Radio Kraków

Patronaty

„Wspaniała 12-stka” – podejmij wyzwanie WOTgames

Trwają zapisy do sportowej rywalizacji w ramach strefy „Wspaniałej 12-stki”. W niedzielę 26 września na każdym z 16 pikników WOTgames na uczestników czeka 200 pakietów startowych oraz medale dla najlepszych. Wejdź na stronę, zgłoś się i podejmij wyzwanie: www.wotgames.wp.mil.pl.

Hackert, czyli nowe dzieła z kolekcji Lanckorońskich na Zamku Królewskim na Wawelu

Zamek Królewski na Wawelu przedstawia nowe oblicze jednej z najcenniejszych kolekcji w Polsce i Europie. Wawelskie zbiory podarowane przez prof. Karolinę Lanckorońską wzbogaciły się bowiem o cztery, niepokazywane szerokiej publiczności, dzieła Jakoba Philippa Hackerta (1737-1807).

XII Międzynarodowy Festiwal Muzyczno-Artystyczny Sfogato w Krakowie

27 września – 31 grudnia 2021

I Festiwal Orkiestr Dętych Krakowiacy i Górale już 26 września w Dobczycach!

Już 26 września w Regionalnym Centrum Oświatowo Sportowym w Dobczycach (ul. Szkolna 43), odbędzie się I Festiwal Orkiestr Dętych Krakowiacy i Górale, pod Honorowym Patronatem Józefa Tomala Starosty Powiatu Myślenickiego oraz Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce Tomasza Susia.

Międzypokoleniowa Akademia po raz 4. w Krakowie!

Czwarta edycja Międzypokoleniowej Akademii Muzycznej w Krakowie to unikatowy, muzyczno-artystyczny uniwersytet trzeciego wieku w Krakowie – seria spotkań artystyczno-edukacyjnych obejmujących zarówno klasyczne recitale muzyczne, koncerty o niecodziennej obsadzie, koncerty niesztampowe, o luźniejszym charakterze, prelekcje, spotkania z artystami, warsztaty artystyczne.

Festiwal Wielokulturowy – Nowi Krakowianie 2021

Zapraszamy na Festiwal Wielokulturowy – Nowi Krakowianie 2021 - wydarzenie łączące ludzi różnych narodowości, kultur i religii, mieszkających w Krakowie.

KANDYD Woltera – lekarstwo na chandrę i cywilizacyjny ból głowy. Zapraszamy do Teatru Groteska

KANDYD czyli OPTYMIZM Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii TALIA to najlepsza rekomendacja dla spektaklu, który w tych nieoptymistycznych czasach z całym swoim komediowym optymizmem po długiej przerwie wraca na Scenę dla Dorosłych Teatru Groteska.

VII MAŁOPOLSKIE TARGI ŻYWNOŚCI "ZASMAKUJ Z UR" ORAZ XXIII MAŁOPOLSKA GIEŁDA AGROTURYSTYCZNA

W weekend od 25 do 26 września w godzinach od 10:00 do 16:00 na terenie zabytkowego folwarku Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie przy ul. Balickiej 253 już po raz siódmy odbywać się będą Małopolskie Targi Żywności „Zasmakuj z UR” połączone z XXIII Małopolską Giełdą Agroturystyczną. Oficjalne otwarcie wydarzenia z udziałem władz Uczelni zaplanowano na 25 września na godzinę 11:00. W programie Targów znalazły się m.in.: wykłady, pokazy kulinarne, porady żywieniowe, występy zespołów artystycznych, animacje i zabawy dla dzieci oraz prezentacje i konkursy.

O nauce, sztucznej inteligencji i biznesie w Tarnowie

Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa realizuje w ramach współfinansowanego z RPO WM projektu „Business Boost for Małopolska 2” trzydniowe wydarzenie, pn.: „Forum Inteligentnych Specjalizacji”, które odbędzie się w dniach 24-26 września 2021 r.

Wolałbym nie … czyli sezon 2021/2022 w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

W nadchodzącym sezonie Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie skupi się na indywidualistach, sceptykach i ekscentrykach – osobowościach, które nie idą ani z prądem, ani pod prąd. Pozostają w miejscu, pozostają sobą, nie zmieniają swoich przekonań. Cytat z książki „Kopista z Bartleby. Historia z Wall Street” Hermana Melville’a: „Wolałbym nie” staje się hasłem przewodnim sezonu 2021/2022.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię