Radio Kraków

Patronaty

Armida Rossiniego, czyli historia wyprawy krzyżowej w fantastycznej oprawie

Kolejnym wydarzeniem tegorocznej, czwartej edycji Royal Opera Festival, festiwalu organizowanego przez Stowarzyszenie Passionart wraz z Filharmonią im. Karola Szymanowskiego w Krakowie, będzie koncertowe wykonanie opery Gioacchino Rossiniego pt. Armida. Opera zabrzmi w sali koncertowej przy ulicy Zwierzynieckiej w niedzielę, 3 lipca 2022 roku o godz. 18.00.

XII Krakowskie Miniatury Teatralne

Za kilka dni rozpocznie się kolejna edycja Krakowskich Miniatur Teatralnych. Wydarzenie potrwa od 18 do 24 lipca. Krakowskie Forum Kultury – organizator festiwalu – zadbało o to, by przez cały tydzień na scenie Nowohuckiego Centrum Kultury prezentowane były spektakle, których dotychczas nie mieliśmy okazji zobaczyć w Krakowie

X Letni Festiwal Muzyczna Korzkiew

Letni Festiwal Muzyczna Korzkiew to cykl wydarzeń artystycznych, pełniących istotną rolę w życiu kulturalnym Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na które składają się cotygodniowe koncerty, a także spotkania z artystami i animatorami kultury.

Konkurs i trzy premiery w dwa dni. Zapraszamy na tegoroczne „Pamiątki” Gintrowskiego

W dniach 8–9 lipca br. Kołobrzeg po raz czwarty będzie gościł miłośników twórczości legendarnego barda Przemysława Gintrowskiego.

Z Groteską na wakacje!

„Z Groteską na wakacje” to nasza propozycja na dwa, najbardziej upalne miesiące w roku. Tą akcją chcemy zachęcić wszystkich do regularnego, możliwie najczęstszego obcowania z literaturą także na wakacjach. Wydarzeniem tym ostatecznie zamykamy jubileuszowe obchody 75-lecia Teatru Groteska, na których swoje piętno odcisnęła covidowa pandemia.

Kromer Biecz Festival

W tym roku 2022 Kromer Festival Biecz odbędzie się pod hasłem Przemiany. Patronami medialnymi wydarzenia są Radio Kraków i Radio Kraków Kultura.

Zapraszamy na pełen wydarzeń lipiec w trzech oddziałach Muzeum Fotografii w Krakowie!

Rabka Festival 2022

9 edycja Rabka Festival - Międzynarodowego Festiwalu Literatury Dziecięcej odbędzie się w Rabce-Zdroju w dniach 13-16 lipca.

FESTIWAL GADAFEST 2022 - 29-31.07.2022

10 lat, 12. edycji, 3 before party (oczywiście te oficjalne), 5 małopolskich miejscowości, lokalizacje w parkach, na dachu, w altanach, w opuszczonej knajpie, w działającej pizzerii, w barze, w siedzibie rozgłośni radiowej, w klasztorze, w zajeździe, aż po dziedziniec zamku!

TYNIECKIE RECITALE ORGANOWE XLVIII

Najwspanialsze utwory muzyki klasycznej, wirtuozi organów i magia, liczącego prawie 1000 lat, Opactwa Benedyktynów w Tyńcu. Połączenie tych trzech elementów sprawia, że Tynieckie Recitale Organowe koniecznie należy wpisać do wakacyjnego kalendarza! Na koncerty w ramach tegorocznej edycji wydarzenia zapraszamy w cztery lipcowe niedziele: 10, 17, 24 i 31.07.2022, o godz. 16.00.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię