorów, czasem w niedostępnych na co dzień miejscach, a także proponują specjalne oprowadzania i inicjatywy kulturalne.

Wielkowiejski Targ w Gminie Wielka Wieś

13 maja 2023 r., zapraszamy serdecznie Państwa do miejscowości Szyce w Gminie Wielka Wieś. Tuż przy Urzędzie Gminy na placu Wspólnoty 1. W targową sobotę od godziny 9.00 do 13.00, będziecie mogli przebierać w wysokojakościowych towarach dostarczonych na Wielkowiejski Targ przez lokalnych rolników, hodowców oraz wytwórców z gminy Wielka Wieś oraz okolicznych terenów.

XIX Międzynarodowy Kongres MBA

Międzynarodowy Kongres MBA organizowany przez Krakowską Szkołę Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie to największe w Polsce wydarzenie integrujące środowisko studentów i absolwentów studiów MBA oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla z różnych branż.

Bonifraterska Konferencja Ortopedyczna pn. "Bonifraterskie Dni Ortopedyczne - Ortopedyczne zabiegi rekonstrukcyjne- nowe horyzonty”

To unikalna okazja dla specjalistów z dziedziny ortopedii i traumatologii narządu ruchu, aby spotkać się i wymienić doświadczeniem na temat najnowszych trendów, badań i innowacyjnych rozwiązań.

Koncert Chóru Polskiego Radia w MuFo!

Zapraszamy Państwa na koncert Chóru Polskiego Radia w Krakowie pod dyrekcją Marii Piotrowskiej-Bogaleckiej, podczas którego zostaną wykonane utwory z repertuaru Kabaretu Starszych Panów oraz Andrzeja Zauchy.

Konferencja pt. Innowacyjność i kreatywność kluczem do sukcesu w budowaniu ścieżki rozwoju w edukacji dorosłych

Zapraszamy serdecznie na konferencję pt. „Innowacyjność i kreatywność kluczem do sukcesu w budowaniu ścieżki rozwoju w edukacji dorosłych", która odbędzie się 17 i 18 maja 2023 r. w Krakowie w siedzibie redakcji magazynu Głos Seniora

Wystawa „Górnictwo i sztuka. Kolekcja porcelany Middelschulte”

W powszechnym wyobrażeniu porcelana i górnictwo wydają się pojęciami przeciwstawnymi. Cóż może łączyć ciężko pracujących w mrokach podziemi górników z kruchym pięknem białej porcelany? Wystawa „Górnictwo i sztuka. Kolekcja porcelany Middelschulte” zaskakuje i zachwyca wczesnoeuropejską porcelaną zdobioną motywami górniczymi. W Polsce można ją oglądać po raz pierwszy. Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza.

Noc Muzeów w Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza do udziału w wydarzeniu „Noc Muzeów” 19 maja 2023 w godzinach 19.00 – 24.00 w Zamku Żupnym i w Muzeum w kopalni w Wieliczce. Noc Muzeów w Wieliczce jest organizowana wspólnie z muzeami krakowskimi. Wstęp: 1 zł

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię