Radio Kraków

Patronaty

Centrum Kultury Podgórza zaprasza do wzięcia udziału w aukcjach na rzecz WOŚP

Wylicytuj urodziny w Pracowni Mistrza Twardowskiego

I Festiwal Kwartetów Smyczkowych „Symetrie”

20-22.01.2022, Aula Florianka, ul. Sereno Fenn’a 15

Dwudziestolecie Krakowskiego Salonu Poezji

W najbliższą niedzielę 23 stycznia, jak zawsze punktualnie o 12.00, serdecznie zapraszamy do Starego Teatru na wyjątkową edycję Krakowskiego Salonu Poezji.

Ośma edycja Kongresu Invest Cuffs

Już 25-26 marca 2022 roku, ICE Kraków Congress Centre stanie się gospodarzem najważniejszego wydarzenia rynków inwestycyjnych nie tylko w Polsce, ale i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Festiwal Teatrów dla Dzieci 2022

Teatralne święto dla najmłodszych widzów!

Zimowa zbiórka na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami

Już po raz trzeci Centrum Kultury Podgórza organizuje zimową zbiórkę przedmiotów i artykułów dla bezdomnych zwierząt znajdujących się pod opieką Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami (KTOZ).

"Kozaki, czyli oszustwo ukarane" - spektakl baletu Cracovia Danza

17 stycznia 2022, godz. 19, Krakowski Teatr Variete

Ferie w Starym Teatrze

Ferie zimowe w mieście? Nic straconego. Przeżyj przygodę w Starym Teatrze! W okresie ferii zimowych przygotowaliśmy dla najmłodszych widzów specjalną ofertę – bilety w promocyjnej cenie, warsztaty aktorskie dla młodzieży, wizytę w Muzeum Starego Teatru!

Symfonie Mendelssohna w interpretacji Łukasza Borowicza

Najbliższe koncerty symfoniczne, jakie odbędą się w Filharmonii Krakowskiej – w piątek, 14 stycznia 2022 roku o godz. 19.30 oraz w sobotę, 15 stycznia 2022 roku o godz. 18.00 w sali koncertowej przy ulicy Zwierzynieckiej, to pierwsze wydarzenia muzyczne, jakie poprowadzi Łukasz Borowicz w nowej funkcji I dyrygenta gościnnego instytucji.

Dołącz do Krakowskiego Archipelagu Kultury

Trwa rekrutacja do II edycji Krakowskiego Archipelagu Kultury – Programu edukacji kulturowej dla Krakowa. Hasłem tegorocznej edycji będzie „Kurs na wielokulturowość”.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię