Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Utrudnienia w Krakowie na ul. Ciepłowniczej

  • date_range 2019-05-09
Zerwana trakcja kolejowa na przejeździe na ulicy Ciepłowniczej w Krakowie. Na przejeździe utknął pociąg i zablokował przejazd. Auta muszą jechać ulicą Sołtysowską, która mocno się zakorkowała.

DK44 Babice: zderzenie dwóch ciężarówek

  • date_range 2019-05-09
Na drodze krajowej numer 44 w rejonie Oświęcimia, w Babicach - na trasie w kierunku Tychów zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Nie ma osób poszkodowanych. Ruch odbywał się wahadłowo.

Kolizja na A4 w m. Proszówki

  • date_range 2019-05-09
Samochód osobowy uderzył w bariery na jezdni w kierunku Krakowa w m. Proszówki (odcinek Bochnia - Kraków). Nie ma osób poszkodowanych. Na trasie nie ma już utrudnień.

Kolizja na Zakopiance w Myślenicach

  • date_range 2019-05-09
Zakończyły się utrudnienia na Zakopiance w kierunku Krakowa. W Myślenicach samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w barierki. Jedna osoba została poszkodowana. Jeden pas w kierunku Krakowa był zablokowany.

W Nowym Targu budowa chodnika na drodze w kierunku Białki Tatrzańskiej i granicy państwa w Jurgowie

  • date_range 2019-05-09
Rozpoczyna się budowa chodnika na odcinku 800, po prawej stronie DK49 w Nowym Targu, w kierunku Białki Tatrzańskiej i granicy państwa w Jurgowie. W związku z prowadzonymi pracami zostało zajęte pobocze oraz część prawego pasa jezdni, ruch pieszych odbywa się lewą stroną drogi. Wprowadzono także ograniczenie prędkości do 50 km/h. Prace potrwają do 20.06.2019 r. - informuje GDDKIA.

Kolizja przy zjeździe na Balice na A4. Na trasie nie ma już utrudnień

  • date_range 2019-05-09
Nie ma już utrudnień na autostradzie A4 w pobliżu krakowskiego lotniska. Na zjeździe w Balicach, od strony Tarnowa zderzyły się dwa samochody osobowe.

Gwałtowne hamowanie autobusu pod Radiem Kraków. Są poszkodowani

  • date_range 2019-05-08
Uwaga, pasażerowie komunikacji miejskiej w Krakowie! Na Alejach Trzech Wieszczów utrudnienia na wysokości Radia Kraków w kierunku Placu Inwalidów. Są poszkodowani po gwałtownym hamowaniu autobusu linii 304. Na miejscu jest policja i pogotowie. Nie wiadomo, jak długo jeszcze potrwa interwencja służb, autobus blokuje prawy pas jezdni.

Jarmark w Jabłonce spowodował zator drogowy. Wzmożony ruch ze Słowacji

  • date_range 2019-05-08
Zator drogowy spowodowany jarmarkiem w miejscowości Jabłonka i dodatkowo wzmożonym ruchem od strony Słowacji, gdzie dzień 8 maja jest świętem narodowym. Zator zaczyna się na Słowacji i ma długość ok. 10-12 km. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godz. 14. Ruchem kieruje policja.

Dwa wypadki z udziałem motocyklistów na małopolskich drogach. Jeden z kierowców nie żyje

  • date_range 2019-05-07
Do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym doszło na DK79 w Krzeszowicach, na trasie z Krakowa do Trzebini. Mężczyzna jest pod opieką pogotowia. Zablokowany jeden pas ruchu. Policja kieruje ruchem wahadłowo. Utrudnienia potrwają do ok. godz. 17:30.

Mszana Dolna - samochód ciężarowy w rowie

  • date_range 2019-05-07
W Mszanie Dolnej (DK28 Mszana Dolna - Limanowa) samochód ciężarowy wjechał do rowu. Zablokowany jest jeden pas ruchu, ruch wahadłowy. Policja kieruje ruchem. Utrudnienia potrwają do ok. godz. 12:00.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię