Radio Kraków

Patronaty

Spotkanie podróżnicze w Dworze Czeczów

Są małżeństwem od 2021 roku. Podróże kamperem to ich pasja. I właśnie doświadczeniem związanym z tą formą podróżowania będą się dzielić z uczestnikami czerwcowego spotkania w Dworze Czeczów. Centrum Kultury Podgórza zaprasza 15 czerwca o godz. 16.00.

DNI NOWEJ HUTY 2024 - festyn rodzinny i występy na scenie plenerowej!

Przed nami kolejna edycja plenerowego święta - w tym roku będziemy wspólnie obchodzić siedemdziesiąte piąte urodziny „najmłodszej siostry Krakowa”. Na wszystkich, którzy w sobotę, 8 czerwca pojawią się przed Nowohuckim Centrum Kultury czeka moc atrakcji: rodzinny festyn, pokazy, prezentacje, zabawy, konkursy i koncerty na dwóch scenach. Wystąpią m.in. Bryska, Marika, Maciej Maleńczuk, grupy i zespoły artystyczne NCK oraz zaproszeni goście. W programie znajdą się pokazy tańca z różnych stron świata tańce narodowe, ludowe, tradycyjne, nowoczesne, dworskie, klasyczne, współczesne, orientalne i towarzyskie. W wydarzeniu weźmie udział około 600 tancerzy. Od wczesnego popołudnia do późnej nocy, pod gołym niebem i w zasięgu ręki.

XV Beskidzki Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej 2024

Beskidzki Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej to wyjątkowe wydarzenie, które odbywa się w malowniczej Gminie Stryszawa. Wspaniała muzyka oraz architektura kościołów w których ona brzmi rezonują ze sobą i pobudzają wszystkie zmysły.

VI Retro Piknik Dawnej Rabki Czar - 160 lat Uzdrowiska

Od 14 do 16 czerwca zapraszamy do Parku Zdrojowego w Rabce-Zdroju na VI Retro Piknik Dawnej Rabki Czar. To trzydniowe bezpłatne wydarzenie edukacyjno-kulturalne, przenoszące uczestników w początki świetności uzdrowiska tj. lata 1900-1939. Głównym atutem tego unikalnego w skali kraju wydarzenia jest oprawa artystyczna w stylu retro.

XVI Piknik Krowoderski „W krainie bajek”

Lubicie dobrą zabawę? Chcecie ciekawie i twórczo spędzić sobotę? Mamy dla Was nie lada atrakcje i mnóstwo pozytywnych wrażeń - już 15 czerwca zapraszamy Was na XVI Piknik Krowoderski "W krainie bajek".

18. Małopolski Piknik Archeologiczny

Małopolski Piknik Archeologiczny to cykliczna impreza plenerowa organizowana przez Muzeum Archeologiczne w Krakowie, Oddział Nowa Huta na terenie zespołu dworsko-parkowego w Branicach przy ul. Sasanek 2A. Zapraszamy w sobotę, 15 czerwca 2024 roku.

Zakończenie 79. sezonu artystycznego Filharmonii Krakowskiej

Na zakończenie 79. sezonu artystycznego Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie zaprezentuje monumentalne dzieło oratoryjne Felixa Mendelssohna zatytułowane Eliasz. Koncerty wieńczące sezon odbędą się w najbliższy piątek, 7 czerwca 2024 roku o godz. 19.30 i w sobotę, 8 czerwca br. o godz. 18.00 w sali koncertowej przy ul. Zwierzynieckiej. Orkiestrę i Chór Filharmonii Krakowskiej poprowadzi dyrektor artystyczny instytucji – Alexander Humala, w wykonaniu oratorium udział wezmą ponadto soliści: Francesca Pusceddu – sopran, Ewa Biegas – mezzosopran, tenor Adam Sobierajski oraz baryton Bernhard Hansky.

Konferencja społeczno - medyczna "In vitro To My"

4 czerwca o godz. 10.00 w Akademii Muzycznej (ul. św. Tomasza 43) odbędzie się konferencja społeczno - medyczna "In vitro To My".

Koncerty jubileuszowe | 30 lat Sinfonietty Cracovii

Rocznicowe obchody trzydziestolecia Sinfonietty Cracovii trwają cały rok, jednak ich szczególnym punktem będzie niedziela 9 czerwca, dzień wypełniony muzyką niemal od rana do wieczora.

ŻYCIE JEST PIĘKNE - "Moto love story... czyli piękna miłość i szalone motocykle"

W marcu Nowohuckie Centrum Kultury rozpoczęło nowy cykl spotkań, które odbywają się pod wspólnym tytułem „Życie jest piękne”. Raz w miesiącu, w kameralnych warunkach i niezwykłej atmosferze spotkamy ludzi pięknych, silnych, pełnych pasji – rozmawiamy o ich planach ambicjach i możemy zobaczyć co potrafią. Jaki mają pomysł na życie, które pomimo niepełnosprawności może być niezwykłe i twórcze. Za nami już spotkania z zakochanymi w tańcu - Mają i Jurkiem, kompozytorem, autorem tekstów i poetą - Wiktorem Okrójem, a także ze Stanisławem Kmiecikiem, Martyną Grucą i Anną Krupą, czyli osobami, które malują, pomimo że urodziły się bez rąk lub je straciły.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię