Radio Kraków

Wesołych Świąt 2022

Sposoby na bezbolesne świąteczne porządki

Na samą myśl o nich wiele osób dostaje dreszczy. Przedświąteczne porządki to dla wielu osób horror. Trzepanie dywanów, mycie okien, piekarnika czy okapu kuchennego, a do tego czyszczenie lamp, mebli i łazienki. Lista do zrobienia przed świętami jest naprawdę długa. Co zrobić, by te przedświąteczne porządki były w miarę łatwe, szybkie i przyjemne? Dziś w naszym radiowym cyklu „Wesołych Świąt” szukamy tricków na przedświąteczne porządki.

Radio Kraków wybiera najlepsze świąteczne piosenki

Dziś szósty grudnia, wyjątkowy dzień - Mikołajki. Na naszej antenie zaczynamy nadawanie świątecznych piosenek. To one wprowadzają nas w klimat Bożego Narodzenia. Nie będzie przesadą stwierdzić, że każdy ma jedną, wyjątkowo ulubioną świąteczną piosenkę. Nawet nasi radiowcy. I właśnie w ramach trwającego już świątecznego cyklu Radia Kraków „Wesołych Świąt” stworzyliśmy subiektywny ranking pięciu najlepszych piosenek według pracowników naszego radia. A przedstawi go Tomek Buszewski, kierownik redakcji muzycznej.

Co zrobić, by prezenty mikołajkowe i świąteczne na pewno były udane?

W obliczu kryzysu ekonomicznego, zapewne bardziej niż dotychczas, wielu z nas staje przed dylematem, co zrobić, by prezenty mikołajkowe i świąteczne na pewno były udane, przydatne, nie trafiły na dno szafy. Czy zapytać o to, co bliscy chcą dostać, czy wybrać kartę podarunkową? A może jednak mimo wszystko prezenty powinny być niespodziankami? Na te dylematy próbujemy odpowiedzieć w ramach naszego radiowego świątecznego cyklu "Wesołych Świąt"

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię