Radio Kraków

Radio Kraków S.A.

Antena

12 200 33 33

Recepcja

12 630 60 00

Reklama

12 630 62 06

Kontakt

FAX: 12 630 61 41
Antena: 12 200 33 33
Tylko SMS: 500 202 323
Redakcja Informacji

Mailredakcja@radiokrakow.pl
Wiadomości Drogowe

Telefon12 630 63 95
Mail autoserwis@radiokrakow.pl
Prezes Zarządu, Redaktor Naczelny

Imię i nazwisko Mariusz Bartkowicz
Mail mariusz.bartkowicz@radiokrakow.pl
Sekretariat Zarządu

Telefon12 630 61 01
Mailsekretariat.glowny@radiokrakow.pl
Sekretariat Programowy

Urszula Więcek 12 630 63 04
Danuta Dudzikowska 12 630 63 44
Mail sekretariat@radiokrakow.pl
Korespondenci regionalni

Chrzanów
Imię i nazwiskoMarek Mędela
Telefon602 706 972
Mailchrzanow@radiokrakow.pl

Nowy Sącz
Imię i nazwiskoSławomir Wrona
Telefon12 630 60 44
Mailnowysacz@radiokrakow.pl

Tarnów
Imię i nazwiskoAgnieszka Wrońska-Bęben
Telefon12 630 60 41
Mailtarnow@radiokrakow.pl

Gorlice
Imię i nazwiskoMaciej Wodziński
Mailmaciej.wodzinski@radiokrakow.pl

Pion Marketingu

Imię i nazwiskoDyrektor Joanna Andrysik
Mailpromocja@radiokrakow.pl

Sekcja Sprzedaży

Imię i nazwiskoKinga Paterka
Telefon12 630 63 14
Mailreklama@radiokrakow.pl

Sekcja promocji

Oferta reklamowa - strona internetowa - Pion Marketingu Sekcja Sprzedaży

Telefon12 630 62 06
Mailreklama@radiokrakow.pl
Sekcja Promocji

Imię i nazwiskoAnna Słońska-Zemła
Telefon12 630 62 23
Mailpromocja@radiokrakow.pl

Imię i nazwiskoAleksandra Śpiewak
Telefon12 630 62 15
Mailpromocja@radiokrakow.pl

Imię i nazwiskoWioleta Rapacz
Telefon12 630 62 05
Mailpromocja@radiokrakow.pl

Imię i nazwiskoKalina Szyszka - Treppa
Telefon12 630 62 46
Mailpromocja@radiokrakow.pl
Sekcja Produkcji i Impresariatu

Telefon12 630 62 23
Mailpromocja@radiokrakow.pl
Studio Nagrań

Telefon12 630 63 21
Mailstudio@radiokrakow.pl
Redakcja Internetowa

Telefon12 630 64 45
Mailinternet@radiokrakow.pl
Inspektor Ochrony Danych

Imię i nazwiskoAdwokat Zuzanna MŁYNARSKA
Telefon12 630 60 00
Mailiod@radiokrakow.pl

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię