Radio Kraków

Radio Kraków S.A.

Adres korespondencyjny
RADIO KRAKÓW SA.
Aleja Juliusza Słowackiego 22
30-007 Kraków

REGON: 350635144
NIP: 6750200083
KRS: 0000049387
Skontaktuj się z nami
Antena: 12 200 33 33
Tylko SMS: 500 202 323
Recepcja: 12 630 60 00

Kierownictwo

Prezes Zarządu, Redaktor Naczelny

Imię i nazwisko Mariusz Bartkowicz
Mail mariusz.bartkowicz@radiokrakow.pl
Dyrektor Biura Zarządu, Kadr i Administracji- Prokurent Samoistny

Imię i nazwisko Marta Tenerowicz
Mail marta.tenerowicz@radiokrakow.pl
Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy, Główny Księgowy

Imię i nazwisko Agnieszka Dubiel
Mail agnieszka.dubiel@radiokrakow.pl
Dyrektor Pionu Marketingu

Imię i nazwisko Joanna Andrysik
Mail joanna.andrysik@radiokrakow.pl
Kierownik Pionu Techniki

Imię i nazwisko Robert Majewski
Mail robert.majewski@radiokrakow.pl
Sekretarz Redakcji - Zastępca Redaktora Naczelnego

Imię i nazwisko Jan Stępień
Mail jan.stepien@radiokrakow.pl

Sekretariat Zarządu

Telefon12 630 61 01
Mailsekretariat.glowny@radiokrakow.pl

Sekretariat Programowy

Mail: sekretariat@radiokrakow.pl
Sekretarz Redakcji Jan Stępień
Urszula Dudzikowska, Szymon Smółka, Urszula Więcek, Rafał Zbrzeski

Redakcje

Redakcja Informacji: redakcja@radiokrakow.pl

Kierowniczka Redakcji Dominika Kossakowska
Mateusz Bożek, Bartłomiej Bujas, Maja Dutkiewicz, Katarzyna Jabłońska, Marcin Kubat, Marek Mędela, Joanna Porębska, Marek Proszek, Maciej Skowronek, Agnieszka Srokosz, Joanna Ślusarczyk, Kamil Wszołek, Magdalena Zbylut-Wiśniewska, Bartłomiej Ziaja
Redakcja Publicystyki

Kierownik Redakcji Jacek Bańka
Marzena Florkowska, Wioleta Gawlik, Joanna Gąska, Agnieszka Grybel-Szuber, Piotr Jędrzejewski, Sławomir Kowalewski, Katarzyna Pelc, Anna Piekarczyk, Paweł Sołtysik, Ewa Szkurłat, Marcin Ziobro
Redakcja Kultury: kultura@radiokrakow.pl

Kierowniczka Redakcji Katarzyna Fortuna
Mateusz Borkowski, Jolanta Drużyńska, Barbara Gawryluk, Robert Konatowicz, Anna Łoś, Tadeusz Marek, Justyna Nowicka, Paweł Szczepanik
Redakcja Muzyczna: muzyczny@radiokrakow.pl

Kierownik Muzyczny Tomasz Buszewski
Agnieszka Barańska, Paulina Bisztyga, Piotr Chronowski, Jacek Fudała, Antoni Krupa, Jerzy Skarżyński, Barbara Stępniak-Wilk, Jakub Śliwiński, Hanka Wójciak, Rafał Zbrzeski
Redakcja Sportu: sport@radiokrakow.pl

Kierownik Redakcji Jakub Niziński
Grzegorz Bernasik, Tadeusz Kwasniak, Wojciech Slon, Marek Solecki, Szymon Wantulok
Redakcja Motoryzacji: motoryzacja@radiokrakow.pl

Kierownik Redakcji Marcin Koczyba
Marcin Malysz, Waldemar Morawiec, Fryderyk Zyska
Redakcja Nowych Mediów: internet@radiokrakow.pl

Kierowniczka Redakcji Jowita Gałka-Kucharska
Beata Penderecka, Ewelina Kołpak, Krzysztof Orski, Łukasz Konatowicz, Justyna Polewska-Nowicka

Korespondenci regionalni i redakcje terenowe

Chrzanów
Marek Mędela

Telefon602 706 972
Mailchrzanow@radiokrakow.pl
Gorlice
Maciej Wodziński

Mailmaciej.wodzinski@radiokrakow.pl

Nowy Sącz
Sławomir Wrona, Bartosz Niemiec, Damian Radziak, Krystyna Pasek

Telefon12 630 60 44
Mailnowysacz@radiokrakow.pl

Tarnów
Bartłomiej Maziarz, Agnieszka Wrońska-Bęben, Marcin Golec

Telefon12 630 60 41
Mailtarnow@radiokrakow.pl

Pion Marketingu

Dyrektorka Pionu MarketinguJoanna Andrysik

Sekcja Promocji: promocja@radiokrakow.pl
Wioleta Rapacz, Anna Słońska-Zemła, Aleksandra Śpiewak

Sekcja Reklamy: reklama@radiokrakow.pl
Anetta Bojan, Kinga Paterka


Dział Techniki

Mailtechnika@radiokrakow.pl
Kierownik DziałuRobert Majewski
Dominik Maczuga, Jarosław Górski, Tadeusz Smyksy, Dariusz Filipiuk

Dział Kadr i Administracji

Dyrektor DziałuMarta Tenerowicz
Michał Barnaś, Barbara Byczek, Wiesław Cikała, Maria Faryna, Leszek Jaskuła, Beata Jasińska-Jędrusik, Jadwiga Piwowarczyk, Maksymiliana Płonka, Jacek Sokołowski, Michał Wójcik, Gabriela Żółkiewicz

Dział Księgowości i Płac

Dyrektorka DziałuAgnieszka Dubiel
Joanna Czajkowska, Anna Kowalska, Magdalena Nowak, Małgorzata Skrzypczyk, Dorota Ziarkowska

Realizatorzy

Grzegorz Dąbek, Wojciech Gruszka, Alan Korepta, Paweł Lorens, Tomasz Orzechowski, Julita Siepracka, Wojciech Wasiak, Wojciech Zawada

Archiwum Programowe

Jarosław Jarosz, Jerzy Pawełczyk, Marek Skrzypczak

Obsługa prawna

Mariusz Brzozowski

Obsługa zamówień publicznych

Agata Lubertowicz

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię