Radio Kraków

Patronaty

Muzyczna weranda pod lipą czyli Hulanka w Kochanowie.

3 czerwca w otoczeniu Willi w Kochanowie, pod stuletnią lipą stworzymy dla Państwa wyjątkową atmosferę- parkiet do tańca pod lipą, klimatyczne światło girland ogrodowych, pyszne jadło i wyjątkowa muzyka na żywo!

Bezpieczne wakacje w Gdowie oraz II Zlot motocyklowy dla służb mundurowych „Jednośladem bezpiecznie do celu"

Aby zwrócić uwagę dzieci na temat ich bezpieczeństwa zapraszamy 18 czerwca 2023 r. w godzinach 15:00 – 19:00 na Zarabie w Gdowie. Na imprezie o nazwie: Bezpieczne wakacje w Gdowie oraz zlot motocyklowy dla służb mundurowych „Jednośladem bezpiecznie do celu” pod patronatem Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce czekać będzie moc atrakcji.

KRÓLESTWO ZABAWY - Dzień Dziecka w MEK

Od 1 do 4 czerwca zapraszamy na wystawę zabawek z kolekcji MEK. W przestrzeni wystawy stałej w Ratuszu na placu Wolnica pojawi się 40 zabawek. Przyjdźcie koniecznie, żeby zobaczyć mebelki, figurki, ubranka dla lalek, misie do przytulania i konie do ujeżdżania oraz inne niespodzianki, które starannie przechowywane przez lata czekały na to, by spotkać się z Wami.

Kraków zaprasza do tańca!

Zbliża się 5. edycja krakowskiej Nocy Tańca. W programie wydarzenia znajdziemy między innymi pokazy taneczne na trzech scenach plenerowych: na placu Szczepańskim, przy Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” oraz przy Nowohuckim Centrum Kultury. Nie zabraknie także warsztatów, wykładów i otwartych potańcówek. Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca.

Zapraszamy na Wielkowiejski Targ w Szycach w gminie Wielka Wieś

Odwiedźcie w sobotę 27 maja 2023 r., w podkrakowską gminę Wielka Wieś.

Koncert Gospel na Skałce

W niedzielę 28 maja o godzinie 15:00 na Dziedzińcu Klasztoru oo. Paulinów, przy ul. Skałecznej 15 w Krakowie, odbędzie się Koncert Gospel na Skałce.

Planety tańcem poruszone - spektakl Baletu Cracovia Danza

Spektakl Baletu Cracovia Danza Planety tańcem poruszone, jest nietypową opowieścią, gdyż wielkie naukowe dzieło Kopernika, zostało przełożone na język tańca.

"Spotkanie z Artystą" w Filharmonii Krakowskiej

28 maja 2023 w Filharmonii Krakowskiej w Sali koncertowej będzie miało miejsce „Spotkanie z Artystą”, którego gośćmi będą: Mateusz Prendota Dyrektor Naczelny Filharmonii Krakowskiej oraz Aleksander Humala Dyrektor Artystyczny tejże instytucji.

Biblioteka Polskiej Piosenki zaprasza rodziny na warsztaty śpiewania kołysanek

Spotkajmy się na warsztatach, podczas których będziemy mogli na chwilę zostawić troski dnia codziennego i poprzez muzykę „pobyć naprawdę, na 100 procent” tylko z dzieckiem. "Kołysankownia" - uczymy rodziców śpiewania kołysanek swym pociechom.

Piknik Jadalny Kraków Fest!

Wydarzenie pod hasłem "Od nasiona do stołu" to główny punkt projektu Jadalny Kraków. Zapraszamy do Parku Jordana!

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię