Radio Kraków

Nasze akcje

Pokaż jak sprzątasz swoją okolicę i wygraj zestawy gadżetów

Sprzątanie Małopolski trwa już prawie miesiąc – najwyższy czas na zaprezentowanie efektów Waszej pracy w terenie. Aparaty w ruch – w tym konkursie nagrodzimy najciekawsze zdjęcia!

Joanna Słowińska & Stanisław Słowiński Quartet „Drzewo, dom i stół”

Koncert z piosenkami Jana Słowińskiego 26 marca o 18.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej. Transmisja na antenie.

KONKURS: Posprzątaj z nami Małopolskę i wygraj zestawy gadżetów

Wszystkich miłośników rymowanek, wierszyków i wiosennych porządków zapraszamy do udziału w konkursie. Startujemy w poniedziałek 13 marca, a konkurs potrwa do piątku 17 marca. Nagrody rozdajemy codziennie w programie Rano na Tak.

Gala "Giganci Motorsportu" w Radiu Kraków

Znamy już wszystkich zdobywców tytułu "Gigantów Motorsportu". Podczas pierwszej Gali „Gigantów”, która odbyła się w siedzibie Radia Kraków 3 lutego 2023 r. nagrody otrzymało w sumie dziesięciu sportowców. Tytuł platynowego Giganta Motorsportu odebrali Sobiesław Zasada, Longin Bielak, Janusz Szerla, Rafał Sonik i Kajetan Kajetanowicz. Z kolei złoty laur Giganta Motorsportu trafił do Bartosza Ostałowskiego, Macieja Serafina, Marceliny Czepiel, Wojciecha Wody i Miłosza Żyznowskiego. Najstarszy nagrodzony - Longin Bielak - ma obecnie 96 lat. Z kolei najmłodszy laureat to 11-letni Wojciech Woda.

Serce za Serce - koncert zespołu Taraka. Transmisja w Radiu Kraków

27 stycznia 2023 roku o godz. 19.05 w Studiu Koncertowym im. Tadeusza Nalepy w Polskim Radiu Rzeszów wystąpi zespół Taraka. Transmisji z koncertu na antenie Radia Kraków.

GOTOWI NA FERIE - bezpieczna podróż z Radiem Kraków

Czas na wielki wypoczynek! Od poniedziałku w Małopolsce rozpoczynamy ferie zimowe. Zanim wyruszycie w drogę, Radio Kraków doradzi, jak zorganizować podróż, zapakować wszystkie bagaże, odmrozić samochód i przewieźć pupila w bezstresowych dla niego warunkach.

Wygraj radiowy kalendarz na 2023!

  • date_range 2022-12-21
Dla naszych słuchaczy, fanów radia i kolekcjonerów starych radiowych odbiorników mamy w prezencie nasz radiowy kalendarz. A w nim 12 niezwykłych kart, oprawionych graficznie przez Krzysztofa Radoszka - uznanego krakowskiego projektanta, autora projektów książek, plakatów i wizerunku, a także ilustratora i rysownika. Trudno o piękniejsze podsumowanie roku Jubileuszu 95-lecia Radia Kraków. Zachęcamy do słuchania porannego pasma Rano na TAK!

„Nasza kolęda” – bożonarodzeniowy koncert Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" w Radiu Kraków

Lidia Jazgar, Beata Rybotycka, Basia Stępniak-Wilk i Jacek Wójcicki, wspólnie z laureatami Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, pod muzycznym kierownictwem Andrzeja Zaryckiego, zaśpiewają dla Państwa najpiękniejsze polskie kolędy. O poetycki akcent wydarzenia zadbają Anna Dymna i Maciej Musiał. Wyjątkowy bożonarodzeniowy koncert „Nasza kolęda” przygotowany przez Fundację Anny Dymnej Mimo Wszystko, który nagrany został w Studiu im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków, to 14 najpiękniejszych kolęd i pastorałek, przeplatanych świąteczną poezją, wykonanych przez krakowskich artystów, finalistów Festiwalu Zaczarowanej Piosenki oraz chóry przy akompaniamencie orkiestry. Do wysłuchania koncertu zapraszamy w drugi dzień Świąt o godz. 17.05.

Wycisz się – oddychaj – patrz na ptaki!

7 grudnia o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie z Maciejem Zdziarskim, autorem książki „Na skrzydłach. O ludziach, ptakach i radości życia”, ukazującej się właśnie nakładem Wydawnictwa ZNAK Horyzont. Spotkanie poprowadzi red. Marzena Florkowska, a gościnnie wystąpi Basia Stępniak-Wilk. Wstęp wolny!

95 lat Radia Kraków - za nami jubileuszowy koncert!

Koncert jubileuszowy odbył się 23 września na scenie Kina Kijów. Wystąpili: Andrzej Budz, Hanka Wójciak z Przyjaciółmi oraz gwiazda wieczoru – zespół Kroke, który przedpremierowo zaprezentował utwory ze swojej najnowszej płyty „Loud Silence”. Całość poprowadził nasz muzyczny dziennikarski duet: Agnieszka Barańska i Tomasz Buszewski.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię