Radio Kraków

Nasze akcje

Skarby Małopolski w Starym Sączu!

Kolejnym przystankiem na wakacyjnej trasie Radia Kraków pod szyldem Skarbów Małopolski będzie miasto świętości i kontemplacji.

Przystanek siódmy: Krościenko nad Dunajcem

Już 7 sierpnia zjawimy się w Krościenku, gdzie od 10.00 do 13.00 będziemy nadawać na antenę Radia Kraków prosto z amfiteatru. Koniecznie odwiedźcie nas zarówno na miejscu jak i radiowo!

Szósty przystanek - Ciężkowice!

Już 31 lipca zawędrujemy do Ciężkowic, gdzie od 10.00 do 13.00 będziemy w Parku Zdrojowym. Odwiedźcie nas na miejscu lub słuchajcie na antenie Radio Kraków!

"Skarby Małopolski" w Bieczu!

Pora na "wschodnią bramę Małopolski"

Skarby Małopolski w Jordanowie!

W wakacyjnej trasie Radia Kraków czas na południe i Jordanów położony w Kotlinie Rabczańskiej. Warto tu zboczyć po drodze w Tatry i najlepiej - zostać na dłużej.

Koncert Gadabit na Letniej scenie Radia Kraków

OFF Radio Kraków, Radio Kraków i Gadafest zapraszają na niecodzienny koncert, zapowiadający tegoroczną edycję festiwalu. W niedzielę (11 lipca o godz. 17.00) w studiu S-5 wystąpi zespół Gadabit - gratka dla tych, którzy poszukują brzmień klasycznego hip-hopu we współczesnym wydaniu. Transmisja koncertu na antenie Radia Kraków!

Zapraszamy na Letnią scenę Radia Kraków!

Już w niedzielę 4 lipca rozpoczynamy wakacyjny cykl koncertów „Letnia scena Radia Kraków”. Na początek – „Antoni Krupa - 45 lat na antenie Radia Kraków”. Zaczynamy o godz. 17.00. Tych z Państwa, którzy nie mogą być z nami na dziedzińcu zapraszamy do słuchania transmisji na naszej antenie!

Wielki finał licytacji na rzecz Chorwacji!

Zakończyła się licytacja na rzecz pomocy Chorwacji w odbudowie zniszczonych w trzęsieniu ziemi zabytków. Wylicytowano aż 15 500 zł! Chorwacja to jeden z najczęściej wybieranych przez Polaków kierunków wakacyjnych. Urzeka pięknem krajobrazu oraz wyjątkowymi zabytkami! Niestety podczas dwóch trzęsień ziemi, jakich doświadczyli Chorwaci w 2020 roku, zostało uszkodzonych aż 26 tysięcy budynków! Ucierpiały zarówno zabytki, jak i szkoły, szpitale czy kościoły. Teraz mamy okazje pomóc temu krajowi w odbudowie choć części z nich. Licytacja organizowana przez Konsulat Republiki Chorwacji i Radio Kraków to nie tylko wsparcie finansowe, ale również uwrażliwienie mieszkańców Krakowa i całej Małopolski na losy zniszczonej w trzęsieniu ziemi Chorwacji i jej mieszkańców.

1 czerwca wchodzą w życie ważne zmiany w kodeksie drogowym

  • date_range 2021-05-24
We wtorek 1 czerwca wchodzą w życie ważne zmiany w kodeksie drogowym - m.in. dotyczące zwiększenia bezpieczeństwa pieszych na przejściach czy zmniejszenia dozwolonej prędkości na obszarze zabudowanym w godzinach nocnych. Zmiany mają wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach, ale żeby tak się stało, kierowcy muszą się do nich stosować. Dlatego w Radiu Kraków przygotowaliśmy mały kurs wiedzy o nowych przepisach. Co dzień, w magazynie Radiostrada, po 15.05 rozmawialiśmy z ekspertami i wyjaśnialiśmy co oznaczają w praktyce wprowadzane zmiany i jak się do nich stosować. Nie musisz błądzić po omacku, włącz Radio Kraków.

Rozstrzygnięcie „zimowej” edycji kalendarzowego konkursu Radia Kraków

  • date_range 2020-12-24
Po zdalnych obradach nasze jury wyłoniło zwycięzców, którzy otrzymają wyjątkowe kalendarze ze zdjęciami słuchaczy Radia Kraków.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię