Radio Kraków

Patronaty

VIII MIĘDZYNARODOWE SENIORALIA W KRAKOWIE

W tym roku już po raz ósmy Stowarzyszenie Manko – Głos Seniora, wspólnie z Urzędem Miasta Krakowa, organizuje VIII Międzynarodowe Senioralia w Krakowie, które odbędą się 15 – 16 września.

„Internet – dziedzina zachwytów i zagrożeń” - premiera wywiadu ze Stanisławem Lemem w stulecie jego urodzin!

We wrześniu 2021 r. świętujemy setną rocznicę urodzin Stanisława Lema, Wielkiego Pisarza i Futurologa.

25. Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia

Za dziesięć dni rozpoczyna się jubileuszowy, 25. Festiwal Komedii Talia. W kasach teatru oraz w systemie biletowym on-line można jeszcze nabyć bilety. Widzowie mogą zobaczyć osiem konkursowych spektakli oraz dwa wydarzenia towarzyszące. Festiwal wystartuje 17 września w Centrum Sztuki Mościce a zakończy się 25 września na Dużej Scenie w Teatrze im. L. Solskiego przy Mickiewicza 4.

XI Światow y Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia odbywa się od 2011 roku. Następna – 11. edycja – odbędzie się 1 października 2021 roku. Jest to wielkie święto w szkole, trwające nawet kilka tygodni.

UrbanTalk #wyznaczamykierunki Miasta

Jesień w Krakowie pod znakiem rozmów o mieście! Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie zaprasza mieszkańców do wspólnej debaty nad kierunkiem rozwoju Krakowa w ramach wydarzenia - UrbanTalk #wyznaczamykierunki Miasta.

“Zakopane, którego nie ma”

A gdyby tak cofnąć czas i wrócić do dawnego Zakopanego? Zapraszamy w niesamowitą podróż do Zakopanego sprzed lat!

Gala Wielokulturowe Podgórze – Jesienny powiew Japonii

Centrum Kultury Podgórza oraz Fundacja Polsko-Japońska YAMATO – Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu zapraszają na wyjątkowe wydarzenie pn. „Jesienny powiew Japonii”, które odbędzie się w ramach Gali Wielokulturowe Podgórze. Zaprezentowane zostaną bogate regionalne tradycje, kultura i sztuka wywodzące się z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Wieliczka: Warsztaty „Sztuka złotnictwa” dla Seniorów

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Senior w Muzeum pt. „Sztuka złotnictwa” 17 września 2021, godz. 11.00 w Zamku Żupnym w Wieliczce.

Tour de Cracovia Amatorów 2021

Po rocznej przerwie wyścig Tour de Cracovia Amatorów powraca do kalendarza imprez kolarskich.

Wystawa pokonkursowa „Oblicza Frasobliwego”

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula, Zakopiańskie Centrum Kultury, Centrum Kultury Rodzimej w willi Czerwony Dwór zapraszają 17 września o godz. 16:00 na wernisaż wystawy pokonkursowej "Oblicza Frasobliwego", który odbędzie się w Czerwonym Dworze.

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię