Radio Kraków

Marsz Jamników 2015

Marsz Jamników 2016. Pieskie życie zmieniamy na dobre!

  • date_range 2016-08-11
11 września o godz. 12 - Marsz Jamników 2016. Jak zwykle spotykamy się na krakowskim Rynku. A już teraz chcemy zaprosić Was do akcji „Pieskie życie zmieniamy na dobre!”. Szukamy dobrych domów dla Diany, Dudka i Oskara – psich seniorów z krakowskiego schroniska.

Jamnik i ja - para idealna! Wielki marsz czworonogów z Radiem Kraków przeszedł ulicami Krakowa

  • date_range 2015-09-13
Miłośnicy jamników twierdzą, że to prastara rasa pochodząca z Egiptu. Wizerunki psów o długich tułowiach i krótkich łapach pojawiały się na ścianach świątyń. Archeolodzy znaleźli w świątyni Bescheb rysunek stworzenia przypominającego dzisiejszego jamnika. Tak czy siak, jamniki były i są obecne w przestrzeni miejskiej, zwłaszcza w niedzielę te niewielkie czworonogi zdominowały centrum Krakowa. Kilkaset osób wraz ze swoimi jamnikami i psami innych ras po raz 21. przeszło w Marszu Jamników Radia Kraków.

Na tegoroczny Marsz Jamników przyjedzie nawet telewizja BBC

  • date_range 2015-09-02
To najsympatyczniejszy, najbardziej rozszczekany i z pewnością najdłuższy marsz w historii Krakowa. W niedzielę 13 września Marsz Jamników Radia Kraków już po raz 21. przejdzie krakowskimi ulicami. Tymczasem sława organizowanego przez Radio Kraków psiego święta dawno już przekroczyła granice Polski.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię