Radio Kraków

Szymon Wantulok

"Wahania miałem, ale nie żałuję"

  • date_range 2023-03-27
Wojciech Łobodziński ma już za sobą debiut w roli trenera Wieczystej Kraków. Były reprezentant Polski poprowadził drużynę do zwycięstwa 3:0 nad Orlętami Radzyń Podlaski. Wieczysta utrzymała pozycję lidera swojej grupy trzeciej ligi. O przenosinach do Krakowa, pierwszych wrażeniach z pracy, a także o grze reprezentacji Polski Wojciech Łobodziński opowiedział w rozmowie z Szymonem Wantulokiem.

Koło historii

  • date_range 2022-08-26
W dzisiejszym odcinku historia zatoczy koło. Tematem przewodnim jest rywalizacja, ale o jednostkach zarówno zespołowych jak i personalnych także będzie mowa. Czas na siedemnasty odcinek Replay'a!

Powrót smoka

  • date_range 2022-08-19
Po wakacyjnej przerwie wracają rozgrywki Ekstraligi rugby. W Juvenii Kraków doszło do kilku ważnych zmian. O tym - i nie tylko - w dzisiejszym odcinku Replaya.

Grają w hali i na plaży

  • date_range 2022-08-12
Grają dla zabawy i o mistrzostwo świata. Grają w hali i na plaży. Ci najlepsi z hali także grają na plaży. Co w małopolskiej siatkówce słychać? Szymon Wantulok odpowiada.

Startuje piłkarska trzecia liga - Replay Szymona Wantuloka

  • date_range 2022-08-05
Sierpień to gorący okres piłkarski. Ale nie tylko kwalifikacjami do europejskich pucharów kibic żyje. Startują także lokalne rozgrywki. W tym odcinku Replay'a Szymon Wantulok omówi zbliżający się sezon małopolskiej grupy trzeciej ligi.

W sobotę mecze Wisły i Puszczy. TRANSMISJA

  • date_range 2022-07-30
W sobotę na pierwszoligowe boiska piłkarskie wybiegną dwa małopolskie kluby. Puszcza zagra na wyjeździe, Wisła przed własną publicznością.

W Niepołomicach lidera mamy ...

  • date_range 2022-07-29
Na zapleczu Ekstraklasy występują od lat. Najfajniejsze momenty przeżywali jednak w Pucharze Polski. Niewielki klub z niewielkich Niepołomic odważnie rozpoczął sezon ligowy 2022/23. Co z tą Puszczą?

Szymon Wantulok i skok do Wisły

  • date_range 2022-07-22
Chociaż w ten weekend w Wiśle zostanie zainaugurowane "tylko" Letnie Grand Prix, to ten temat nie mógł przejść obojętnie obok Szymona Wantuloka. Wszak kadra reprezentacji Polski oparta jest na skoczkach z Małopolski.

Uwaga na pasy

  • date_range 2022-07-15
Już w ten weekend startują piłkarskie ligi centralne. Na najwyższym krajowym szczeblu nasz region reprezentowała będzie tylko Cracovia. Szymon Wantulok sprawdza jak na tle konkurencji prezentuje się sytuacja "Pasów". Zapraszamy na kolejny odcinek "Replay'a" Radia Kraków.

Skazani na drugą ligę

  • date_range 2022-07-01
Niektóre związki nie potrafią przetrwać próby czasu. Ich związek, choć burzliwy, trwa nadal. I to pomimo wielu przeciwności. W tym Replay'u Szymon Wantulok opowiada o piłkarzach Hutnika Kraków i ich uzależnieniu od drugiej ligi.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię