Radio Kraków

Sprawa "skóry"

Wraca sprawa "Skóry". Jest decyzja sądu ws. podejrzanego

  • date_range 2019-03-22
Sąd Apelacyjny przedłużył do 22 września areszt tymczasowy dla Roberta J. Mężczyzna jest podejrzany o brutalne morderstwo i oskórowanie studentki w Krakowie w 1998 roku. Jak dowiedział się Onet, w kwietniu akta sprawy - zgodnie z przepisami - trafią do Roberta J., aby ten mógł się z nimi zapoznać. To ostatni etap przed przygotowaniem i złożeniem aktu oskarżenia przez Prokuraturę Krajową w tej sprawie.

Sprawa "skóry". W marcu bez aktu oskarżenia

  • date_range 2019-02-14
Prokuratura Krajowa nie skieruje w marcu do sądu aktu oskarżenia przeciwko Robertowi J. - dowiedział się Onet. Śledczy wciąż czekają na przesłanie im części ekspertyz, bez których nie mogą sporządzić ostatecznego dokumentu. Dodatkowo oskarżonemu - zgodnie z prawem - przysługuje możliwość zapoznania się z całym materiałem dowodowym zebranym przez śledczych i zgłaszać swoje wnioski, a to także może wydłużyć okres przesłania aktu oskarżenia - czytamy na portalu Onet.

Zwrot w sprawie morderstwa Katarzyny Z. Są nowe dowody

  • date_range 2018-11-13
To może być zwrot w głośnej sprawie zamordowania i oskórowania studentki z Krakowa. W domu Roberta J., podejrzanego o brutalne morderstwo, śledczy znaleźli ślady krwi. Jak informuje Onet.pl, z dużym prawdopodobieństwem należała ona do zamordowanej 20 lat temu Katarzyny Z.

Robert J. pozostanie w tymczasowym areszcie do marca przyszłego roku

  • date_range 2018-09-25
Robert J. podejrzany o brutalne zabójstwo studentki z Krakowa przed 20 laty pozostanie w tymczasowym areszcie. Sąd apelacyjny w Krakowie uwzględnił wniosek prokuratury o przedłużenie aresztu do 26 marca. Sąd uznał, że choć sprawa ma charakter poszlakowy, to istnieje duże prawdopodobieństwo popełnienia zbrodni przez 53-letniego podejrzanego.

Sprawa "skóry": Jest kolejny wniosek o przedłużenie aresztu dla Roberta J.

  • date_range 2018-09-21
Do Sądu Apelacyjnego w Krakowie wpłynął wniosek prokuratora o przedłużenie tymczasowego aresztu dla Roberta J. - podejrzanego o brutalne zamordowanie 20 lat temu Katarzyny Z., studentki z Krakowa. Sprawę będzie rozpatrywał Sąd Apelacyjny, bo tylko on może podjąć decyzję, jeśli okres tymczasowego aresztu ma być stosowany dłużej niż rok.

Robert J. - podejrzany w głośnej sprawie tak zwanej "Skóry" - pozostanie w areszcie

  • date_range 2018-08-31
Robert J., podejrzany o brutalne morderstwo i oskórowanie studentki w Krakowie, zostanie w więzieniu. Tak zdecydował krakowski sąd, który przedłużył areszt tymczasowy - podaje portal Onet.pl.

Sąd nie uwzględnił zażalenia na areszt Roberta J. ws. zabójstwa studentki w 1998 r.

  • date_range 2018-05-07
Do 6 września pozostanie w areszcie Robert J. podejrzany o zabójstwo w 1988 r. studentki ze szczególnym okrucieństwem. Sąd Apelacyjny nie uwzględnił zażalenia obrońcy podejrzanego na przedłużenie aresztu. Tym samym sąd utrzymał w mocy zaskarżone postanowienie o przedłużeniu aresztu – poinformowano w poniedziałek PAP w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie.

Sprawa "skóry": sąd przedłużył areszt dla Roberta J.

  • date_range 2018-03-29
Krakowski Sąd Okręgowy przedłużył o prawie pół roku areszt tymczasowy dla Roberta J., podejrzanego o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem studentki w 1998 r. Wnosiła o to prowadząca śledztwo Prokuratura Krajowa w krakowskim wydziale zamiejscowym. Areszt stosowany będzie do 6 września.

Sprawa "skóry": Prokuratura chce przedłużenia aresztu dla Roberta J.

  • date_range 2018-03-22
Do krakowskiego sądu wpłynął wniosek o przedłużenie aresztu dla Roberta J., podejrzanego o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem studentki w 1998 roku - poinformowała w czwartek PAP Grażyna Rokita z zespołu prasowego Sądu Okręgowego w Krakowie. Posiedzenie w tej sprawie wyznaczono na 29 marca. Dotychczasowy termin stosowania aresztu wobec podejrzanego upływa 31 marca 2018 r.

Robert J. pozostanie w areszcie. Sąd Apelacyjny uznał, że jest niebezpieczny

  • date_range 2018-01-26
Robert J., podejrzany o brutalne morderstwo krakowskiej studentki w 1998 roku, pozostanie w areszcie. Zażalenie na zastosowanie tego środka do Sądu Apelacyjnego złożył jego obrońca. Sąd uznał jednak, że wypuszczenie mężczyzny na wolność może zaszkodzić prowadzonemu postępowaniu w jego sprawie, ale też uznał, że jest osobą niebezpieczną  i istnieje uzasadniona obawa, że popełni kolejne przestępstwo. Tym samym w pełni przychylił się do argumentów prokuratorów  zajmujacych się sprawą.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię