Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Zablokowana DK28 po nawałnicy

W wyniku gwałtownej ulewy na drogę krajową nr 28 w Grybowie został naniesiony materiał skalny całkowicie blokując przejazd. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 22 – informuje GDDKiA.

Jedna osoba ranna w zderzeniu trzech busów na dk75

Zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej nr 75 w miejscowości Czchów (Małopolskie), gdzie w piątek po południu doszło do zderzenia trzech busów do przewozu pracowników. W wypadku jedna osoba została ranna, a droga była zablokowana w obu kierunkach.

Kraków: od czwartku ruch wahadłowy na ul. Petofiego

W czwartek ok. 5:00 jezdnia na ul. Petofiego w Krakowie zostanie zwężona do jednego pasa ruchu, na odcinku ok. 100 m od wiaduktu kolejowego do ul. Jagiełły. Wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną, a w razie potrzeby ręcznie. Ruch pieszych będzie tylko po południowej stronie ulicy (od strony torów).

Śmiertelny wypadek w Żarnówce koło Suchej Beskidzkiej

Po śmiertelnym wypadku zablokowana jest lokalna droga w Żarnówce koło Suchej Beskidzkiej. Samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. Nie żyje kierowca auta. Na miejscu pracują policja i prokuratura.

Kilkunastokilometrowe zatory na autostradowej obwodnicy Krakowa

Kilkunastokilometrowe zatory utworzyły się w piątek na obwodnicy Krakowa w ciągu autostrady A4 w obydwu kierunkach. Związane są one z dużym natężeniem ruchu na tej trasie oraz kolizjami, do których dochodziło w korkach.

Trasa Łagiewnicka w Krakowie zamknięta od 22. Kierowców czekają utrudnienia

Zamknięcie oddanej przed paroma miesiącami Trasy Łagiewnickiej jest spowodowane koniecznością wykonania remontu. Okazało się, że konstrukcja przecieka w kilkudziesięciu miejscach.

Zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej nr 75 w Brzesku

Trzy samochody zderzyły się w sobotę na drodze krajowej nr 75 przed wjazdem na autostradę A4 w Brzesku. Jedna osoba została ranna.

Kraków: zderzenie karetki z samochodem osobowym, utrudnienia w kursowaniu autobusów

Na skrzyżowaniu ul. Wielickiej z Kamieńskiego w Krakowie miało miejsce zderzenie samochodu osobowego z karetką pogotowia. Do kolizji doszło pasie w kierunku Wieliczki.

Zakopianka udrożniona; warunki nadal trudne

Po południu w sobotę ustały intensywne opady śniegu na Podhalu, a służby drogowe udrożniły zakorkowany górski odcinek popularnej Zakopianki. W związku z wymianą feryjnych turnusów i panującymi, trudnymi warunkami, ruch na drodze jest nadal bardzo utrudniony.

Pożar samochodu na autostradzie A4 w Niepołomicach

6 kilometrów ma korek na autostradzie A4 w Niepołomicach. To wynik pożaru samochodu na pasie awaryjnym w kierunku Krakowa. Ruch przez ponad godzinę odbywał się lewym pasem. Obecnie nie ma już utrudnień.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię