Radio Kraków

kamil stoch

Kamil Stoch tuż za olimpijskim podium

Polscy skoczkowie narciarscy oraz ich trener Michal Dolezal zgodnie ocenili, że poziom sobotniego konkursu olimpijskiego na dużej skoczni był bardzo wysoki. "Kosmiczny" - przyznał Dawid Kubacki. Słowem "masakra" określił go z kolei czeski szkoleniowiec.

Skoczkowie narciarscy szukają formy

"Nie przewiduję na razie zmian w składzie reprezentacji na trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku" - przekazał trener polskiej kadry Michal Dolezal. W niedzielę sztab szkoleniowy ma jednak porozmawiać z Kamilem Stochem. Podczas spotkania zostanie podjęta decyzja czy zawodnik z Zębu będzie kontynuował udział w trwającym cyklu.

Kamil Stoch spróbuje powtórzyć sukces

W niedzielę odbędzie się drugi konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Klingenthal. Po sobotnim wzrósł optymizm w polskiej ekipie, ponieważ po raz pierwszy w tym sezonie na podium stanął Kamil Stoch.

Zwycięstwo Hoerla w Wiśle. Polacy poza czołową dziesiątką

Austriak Jan Hoerl wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Najlepszy z Polaków Kamil Stoch zajął jedenaste miejsce.

Podium w Wiśle bez biało-czerwonych

Polscy skoczkowie narciarscy zajęli w Wiśle czwarte miejsce w drużynowych zawodach Pucharu Świata. Zwyciężyła reprezentacja Austrii, która o zaledwie 0,3 punktu wyprzedziła ekipę Niemiec. Na trzeciej pozycji uplasowała się Słowenia.

Jedenastu Polaków awansowało do konkursu w Wiśle

Aż jedenastu polskich skoczków narciarskich awansowało do niedzielnego konkursu Pucharu Świata w Wiśle. Z biało-czerwonych najlepiej w kwalifikacjach spisał się Kamil Stoch, który był dziesiąty. Wygrał Austriak Jan Hoerl.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię