Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Tragiczny wypadek na Zakopiance. Jedna osoba nie żyje

Śmiertelny wypadek na trasie S7 w Krzeczowie - na pasach w stronę Zakopanego. Auto osobowe zderzyło się z ciężarówką. Zginął kierowca osobówki.

Poważne kłopoty na zakopiance w Myślenicach

Na estakadzie na pasie w kierunku Zakopanego w wyniku wystrzału opony samochód ciężarowy wpadł na bariery rozdzielające pasy. Zniszczone jest około 200 metrów zapór. Na jezdnie wylały się też płyny z uszkodzonego pojazdu. Nikt nie został ranny.

Kraków: wypadki na Ruczaju i w Czyżynach, tramwaje wróciły już na trasy

Kolizja z udziałem tramwaju miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Grota-Roweckiego i Norymberskiej na krakowskim Ruczaju.

Kraków: zablokowana ulica Łokietka

Wszystko wskazuje na to, że na jadące samochody przewróciło się drzewo przy wiadukcie na ulicy Łokietka. Na miejscu pracują policjanci droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach

Wypadek na DK7: droga zablokowana w Michałowicach

Zablokowana jest Droga Krajowa nr 7 w Michałowicach. Kierujący volkswagenem z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi do rowu. Jedna osoba jest ranna.

Kolizja na Zakopiance w Myślenicach

Uwaga kierowcy! Kolizja na Zakopiance w Myślenicach - przed światłami, w kierunku Zakopanego.

Kolejne zmiany w rejonie dworca kolejowego w Zakopanem

To ważne wiadomości dla kierowców z Zakopanego. Od środy są kolejne zmiany w rejonie dworca kolejowego i budowanego tam centrum komunikacyjnego. Całkowicie zamknięta dla ruchu zostanie ulica Chramcówki, jedna z głównych ulic w mieście. Będzie wyłączona z ruchu od ronda Armii Krajowej do skrzyżowania z ulicą Gimnazjalną.

Utrudnienia na DK94 w Modlnicy

Wykonawca przebudowy DK94 w Modlnicy rozpoczyna przygotowania do układania nawierzchni bitumicznej na odcinku 1,5 km (366+000 km – 367+500 km), w związku z tym wystąpią utrudnienia dla kierowców.

Wprowadzono ruch jednokierunkowy na ulicy Prądnickiej w Krakowie. SPRAWDŹ

Uwaga kierowcy! W sobotę zaczęły się poważne utrudnienia na ulicy Prądnickiej w Krakowie. Na odcinku od wiaduktu kolejowego do pętli autobusowej „Nowy Kleparz” został wprowadzony ruch jednokierunkowy. Wszystko z powodu remontu.

Rozpoczynają się prace drogowe w rejonie ulicy Galicyjskiej w Krakowie

W rejonie ulicy Galicyjskiej ma powstać nowy układ drogowy, łączący ulicę Nowohucką z ulicą Galicyjską. Ulica Centralna zyska połączenie z ulicą Ciepłowniczą, co umożliwi dojazd do tego obszaru z różnych stron.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię