Radio Kraków

Patronaty

Stwórz ilustracje do książki o Mościcach! Rodzinne warsztaty plastyczne.

Zapraszamy na twórcze warsztaty dla dzieci i dorosłych. Wybrane prace zostaną umieszczone w książce ze wspomnieniami z Mościc.

KARAŚ/ROGUCKI na Scenie NCK

KARAŚ/ROGUCKI to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów The Dumplings i Coma.

Galeria Sztuk Wizualnych Vauxhall w Krzeszowicach zaprasza na zbiorową wystawę „Obrazy ze Składu”.

Wystawa została przygotowana przez Bartolomeo Koczenasza, współzałożyciela Centrum Sztuki Współczesnej WIEWIÓRKA.

Ogłaszamy pełny program tegorocznego Unsoundu. Znamy już kompletną listę artystek i artystów oraz harmonogram wydarzeń dziennych.

Tegoroczna edycja krakowskiego Unsoundu rozpoczyna się już niebawem. Festiwal odbywający się pod hasłem „głęboka autentyczność” potrwa od 13 do 17 października.

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® jakich nie znamy

Czy Targi Książki w Krakowie, które odbędą się 14-17.10 w EXPO Kraków będą takie, jak dawniej? Nie, ponieważ świat się zmienił, a targi wraz z nim. Jedno jednak pozostaje niezmienne – pasja czytania i potrzeba kontaktu z literaturą.

Przyznania nagród Promotor Polski w Małopolsce 2021

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” uprzejmie zaprasza na uroczystość przyznania tytułu Promotor Polski w Małopolsce.

JESIENNA… Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

Stanisława Celińska jest znakomitą i wszechstronną aktorką uwielbianą przez publiczność. Ale jest również znaną i bardzo lubianą piosenkarką. Jej wspaniałe interpretacje, spotkania z widownią, jej empatia i charyzma przyciągają różne pokolenia. I nie bez powodu - na jej płytach i na koncertach każdy znajdzie coś dla siebie.

Transmisje oper w Kinie Kijów

Serdecznie zapraszamy na nadchodzący sezon Met: Live in HD!

OPN kochamy, więc go sprzątamy

Pod takim hasłem w sobotę 16 października odbędzie się akcja sprzątania szlaków Ojcowskiego Parku Narodowego. W akcji mogą wziąć udział wszystkie zainteresowane osoby, po wcześniejszej rejestracji.

Wewnętrzna Moc – The Inner Power

Fundacja „Serce nie ma zmarszczek” zorganizuje cykl spotkań adresowanych głównie do kobiet po 50. roku życia. Celem akcji jest zmiana modelu postrzegania dojrzałych kobiet w społeczeństwie, a także zmiana postaw samych zainteresowanych.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię