Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Zmiana organizacji ruchu na moście w Białym Dunajcu w czasie majówki

  • date_range 2019-04-25
W związku z długim weekendem i prognozowanym zwiększeniem natężenia ruchu, nastąpią zmiany w organizacji ruchu przy moście, w Białym Dunajcu, na DK47.

Jedna osoba ranna w wypadku w Płazie, w powiecie chrzanowskim

  • date_range 2019-04-25
Zakończyły się utrudnienia po wypadku na drodze wojewódzkiej numer 781. Jak już informowaliśmy - w miejscowości Płaza koło Chrzanowa do rowu wpadło auto osobowe. Jedna osoba została ranna.

18. PZU Cracovia Maraton. UTRUDNIENIA

  • date_range 2019-04-25
Sprawdź, którędy pobiegnie ponad 6 tysięcy uczestników maratonu z całego świata!

Wracają prace remontowe na autostradzie A4

  • date_range 2019-04-24
Kierowcy, uważajcie na A4! 24 kwietnia - po kilkumiesięcznej przerwie - rozpoczął się ostatni etap wymiany nawierzchni. Prace są prowadzone na krótkich odcinkach między bramkami w Balicach a Mysłowicami na Śląsku.

Mszana Dolna: zderzenie dwóch samochodów

  • date_range 2019-04-24
Utrudnienia na drodze 28 między Limanową a Mszaną Dolną. Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Mszany.

Poświąteczne powroty. Korek na obwodnicy Krakowa

  • date_range 2019-04-23
Kilkanaście kilometrów ma korek na autostradowej obwodnicy Krakowa. To efekt skumulowania codziennych podróży i nieco opóźnionych poświątecznych powrotów. Korek ciągnie się od węzła Sidzina aż do węzła bieżanowskiego. Ruch w kierunku Katowic jest bardzo spowolniony. Zator przed bramkami autostrady w Balicach ma około dwóch kilometrów. Strażacy informują też o wypadku na drodze wojewódzkiej 957, w miejscowości Rogoźnik. Samochód osobowy zderzył się tam z busem kursowym, jedna osoba jest poszkodowana.

Kolizja trzech pojazdów na obwodnicy Krakowa

  • date_range 2019-04-23
Uwaga kierowcy! Na obwodnicy Krakowa w kierunku Katowic doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Nikt nie ucierpiał, ale ruch w kierunku Katowic odbywa się tylko prawym pasem.

Zderzenie pojazdów na A4 w Damienicach

  • date_range 2019-04-23
W m. Damienice na pasie w kierunku Krakowa zderzyły się trzy auta. Nikt nie został ranny. Ruch w kierunku Krakowa odbywał się prawym pasem. Utrudnienia już się zakończyły.

Zmiany w organizacji ruchu na Alejach Trzech Wieszczów w Krakowie

  • date_range 2019-04-23
Jak będzie wyglądał ruch na Alejach Trzech Wieszczów podczas zamknięcia skrzyżowania przy placu Inwalidów? Utrudnienia zaczną się 29 kwietnia.

Serie wypadków na autostradzie A4

  • date_range 2019-04-23
Na A4 w Staniątkach, na pasie w kierunku Krakowa zderzyły się 3 auta. Do podobnego zdarzenia doszło już na obwodnicy Krakowa, gdzie także zderzyły się trzy auta.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię