Radio Kraków

remonty w Krakowie

Remont na ul. Konopnickiej potrwa dłużej, będzie jednak przerwa w pracach

Dobra i zła wiadomość dla kierowców w Krakowie. Zła jest taka, że drogowcy nie skończą w piątek prac na ulicy Konopnickiej. Dobra, że postanowili jednak uwzględnić popołudniowy szczyt komunikacyjny i od 16. puścili ruch wszystkimi pasami.

Kraków: prace remontowe na ul. Konopnickiej przez całą dobę

Nie w nocy, ale przez całą dobę będą prowadzone prace remontowe na ulicy Konopnickiej w Krakowie. To jedna z głównych ulic, łącząca centrum Krakowa z południem miasta. Prace będą prowadzone między Mostem na Wildze a Rondem Matecznego. Początek już 23 listopada późnym wieczorem.

Kraków: weekendowe utrudnienia na ul. Zakopiańskiej

Uwaga kierowcy, od piątkowego wieczora, przez cały weekend kolejne utrudnienia na ulicy Zakopiańskiej, przy budowie Trasy Łagiewnickiej.

Zmiany na al. Kijowskiej. Nowy chodnik, pojawi się też ścieżka rowerowa

Budowana jest ścieżka rowerowa, przebudowany ma zostać chodnik oraz zatoka autobusowa przy Biprostalu - rozpoczęły się prace na alei Kijowskiej w Krakowie.

Remont ul. Grzegórzeckiej. Zmiany w kursowaniu tramwajów

W związku z naprawą nawierzchni na torowisku na ul. Grzegórzeckiej w poniedziałek i wtorek, 15 i 16 listopada, od godz. 20.00 do końca dnia, tramwaje nie będą kursować na odcinku „Rondo Grzegórzeckie” – „Starowiślna”. W tym czasie swoje trasy zmienią linie tramwajowe nr 1, 19 i 22.

Kraków: most na ul. Piastowskiej wymaga naprawy

Ważna informacja dla kierowców w Krakowie! Tuż po Święcie Niepodległości - 12 listopada drogowcy zamykają na kilka dni most na ulicy Piastowskiej. Wzmacniana będzie konstrukcja przeprawy.

Rozbudowa ul. Klasztornej. Ulica Odmętowa zamknięta

4 listopada zamknięta została ul. Odmętowa w rejonie skrzyżowania z ul. Klasztorną. Wykonawca będzie kończył prace związane z budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej.

W Krakowie ruszyła ofensywa remontowa

Od środy zamknięta zostanie droga prowadząca do Skawiny, a od wtorku trwają już prace na ulicy Księcia Józefa w Krakowie. To nie koniec zapowiadanych remontów.

Kraków przeznaczy ponad 180 milionów złotych na remonty nakładkowe

Za tę kwotę, przez najbliższych 5 lat, zostanie wyremontowanych 217 ulic. Najwięcej takich prac zostanie wykonanych we Wzgórzach Krzesławickich. Do programu zakwalifikowano aż 19 ulic z tej dzielnicy.

Remont fragmentu ul. Bieżanowskiej

Od 21 października realizowana będzie wymiana nawierzchni na fragmencie ul. Bieżanowskiej – od Wielickiej do Chłopskiej.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię