Radio Kraków

Patronaty

Podgórskie Letnie Koncerty

Tradycyjnie w okresie wakacyjnym fani muzyki klasycznej zostaną zaproszeni przez Centrum Kultury Podgórza do neogotyckiego kościoła pw. św. Józefa (przy Rynku Podgórskim). W zabytkowych wnętrzach przez osiem niedziel gościć będzie muzyka organowa, niezwykłe arie, śpiew chóralny, a także brzmienie gitary klasycznej.

JANUSZ RADEK - The best of - koncert w NCK

Wokalista, kompozytor i aktor obecny na polskiej scenie od 30 lat.

Navigatio Desiderium w wykonaniu Chóru Polskiego Radia

Wiedzieć i widzieć więcej, czyli Lem rozpisany na dźwięki.

Etnościeżki na dobry początek wakacji

Tydzień z etnościeżkami w MEK (29 czerwca – 3 lipca 2021)

XIX OGÓLNOPOLSKIE DNI OWADA POD HASŁEM „SZANUJMY OWADY”

W dniach od 19 do 20 czerwca br., w godzinach od 10:00 do 17:00, w budynku Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (al. 29 Listopada 46), odbywać się będą XIX Ogólnopolskie Dni Owada. Tegoroczne hasło przewodnie to: „Szanujmy owady”. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, na godzinę 11:00.

Nowy katalog zbiorów MuFo

Prawie 90 000 obiektów muzealnych na jedno kliknięcie: Muzeum Fotografii w Krakowie uruchamiło nowy katalog zbiorów online.

Letni Festiwal Muzyczna Korzkiew zaprasza!

Cykl wydarzeń artystycznych, pełniących istotną rolę w życiu kulturalnym Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na które składają się cotygodniowe koncerty, a także spotkania z artystami i animatorami kultury.

NH FEST w nowej odsłonie!

Tygiel artystycznych i twórczych wydarzeń w Nowohuckim Centrum Kultury.

Dni Talentu - Dni Otwartych RKS Garbarnia

Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia ogłasza Dni Otwarte dla dzieci i młodzieży, które odbędą się 22 oraz 24 czerwca 2021 roku na klubowych obiektach przy ul. Rydlówka 23. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności pod okiem trenerów i dołączyć do brązowo-białej rodziny!

Chłopcy z Placu Broni na Scenie NCK

W niedzielę, 20 czerwca w Nowohuckim Centrum Kultury wystąpi zespół Chłopcy z Placu Broni, by uczcić 21 rocznicę śmierci lidera zespołu Bogdana Łyszkiewicza.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię