Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Wracają prace remontowe na autostradzie A4

  • date_range 2019-04-24
Kierowcy, uważajcie na A4! 24 kwietnia - po kilkumiesięcznej przerwie - rozpoczął się ostatni etap wymiany nawierzchni. Prace są prowadzone na krótkich odcinkach między bramkami w Balicach a Mysłowicami na Śląsku.

Mszana Dolna: zderzenie dwóch samochodów

  • date_range 2019-04-24
Utrudnienia na drodze 28 między Limanową a Mszaną Dolną. Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Mszany.

Poświąteczne powroty. Korek na obwodnicy Krakowa

  • date_range 2019-04-23
Kilkanaście kilometrów ma korek na autostradowej obwodnicy Krakowa. To efekt skumulowania codziennych podróży i nieco opóźnionych poświątecznych powrotów. Korek ciągnie się od węzła Sidzina aż do węzła bieżanowskiego. Ruch w kierunku Katowic jest bardzo spowolniony. Zator przed bramkami autostrady w Balicach ma około dwóch kilometrów. Strażacy informują też o wypadku na drodze wojewódzkiej 957, w miejscowości Rogoźnik. Samochód osobowy zderzył się tam z busem kursowym, jedna osoba jest poszkodowana.

Kolizja trzech pojazdów na obwodnicy Krakowa

  • date_range 2019-04-23
Uwaga kierowcy! Na obwodnicy Krakowa w kierunku Katowic doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Nikt nie ucierpiał, ale ruch w kierunku Katowic odbywa się tylko prawym pasem.

Zderzenie pojazdów na A4 w Damienicach

  • date_range 2019-04-23
W m. Damienice na pasie w kierunku Krakowa zderzyły się trzy auta. Nikt nie został ranny. Ruch w kierunku Krakowa odbywał się prawym pasem. Utrudnienia już się zakończyły.

Zmiany w organizacji ruchu na Alejach Trzech Wieszczów w Krakowie

  • date_range 2019-04-23
Jak będzie wyglądał ruch na Alejach Trzech Wieszczów podczas zamknięcia skrzyżowania przy placu Inwalidów? Utrudnienia zaczną się 29 kwietnia.

Serie wypadków na autostradzie A4

  • date_range 2019-04-23
Na A4 w Staniątkach, na pasie w kierunku Krakowa zderzyły się 3 auta. Do podobnego zdarzenia doszło już na obwodnicy Krakowa, gdzie także zderzyły się trzy auta.

Powiadom Nas!

  • date_range 2019-04-23
Korek, kolizja, a może widzisz utrudnienie na drodze? Powiadom nas - a my tę informację przekażemy innym słuchaczom w najbliższym serwisie informacyjnym!

Wrócił ruch wahadłowy na moście w Białym Dunajcu

  • date_range 2019-04-23
Przypominamy - wrócił ruch wahadłowy na moście w Białym Dunajcu na Podhalu. Chodzi o pas w kierunku Krakowa. Utrudnienia w tym miejscu mają potrwać do 13 maja.

Poświąteczne korki na A4 i zjeździe na Zakopiankę

  • date_range 2019-04-23
Nie mają łatwego pierwszego poświątecznego poranka kierowcy na obwodnicy Krakowa. Między węzłem Skawina a węzłem w Tyńcu - doszło do kolejnej kolizji. Policja jedzie na miejsce. Korek w kierunku Katowic ma w tej chwili ponad 7 kilometrów długości i zaczyna się przy węźle w Łagiewnikach. Jest też kolejka do zjazdu na "zakopiankę".

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię