Radio Kraków

Radio Kraków S.A.

Adres korespondencyjny
RADIO KRAKÓW SA.
Aleja Juliusza Słowackiego 22
30-007 Kraków

REGON: 350635144
NIP: 6750200083
KRS: 0000049387
Skontaktuj się z nami
Antena: 12 200 33 33
Tylko SMS: 500 202 323
Recepcja: 12 630 60 00

Kierownictwo

Prezes Zarządu, Redaktor Naczelny

Imię i nazwisko Mariusz Bartkowicz
Mail mariusz.bartkowicz@radiokrakow.pl
Dyrektor Biura Zarządu, Kadr i Administracji- Prokurent Samoistny

Imię i nazwisko Marta Tenerowicz
Mail marta.tenerowicz@radiokrakow.pl
Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy, Główny Księgowy

Imię i nazwisko Agnieszka Dubiel
Mail agnieszka.dubiel@radiokrakow.pl

Sekretariat Zarządu

Telefon12 630 61 01
Mailsekretariat.glowny@radiokrakow.pl

Sekretariat Programowy

Mail: sekretariat@radiokrakow.pl
Sekretarz Redakcji Jan Stępień
Urszula Dudzikowska, Szymon Smółka, Urszula Więcek, Rafał Zbrzeski

Redakcje

Redakcja Informacji: redakcja@radiokrakow.pl

Kierowniczka Redakcji Dominika Kossakowska
Mateusz Bożek, Bartłomiej Bujas, Maja Dutkiewicz, Katarzyna Jabłońska, Marcin Kubat, Marek Mędela, Joanna Porębska, Marek Proszek, Maciej Skowronek, Agnieszka Srokosz, Joanna Ślusarczyk, Kamil Wszołek, Bartłomiej Ziaja
Redakcja Publicystyki

Kierownik Redakcji Jacek Bańka
Piotr Jędrzejewski
Redakcja Kultury: kultura@radiokrakow.pl

Kierowniczka Redakcji Katarzyna Fortuna
Mateusz Borkowski, Jolanta Druzynska, Marzena Florkowska, Wioleta Gawlik, Barbara Gawryluk, Anna Kluz, Robert Konatowicz, Tadeusz Marek, Justyna Nowicka, Katarzyna Pelc, Beata Penderecka, Pawel Szczepanik, Ewa Szkurlat, Magdalena Zbylut-Wiśniewska
Redakcja Muzyczna: muzyczny@radiokrakow.pl

Kierownik Muzyczny Tomasz Buszewski
Agnieszka Baranska, Antoni Krupa, Jerzy Skarzynski, Piotr Chronowski, Hanka Wojciak, Paulina Bisztyga, Jacek Fudala, Barbara Stepniak-Wilk, Jakub Śliwiński, Rafal Zbrzeski
Redakcja Sportu: sport@radiokrakow.pl

Kierownik Redakcji Jakub Niziński
Grzegorz Bernasik, Tadeusz Kwasniak, Wojciech Slon, Marek Solecki, Szymon Wantulok
Redakcja Motoryzacji: motoryzacja@radiokrakow.pl

Kierownik Redakcji Marcin Koczyba
Marcin Malysz, Waldemar Morawiec, Fryderyk Zyska
Redakcja Nowych Mediów: internet@radiokrakow.pl

Kierowniczka Redakcji Jowita Gałka-Kucharska
Beata Penderecka, Ewelina Kołpak, Krzysztof Orski, Łukasz Konatowicz

Korespondenci regionalni i redakcje terenowe

Chrzanów
Marek Mędela

Telefon602 706 972
Mailchrzanow@radiokrakow.pl
Gorlice
Maciej Wodziński

Mailmaciej.wodzinski@radiokrakow.pl

Nowy Sącz
Sławomir Wrona, Bartosz Niemiec, Damian Radziak, Krystyna Pasek

Telefon12 630 60 44
Mailnowysacz@radiokrakow.pl

Tarnów
Bartłomiej Maziarz, Agnieszka Wrońska-Bęben, Marcin Golec

Telefon12 630 60 41
Mailtarnow@radiokrakow.pl

Pion Marketingu

Dyrektorka Pionu MarketinguJoanna Andrysik

Sekcja Promocji: promocja@radiokrakow.pl
Wioleta Rapacz, Anna Słońska-Zemła, Aleksandra Śpiewak

Sekcja Sprzedaży i Reklamy: reklama@radiokrakow.pl
Anetta Bojan, Kinga Paterka


Dział Techniki

Mailtechnika@radiokrakow.pl
Kierownik DziałuRobert Majewski
Dominik Maczuga, Grzegorz Dabek, Robert Majewski, Wojciech Gruszka, Dariusz Filipiuk, Jaroslaw Gorski, Pawel Lorens

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię