Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Tragedia na drodze wojewódzkiej numer 776 między Krakowem a Proszowicami

Nie żyje dwóch kierowców, którzy zderzyli się czołowo w miejscowości Szklana. Jeden jechał ciężarówką, drugi busem. W busie nie było pasażerów.

Nocny wypadek trzech ciężarówek na A4. Policja podaje przyczyny

Zakończyły się utrudnienia na A4 i DK94 po tym, jak w nocy doszło w tym rejonie do zderzenia trzech ciężarówek. Przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami.

13 osób rannych w zderzeniu busa z samochodem osobowym

13 osób zostało rannych w zderzeniu samochodu osobowego z busem na A4 w Rzezawie w powiecie bocheńskim. Na tym odcinku ruchu w kierunku Rzeszowa odbywa się lewym pasem – poinformowała w niedzielę GDDKiA.

Wypadek na ulicy Wrocławskiej w Krakowie. Samochód wjechał w drzewo

Wypadek na ulicy Wrocławskiej w Krakowie, w pobliżu skrzyżowania z al. Kijowską. Samochód osobowy uderzył w drzewo.

Poważny wypadek na drodze krajowej nr 52 w Andrychowie. Cztery osoby ranne

Droga krajowa numer 52 w Andrychowie jest zablokowana, po tym jak zderzyły się tam trzy auta osobowe i ciężarówka. Cztery osoby zostały ranne.

Wypadek na drodze krajowej numer 94 Kraków-Olkusz

W Wielkiej Wsi zderzyły się 3 samochody. Jedna osoba została jest ranna.

Tarnów: utrudnienia przez remont wiaduktu nad ul. Tuchowską

Uwaga kierowcy - 30 lipca w Tarnowie od godzin porannych aż do późnego wieczora utrudnienia z przejazdem ulicą Tuchowską. Powodem jest prowadzony przez ekipę remontową kolejarzy remont wiaduktu nad tą ulicą.

Wypadek na obwodnicy Zatora, 2 osoby ranne

Wypadek na obwodnicy Zatora, czyli na drodze krajowej numer 44. W pobliżu Energylandii zderzyły się auto osobowe i ciężarówka. 2 osoby są ranne. Na miejscu ląduje śmigłowiec lotniczego pogotowia. Są duże utrudnienia w ruchu.

Krajowa 52 w Kętach została odblokowana. Wywróciła się tam ciężarówka

Droga krajowa 52 w Kętach została zablokowana we wtorek rano w obu kierunkach po wywróceniu się ciężarówki z przyczepą, która przewoziła kłody drewna – zakomunikował dyżurny krakowskiego Punktu Informacji Drogowej GDDKiA. Obecnie ruch odbywa się już bez utrudnień.

Śmiertelny wypadek na A4. Zderzyły się 3 ciężarówki

Odblokowana jest autostrada A4, z Krakowa w stronę Katowic, gdzie po południu zginął jeden z kierowców, po zderzeniu trzech ciężarówek. Autostradą w miejscowości Brzoskwinia można już przejechać.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię