Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Zablokowana jest droga krajowa nr 28 miejscowości Kojszówka w powiecie suskim

  • date_range 2019-05-05
Zderzyły się tam trzy samochody osobowe - jedna osoba jest ranna. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Rozpoczyna się fala pierwszych wyjazdów majówkowych

  • date_range 2019-05-04
Duży ruch widać na Podhalu, a dokładniej na zakopiance na odcinku z Zakopanego do Nowego Targu. Przejazd między tymi miejscowościami zajmuje około godziny.

Jaroszowice: zablokowany jeden pas ruchu

  • date_range 2019-05-02
Na drodze nr 28 miedzy Wadowicach a Suchą Beskidzką doszło d0 zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została ranna. Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Suchej Beskidzkiej.

Spory ruch na Zakopiance, tłum na trasie do Morskiego Oka

  • date_range 2019-05-02
Tłumy turystów na drodze do Morskiego Oka. Wiele osób w majowy weekend chce skorzystać z głównej atrakcji w Tatrach... i wybrało się tam własnymi samochodami. Tworzą się ogromne korki! Policja stara się rozładować ruch, ale nie jest to łatwe. Stąd apel, aby w miarę możliwości korzystać z transportu zbiorowego. Korki są także na "Zakopiance" na dojeździe do stolicy Tatr. Kolejki są przed mostem w Białym Dunajcu i w Poroninie. Przypominamy, że 2 maja na nowym moście w Białym Dunajcu pracują jeszcze drogowcy. Do późnego popołudnia obowiązywał tam będzie ruch wahadłowy.

Po majówce zamknięcie mostu na Dunajcu w Ostrowie

  • date_range 2019-05-02
We wtorek po długim weekendzie majowym ma się rozpocząć remontu mostu na Dunajcu w Ostrowie, na trasie z autostrady do Mościc. Tym razem, żeby efekt wymiany nawierzchni był trwalszy, przeprawa zostanie całkowicie zamknięta nawet na 3 dni do czwartku. W tym czasie kierowcy będą prowadzeni przez Wojnicz lub Niedomice. Podróżujący autostradą do Tarnowa będą mogli wybrać drugi tarnowski zjazd z autostrady - na centrum.

Wypadek w Zawadzie Lanckorońskiej w powiecie tarnowskim

  • date_range 2019-05-02
Poważne utrudnienia w Zawadzie Lanckorońskiej w powiecie tarnowskim - to droga wojewódzka 980. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jedna osoba została ranna. W tej chwili ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.

Wypadek w Krzyżówce na DK75

  • date_range 2019-05-01
Zderzenie w ruchu w m. Krzyżówka na trasie z Nowego Sącza do Muszynki. Zablokowany był pas ruchu w kierunku Krynicy Zdrój. Dwie osoby odniosły obrażenia. Utrudnienia zakończyły się.

Spory ruch na małopolskich drogach

  • date_range 2019-05-01
Ruch na A4 obwodnica Krakowa w obu kierunkach odbywa się płynnie, w dalszym ciągu utrzymuje się wzmożony ruch na DK 7 i DK 47(zakopianka), zator przed m. Skomielna Biała ma około 3 km, na DK 47 w przed m. Skomielna Biała wynosi około 6 km.

Przed nami długi weekend majowy. Tłok na małopolskich drogach

  • date_range 2019-04-30
Na małopolskich drogach już jest tłoczno. Na obwodnicy Krakowa ruch spowolniony jest w stronę Tarnowa od Kryspinowa. Korki także na zakopiance, szczególnie przy wjeździe i przy wyjeździe z Zakopanego. Policja apeluje o ostrożność - na drogach jest ślisko.

DK28 w Jordanowie zablokowana. Plama oleju na drodze

  • date_range 2019-04-30
Zablokowana jest droga krajowa 28 w Jordanowie. Na jezdni jest bardzo duża plama substancji ropopochodnej. Wyciek neutralizują strażacy, ale na czas prac trzeba było zamknąć przejazd.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię