Radio Kraków

Patronaty

Rusza IV edycja konkursu zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! #Śpiewamy Bohaterom: od Marszałka Józefa Piłsudskiego do Ojca Świętego Jana Pawła II

Zapraszamy do kolejnej, IV edycji cieszącego się dużym zainteresowaniem konkursu patriotycznego zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! W tym roku śpiewamy naszym Bohaterom narodowym, bez których nie byłoby niepodległości - Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu oraz Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

WAWELSKIE SMOCZKI, CZYLI… ZWIEDZAJ ZAMEK Z NIEMOWLAKIEM

To możliwe dzięki wyjątkowej propozycji, którą Zamek Królewski na Wawelu przygotował dla najmłodszych zwiedzających i ich opiekunów.

VIII MIĘDZYNARODOWE SENIORALIA W KRAKOWIE

W tym roku już po raz ósmy Stowarzyszenie Manko – Głos Seniora, wspólnie z Urzędem Miasta Krakowa, organizuje VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie, które odbędą się 15 – 16 września.

„Internet – dziedzina zachwytów i zagrożeń” - premiera wywiadu ze Stanisławem Lemem w stulecie jego urodzin!

We wrześniu 2021 r. świętujemy setną rocznicę urodzin Stanisława Lema, Wielkiego Pisarza i Futurologa.

25. Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia

Za dziesięć dni rozpoczyna się jubileuszowy, 25. Festiwal Komedii Talia. W kasach teatru oraz w systemie biletowym on-line można jeszcze nabyć bilety. Widzowie mogą zobaczyć osiem konkursowych spektakli oraz dwa wydarzenia towarzyszące. Festiwal wystartuje 17 września w Centrum Sztuki Mościce a zakończy się 25 września na Dużej Scenie w Teatrze im. L. Solskiego przy Mickiewicza 4.

XI Światow y Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia odbywa się od 2011 roku. Następna – 11. edycja – odbędzie się 1 października 2021 roku. Jest to wielkie święto w szkole, trwające nawet kilka tygodni.

UrbanTalk #wyznaczamykierunki Miasta

Jesień w Krakowie pod znakiem rozmów o mieście! Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie zaprasza mieszkańców do wspólnej debaty nad kierunkiem rozwoju Krakowa w ramach wydarzenia - UrbanTalk #wyznaczamykierunki Miasta.

“Zakopane, którego nie ma”

A gdyby tak cofnąć czas i wrócić do dawnego Zakopanego? Zapraszamy w niesamowitą podróż do Zakopanego sprzed lat!

Gala Wielokulturowe Podgórze – Jesienny powiew Japonii

Centrum Kultury Podgórza oraz Fundacja Polsko-Japońska YAMATO – Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu zapraszają na wyjątkowe wydarzenie pn. „Jesienny powiew Japonii”, które odbędzie się w ramach Gali Wielokulturowe Podgórze. Zaprezentowane zostaną bogate regionalne tradycje, kultura i sztuka wywodzące się z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Wieliczka: Warsztaty „Sztuka złotnictwa” dla Seniorów

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Senior w Muzeum pt. „Sztuka złotnictwa” 17 września 2021, godz. 11.00 w Zamku Żupnym w Wieliczce.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię