Radio Kraków

Patronaty

IX MIĘDZYNARODOWE SENIORALIA W KRAKOWIE 21 - 22 WRZEŚNIA 2022

W tym roku już po raz dziewiąty Stowarzyszenie Manko – Głos Seniora organizuje IX Międzynarodowe Senioralia w Krakowie, które odbędą się w dniach 21 - 22 września.

Rusza Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej – Kraków 2022

Już w sobotę, 24 września w hali Szkoły Sportowej nr 91 w Krakowie, rozpocznie się międzyszkolna rywalizacja w piłce ręcznej. Do rozgrywanego pod egidą Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2023 Turnieju zgłosiło się aż 14 drużyn z 7 krakowskich szkół podstawowych. W Turnieju weźmie udział ponad 160 dziewcząt i chłopców z klas VI.

Już w najbliższą sobotę startuje Festiwal Organizacji Społecznych – Piknik Lisiecki!

Sobota w podkrakowskich Liszkach minie pod znakiem lokalnych organizacji pozarządowych! To już 2. edycja Pikniku Lisieckiego - Festiwalu Organizacji Społecznych organizowanego przez Lisiecką Przestrzeń Rozwoju w partnerstwie z Fundacją Przestrzeń Rozwoju oraz Gminą Liszki.

Zapraszamy na wydarzenia w trzech oddziałach Muzeum Fotografii w Krakowie!

NAVIGATIO ARS - Muzyka i poezja

Róże i Królowa, czyli w kręgu XX-wiecznej pieśni - koncert Chóru Polskiego Radia

Premiera pierwszego singla nowej płyty Agaty Ślazyk z Piwnicy pod Baranami.

Ogólnopolska Konferencja Interdyscyplinarna z cyklu „Człowiek w relacji do…” o temacie przewodnim „Zagrożenia”.

Interdyscyplinarne Koło Naukowe Myśli Personalistycznej Jana Pawła II TRADITIO oraz Wydział Historii i Dziedzictwa Kulturowego UPJPII w Krakowie zapraszają do udziału w IV Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej z cyklu „Człowiek w relacji do...” o temacie przewodnim: „ZAGROŻENIA”, która odbędzie się on-line w dniach 22–23 IX 2022 r. na platformie Cisco Webex Meeting.

Akcja sprzątania szlaków Ojcowskiego Parku Narodowego

OPN kochamy, więc go sprzątamy.

Cykl krakowskich debat obywatelskich pt. Porozmawiaj-MY o Krakowie

Organizatorami nowego cyklu debat obywatelskich pt. Porozmawiaj-MY o Krakowie są Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Klub pod Jaszczurami. Podstawą partnerstwa przy realizacji tego przedsięwzięcia jest wzajemne wykorzystanie potencjałów obu instytucji dla animacji aktywności środowisk akademickich, w tym studentów oraz wszystkich mieszkańców Krakowa. Wydarzenie zostanie zorganizowane w ramach społecznego programu UEK Odpowiedzialny.

Nowości w zbiorach wielickiego Muzeum już do oglądania

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza do oglądania zakupionych w 2022 roku zabytków. Wzbogaciły one zbiory sztuki, etnografii, kartografii, techniki górniczej i biblioteki. Można je oglądać w Zamku Żupnym w Wieliczce od 9 września do 31 grudnia 2022 r.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię