Radio Kraków

Artykuł sponsorowany

Drogeria internetowa – po czym rozpoznać najlepsze miejsca do zakupu kosmetyków?

 • date_range 2022-07-20
 • Artykuł sponsorowany
Być może już masz swoje ulubione miejsce w Internecie, gdzie kupujesz kosmetyki. Możesz też kupować je w różnych drogeriach, kierując się dostępnością ulubionych produktów lub innymi ważnymi dla siebie kategoriami. Drogeria internetowa powinna zapewniać łatwość zakupów i przyjemność z ich robienia. Po czym poznać najlepsze miejsca w Internecie do kupowania kosmetyków?

Gdzie znajdziemy najlepszą lokatę w 2022?

 • date_range 2022-07-12
 • Artykuł sponsorowany
Obecna sytuacja gospodarcza sprawia, że wielu naszych rodaków poszukuje skutecznych sposobów na to, aby zabezpieczyć swoje oszczędności przed rosnącą inflacją. Dotyczy to zarówno osób, które posiadają znaczny kapitał, jak i tych, które chcą uchronić przed spadkiem wartości nawet niewielką sumę. Nic dziwnego w tym, że w takich okolicznościach popularne stają się znowu lokaty bankowe. Na jakie oprocentowanie można liczyć, czy jest to dobre rozwiązanie na niepewne ekonomicznie czasy?

Niesamowite przepisy z herbatą, którym nie można się oprzeć

 • date_range 2022-07-11
 • Artykuł sponsorowany
Herbata to niezwykły napój. Oprócz niezwykłych walorów smakowych posiada szereg cech, które pozytywnie wpływają na zdrowie zarówno fizyczne – jak i psychiczne. Polepsza koncentrację, reguluje poziom cholesterolu, a jednocześnie stymuluje z powodu zawartej w niej teiny. Jak jednak sprawić, żeby jeszcze bardziej wzmocnić jej fascynujący smak?

Zielona rewolucja w Grupie PCC

Na przestrzeni ostatnich lat coraz mocniej dotykają nas skutki zmian klimatycznych, które sieją spustoszenie w przyrodzie i powodują nieodwracalne szkody. Wizja nadchodzącej katastrofy spowodowała wzrost tzw. świadomości ekologicznej społeczeństwa. Człowiek utożsamiający się z tą postawą podejmuje odpowiedzialność za stan otaczającego go środowiska i zgodnie z rzetelną wiedzą oraz determinacją stara się zachować go w pierwotnym stanie.

6 aktywów, w które warto inwestować w trakcie recesji

 • date_range 2022-07-01
Kryzys, recesja, bessa – jak zwał, tak zwał, ale zawsze chodzi o to samo: spowolnienie, a nawet zwijanie się gospodarki. Choć jest to bolesny czas dla całego społeczeństwa, stanowi on normalny elementy cyklów ekonomicznych. Nawet w takim okresie warto szukać sposobów na ochronę i w miarę możliwości pomnażanie nadwyżek finansowych. Oto nasze metody, które mogą pomóc w zabezpieczeniu kapitału przed utratą wartości, a nawet w pomnożeniu go.

7 SPOSOBÓW NA LETNI RELAKS W WYSOKICH TATRACH

 • date_range 2022-07-01
 • Artykuł sponsorowany

Pozycjonowanie Kraków, czyli jak zwiększyć widoczność firmy w internecie?

 • date_range 2022-06-28
 • Artykuł sponsorowany
Postaw na pozycjonowanie i ciesz się z większej rozpoznawalności na lokalnym, krakowskim rynku. Docieraj do nowych klientów i zyskaj przewagę nad konkurencją. Jakie jeszcze zalety ma pozycjonowanie, na czym polega cały proces? O tym poniżej. Zachęcamy do lektury!

Sneakersy męskie – obuwie, które dopasujesz do każdej stylizacji

 • date_range 2022-06-22
 • Artykuł sponsorowany
Lekkie, ponadczasowe i szalenie stylowe – sneakersy męskie to absolutny hit bieżącego (i nadchodzącego sezonu) i niezawodny sposób na uzupełnienie niemal każdej stylizacji. Masz wątpliwości, które z dostępnych w sprzedaży modeli wpisują się w obowiązujący trend? A może – wciąż nie wiesz, jak je stylizować? Przeczytaj i zobacz, jak wiele możliwości stwarza zaledwie jedna para!

Jak wybrać odpowiedni prezent dla młodej pary?

Jeśli wybierasz się na ślub oraz wesele to koniecznie musisz podarować odpowiedni prezent młodej parze. Wybór takiego prezentu często nie jest łatwy i wiele osób ma z tym duży problem. Jak wybrać wyjątkowy prezent, który przyda się lub przypadnie do gustu parze młodej? Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki i gdzie kupić odpowiedni prezent ślubny, to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Gdzie wziąć tani kredyt gotówkowy online?

 • date_range 2022-05-30
 • Artykuł sponsorowany
Czy wiesz, że już co drugi dorosły Polak spłaca przynajmniej jedno zobowiązanie kredytowe? Okazuje się, że wybierając kredyt gotówkowy, zwracamy najczęściej uwagę na koszty tego rodzaju finansowego wsparcia.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię