Radio Kraków

Patronaty

XLII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie świętuje Jubileusz 130-lecia Szkoły

W roku szkolnym 2022/23 przypada 130-lecie Szkoły przy ul. Studenckiej 13 oraz 5-lecie XLII Liceum Ogólnokształcącego im A. Mickiewicza w Krakowie. Bez wątpienia Jubileusz, to okazja do świętowania, ale także do refleksji nad przeszłością, teraźniejszością i przyszłością jednej z najokazalszych architektonicznie i zarazem najstarszych szkół w Krakowie.

Styczeń w MuFo!

Sprawdź co ciekawego przygotowało Muzeum Fotografii w bieżącym miesiącu!

DON KICHOT RZEWNE PIEŚNI KOBIETY POPULARNE SERIALE I RYCERZE w Teatrze Ludowym

Wyrusz kamperem do La Manchy razem z Don Kichotem. Gwarantujemy, że nie będzie to nudna podróż przez pustkowia, ale pełny zwrotów akcji życiowy rollercoster.

Gwiazdy 6. Festiwalu MATERIA PRIMA, 17-28.02. 2023

Wanted Posse: wirtuozeria ruchu

XLIX Eliminacje Olimpiady Wiedzy Technicznej - Etap Okręgowy

Olimpiada Wiedzy Technicznej jest organizowana dla uczniów szkół ponadpodstawowych a jej celem jest rozwijanie wśród uczestników zainteresowania nauką i techniką, rozszerzanie zakresu wiedzy i podnoszenie ich kompetencji oraz ujawniania predyspozycji w dziedzinie techniki, a także współpraca w procesie kształcenia i wychowania młodzieży, nauczycieli szkół średnich z nauczycielami akademickimi z wiodących krajowych uczelni technicznych.

"W grudniową, świąteczną noc…" - Kolędowanie z Chórem Polskiego Radia

21 grudnia 2022, godz. 18:00, Willa Decjusza

Koncert Kantaty na okres adwentu

Choć jednostki wybitne zawsze kroczą swoimi ścieżkami, żaden geniusz nie porusza się w próżni – zwłaszcza twórca tej miary, co Johann Sebastian Bach (1685–1750), który wywodził się z rodziny o głębokich korzeniach muzycznych.

Zimowa zbiórka dla zwierząt z krakowskiego schroniska

Ponad 700! Aż tylu czworonożnych podopiecznych ma obecnie Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami (KTOZ). Każdy z nich to nie tylko kolejna cyfra w statystykach, ale samotny, niemający własnego domu i kochającego właściciela kot lub pies, dla którego dotkliwy chłód może się okazać śmiertelnym niebezpieczeństwem.

Arkadiusz Karapuda – ”…też prawda”. 26 listopada 2022 – 20 stycznia 2023 w Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem

Wernisaż: 25 listopada 2022 (piątek) o godz. 17:00 www.galeria.zakopane.pl Kuratorka wystawy: Katarzyna Kasia Organizatorzy: Miasto Zakopane, Zakopiańskie Centrum Kultury, Miejska Galeria Sztuki im. Wł. hr. Zamoyskiego

Wyniki XXIII Konkursu Fotograficznego ,,Tatrzańska Jesień 2022"

Konkurs Fotograficzny,, Tatrzańska Jesień 2022" dotarł do swego finału. Jury pod przewodnictwem Adam Brzozy, National Geografic Polska, przyznało nagrody najbardziej wyjątkowym pracom.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię