Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Śmiertelny wypadek w Żarnówce koło Suchej Beskidzkiej

Po śmiertelnym wypadku zablokowana jest lokalna droga w Żarnówce koło Suchej Beskidzkiej. Samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. Nie żyje kierowca auta. Na miejscu pracują policja i prokuratura.

Kilkunastokilometrowe zatory na autostradowej obwodnicy Krakowa

Kilkunastokilometrowe zatory utworzyły się w piątek na obwodnicy Krakowa w ciągu autostrady A4 w obydwu kierunkach. Związane są one z dużym natężeniem ruchu na tej trasie oraz kolizjami, do których dochodziło w korkach.

Trasa Łagiewnicka w Krakowie zamknięta od 22. Kierowców czekają utrudnienia

Zamknięcie oddanej przed paroma miesiącami Trasy Łagiewnickiej jest spowodowane koniecznością wykonania remontu. Okazało się, że konstrukcja przecieka w kilkudziesięciu miejscach.

Zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej nr 75 w Brzesku

Trzy samochody zderzyły się w sobotę na drodze krajowej nr 75 przed wjazdem na autostradę A4 w Brzesku. Jedna osoba została ranna.

Kraków: zderzenie karetki z samochodem osobowym, utrudnienia w kursowaniu autobusów

Na skrzyżowaniu ul. Wielickiej z Kamieńskiego w Krakowie miało miejsce zderzenie samochodu osobowego z karetką pogotowia. Do kolizji doszło pasie w kierunku Wieliczki.

Zakopianka udrożniona; warunki nadal trudne

Po południu w sobotę ustały intensywne opady śniegu na Podhalu, a służby drogowe udrożniły zakorkowany górski odcinek popularnej Zakopianki. W związku z wymianą feryjnych turnusów i panującymi, trudnymi warunkami, ruch na drodze jest nadal bardzo utrudniony.

Pożar samochodu na autostradzie A4 w Niepołomicach

6 kilometrów ma korek na autostradzie A4 w Niepołomicach. To wynik pożaru samochodu na pasie awaryjnym w kierunku Krakowa. Ruch przez ponad godzinę odbywał się lewym pasem. Obecnie nie ma już utrudnień.

Tragedia na drodze wojewódzkiej numer 776 między Krakowem a Proszowicami

Nie żyje dwóch kierowców, którzy zderzyli się czołowo w miejscowości Szklana. Jeden jechał ciężarówką, drugi busem. W busie nie było pasażerów.

Nocny wypadek trzech ciężarówek na A4. Policja podaje przyczyny

Zakończyły się utrudnienia na A4 i DK94 po tym, jak w nocy doszło w tym rejonie do zderzenia trzech ciężarówek. Przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami.

13 osób rannych w zderzeniu busa z samochodem osobowym

13 osób zostało rannych w zderzeniu samochodu osobowego z busem na A4 w Rzezawie w powiecie bocheńskim. Na tym odcinku ruchu w kierunku Rzeszowa odbywa się lewym pasem – poinformowała w niedzielę GDDKiA.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię