Radio Kraków

Artykuł sponsorowany

Jak wybrać adwokata od rozwodów?

  • date_range 2022-05-24
  • Artykuł sponsorowany
Priorytety w życiu się zmieniają, podobnie jest ze światopoglądem. Udany związek może w końcu dobiec końca z różnych powodów. Niektóre pary rozchodzą się w zgodzie i przyjaźni. Niestety nie brakuje też osób, które stają się swoimi największymi wrogami, towarzyszy im szereg negatywnych emocji. Oficjalne zakończenie związku małżeńskiego wymaga rozwodu, czyli rozprawy sądowej. Jeśli nie ma żadnych problemów i obie strony są nastawione do siebie pokojowo, to wszystko może zostać załatwione podczas jednej rozprawy rozwodowej. Nie brakuje też przypadków wielomiesięcznej batalii w sądzie. Każda ze stron będzie potrzebowała profesjonalnego adwokata od rozwodów

DVB-T2 - Zmiany w sposobie nadawania naziemnej telewizji cyfrowej

28 marca 2022 roku rozpoczął się pierwszy etap dotyczący zmiany techniki nadawania telewizji naziemnej w Polsce. Zgodnie z zapowiedziami rządu, ostatnia tura zmian systemu odbędzie się 27 czerwca 2022 roku, kiedy to północno-wschodni obszar kraju zostanie objęty nowym standardem. Dzięki zmianom telewidzowie zyskają poprawioną jakość dźwięku i wideo swoich ulubionych kanałów telewizyjnych. Rozszerzy się także możliwość zamieszczania dodatkowych informacji na ekranie telewizora przez nadawcę. Korekta standardu związana jest przede wszystkim z potrzebą unowocześnienia sygnału. Razem z przejściem na nowy system dojdzie do zwolnienia niektórych pasm częstotliwości, które znajdą swoje zastosowanie np. w kontekście wdrożenia nowoczesnej sieci 5G. Czym charakteryzuje się telewizja cyfrowa DVB-T2, która już niebawem będzie działać w całej Polsce? Jak wybrać dostosowane do nowych warunków anteny DVB-T2, dekodery DVB-T2 oraz telewizory DVB-T2? Wyjaśniamy to poniżej.

Kraków - międzynarodowy hub outsourcingowych usług IT

Kraków jest miastem znanym z rozbudowanego i zaawansowanego rynku usług IT zarówno w skali ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej. Stolica Małopolski przyciąga świetnych specjalistów, zapewnia pracę z dobrymi zarobkami, a także perspektywę rozwoju przy okazji realizacji dużych projektów. Nic dziwnego, że wiele osób planuje osiąść w Krakowie na stałe właśnie w związku z dynamicznym rozwojem branży IT w tym pięknym, zabytkowym mieście.

Jakie bazy dłużników weryfikują pożyczkodawcy?

  • date_range 2022-05-06
  • Artykuł sponsorowany
Pożyczki online cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. Zaciągnięcie takiego zobowiązania jest prostsze niż kiedykolwiek, a rozwiązanie to jest adresowane do niemal każdego. Wiele osób zastanawia się jednak, czy można wziąć pożyczkę jeśli jest się już zadłużonym lub miało się w przeszłości problemy ze spłatą należności. Jakie bazy dłużników przeglądają pożyczkodawcy przed podjęciem decyzji o przyznaniu pożyczki? Sprawdźmy to!

Wady i zalety karm komercyjnych dla psów

  • date_range 2022-05-05
  • Artykuł sponsorowany
Wybór formy karmienia naszych zwierząt często jest dylematem dla właściciela. Możemy zdecydować się na własnoręcznie przygotowywanie posiłków lub skorzystać z szerokiej oferty karm komercyjnych dostępnych w sklepach zoologicznych, na stronach internetowych czy w zakładach leczniczych dla zwierząt. Czym powinniśmy kierować się przy podejmowaniu decyzji dotyczącej formy karmienia? Zdrowiem naszego psa przede wszystkim! Pies jako członek naszej rodziny zasługuje na odpowiednie żywienie dobrej jakości karmą. Niestety karmy szeroko reklamowane w telewizji mają zazwyczaj bardzo słaby skład. Zawierają mnóstwo przetworzonych produktów, zapychaczy jakimi są zboża oraz ubogą suplementację. Znalezienie taniej dobrej karmy dla psa może być trudne. Jeśli bierzemy odpowiedzialność za psie zdrowie i życie, musimy być przygotowani na wydatki związane z odpowiednim żywieniem naszego przyjaciela.

Prezenty na Dzień Matki do 100 zł

  • date_range 2022-04-29
  • Artykuł sponsorowany
Maj to miesiąc, w którym swoje święto obchodzą najważniejsze kobiety w życiu każdego człowieka - matki. Dzięki ich wsparciu możemy przezwyciężyć największe trudności, a ich miłość i cierpliwość sprawia, że z każdym dniem stajemy się lepszymi ludźmi. To one od zawsze dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, ponieważ dla matki szczęście jej dzieci jest głównym priorytetem. Dzień Matki to okazja, aby im się odwdzięczyć drobnym upominkiem, który w niewerbalny sposób pokaże, jak bardzo cenimy nasze kochane mamy. Tradycyjnym sposobem na okazanie uczuć jest obdarowanie naszej rodzicielki prezentem, który sprawi jej radość i pokaże, że nam na niej zależy. Taki podarunek wcale nie musi kosztować fortunę, dlatego poniżej przedstawimy Wam nasze propozycje na prezenty na Dzień Matki do 100 zł.

Piec do pizzy i inne wyposażenie gastronomi - jak je wybrać?

W dzisiejszych czasach profesjonalny, dobrze dobrany do wymagań użytkowników sprzęt to fundament gastronomicznego sukcesu. Właściwy wybór wyposażenia pozwala nie tylko znacznie ułatwić pracę, ale też skrócić czas przygotowywania posiłków i zminimalizować ryzyko przestojów związanych z naprawą źle działających sprzętów. W poniższym artykule zastanowimy się nad wyborem odpowiedniego pieca do wypiekania pizzy, a także powiemy o tym jak wybrać odpowiedniego producenta wyposażenia gastronomii tak, żeby nie żałować zakupu.

Jak zdrowo żyć? Kilka podstawowych zasad

Jesteś osobą zabieganą, ale chcesz dbać o odpowiednie odżywianie? Pomoże ci w tym dieta pudełkowa Kraków. Zdrowe jedzenie, które możesz zabrać ze sobą w dowolne miejsce. Zbilansowane posiłki to droga do wymarzonej sylwetki, lepszego samopoczucia oraz zdrowia. Jeszcze lepszy rezultat uzyskasz, jeśli dołączysz do tego wysiłek fizyczny. Wybierz dla siebie najlepszy catering dietetyczny i ciesz się smacznym, zdrowym jedzeniem.

Dlaczego warto mieć centralę firmy w biurze wirtualnym?

Biura wirtualne to instytucje oferujące wynajem adresu do rejestracji firmy, spółki, fundacji czy stowarzyszenia. Czym różni się umieszczenie firmy w wirtualnym biurze w stosunku do rejestracji jej w domu i dlaczego dobrze mieć firmę w centrum Warszawy?

Biznes w Krakowie – skąd wziąć pieniądze na start?

Kraków to biznesowe centrum południowej Polski. Zdecydowanie warto prowadzić tu działalności gospodarczą, mając dobry pomysł i solidne fundamenty do jego realizacji. Jeśli natomiast brakuje Ci gotówki i zastanawiasz się, skąd pozyskać potrzebne środki na rozkręcenie biznesu, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji, które mogą Cię zainteresować. Oto one.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię