Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Kolizja trzech pojazdów na obwodnicy Krakowa

  • date_range 2019-04-23
Uwaga kierowcy! Na obwodnicy Krakowa w kierunku Katowic doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Nikt nie ucierpiał, ale ruch w kierunku Katowic odbywa się tylko prawym pasem.

Zderzenie pojazdów na A4 w Damienicach

  • date_range 2019-04-23
W m. Damienice na pasie w kierunku Krakowa zderzyły się trzy auta. Nikt nie został ranny. Ruch w kierunku Krakowa odbywał się prawym pasem. Utrudnienia już się zakończyły.

Zmiany w organizacji ruchu na Alejach Trzech Wieszczów w Krakowie

  • date_range 2019-04-23
Jak będzie wyglądał ruch na Alejach Trzech Wieszczów podczas zamknięcia skrzyżowania przy placu Inwalidów? Utrudnienia zaczną się 29 kwietnia.

Serie wypadków na autostradzie A4

  • date_range 2019-04-23
Na A4 w Staniątkach, na pasie w kierunku Krakowa zderzyły się 3 auta. Do podobnego zdarzenia doszło już na obwodnicy Krakowa, gdzie także zderzyły się trzy auta.

Powiadom Nas!

  • date_range 2019-04-23
Korek, kolizja, a może widzisz utrudnienie na drodze? Powiadom nas - a my tę informację przekażemy innym słuchaczom w najbliższym serwisie informacyjnym!

Wrócił ruch wahadłowy na moście w Białym Dunajcu

  • date_range 2019-04-23
Przypominamy - wrócił ruch wahadłowy na moście w Białym Dunajcu na Podhalu. Chodzi o pas w kierunku Krakowa. Utrudnienia w tym miejscu mają potrwać do 13 maja.

Poświąteczne korki na A4 i zjeździe na Zakopiankę

  • date_range 2019-04-23
Nie mają łatwego pierwszego poświątecznego poranka kierowcy na obwodnicy Krakowa. Między węzłem Skawina a węzłem w Tyńcu - doszło do kolejnej kolizji. Policja jedzie na miejsce. Korek w kierunku Katowic ma w tej chwili ponad 7 kilometrów długości i zaczyna się przy węźle w Łagiewnikach. Jest też kolejka do zjazdu na "zakopiankę".

Fala powrotów ze świąt. Policja apeluje o ostrożną jazdę

  • date_range 2019-04-22
Policja ponawia apele o bezpieczny powrót z wielkanocnego wypoczynku. Statystyki z dwóch pierwszych dni świątecznego weekendu nie są dobre. Na drogach w Małopolsce zginęła jedna osoba, a 11 zostało rannych. Policyjna akcja Wielkanoc będzie trwać do poniedziałkowego wieczora. Na drogach należy się spodziewać częstszych kontroli.

Niebezpieczne święta na drogach w Małopolsce

  • date_range 2019-04-21
Policyjne statystyki nie są dobre. 12 wypadków, w których jedna osoba zginęła, a 11 zostało rannych. To bilans pierwszych dni świątecznego weekendu na małopolskich drogach.

W Wielką Sobotę doszło do 83 wypadków, w których zginęło 12 osób

  • date_range 2019-04-21
W Wielką Sobotę doszło do 83 wypadków na drogach, w których zginęło 12 osób, a rannych zostało 97 - poinformował w niedzielę PAP komisarz Dawid Marciniak z zespołu prasowego Komendy Głównej Policji.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię