Sobota, 25 czerwca 2016

Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty

Kraków 101.6 MHz

  • Kraków 101.6 MHz
  • Tarnów 101,0 MHz
  • Nowy Sącz 90,0 MHz
  • Zakopane 100,0 MHz
  • Andrychów 98,8 MHz
  • Gorlice 97,4 MHz
  • Krynica-Zdrój 102,1 MHz
  • Rabka-Zdrój 87,6 MHz
  • Szczawnica 90,0 MHz

Na antenie

Kontakt

12 200 33 33

4080 (SMS)

500 202 323 (SMS i MMS)

redakcja@radiokrakow.pl

Porwał, pobił i pogryzł czterolatka. Zatrzymali go przechodnie

109

A
A
A
Na ul. Siedleckiego w Krakowie cudzoziemiec porwał dziecko jadące na rowerku. Mężczyzna przebiegł kilkadziesiąt metrów, następnie wrzucił chłopca do śmietnika i zaczął uderzać kijem, na koniec ugryzł go w policzek. Wszystko na oczach matki 4-latka. 30-latek został obezwładniony przez przechodniów. Jak dowiedział się reporter Radia Kraków, napastnik trafił do aresztu, a ofiara do szpitala.

Posłuchaj relacji Karola Surówki

Fot. RK

Mężczyźnie została pobrana krew. Specjaliści ustalą, czy był pod wpływem narkotyków. Sprawdzą też, czy nie był nosicielem wirusa HIV. Przesłuchanie go było niemożliwe, mężczyzna nie odpowiada na pytania i nie miał przy sobie dowodu osobistego. Za narażenie dziecka na utratę życia lub zdrowia może mu grozić nawet dożywocie. 

Czterolatek ma poważne obrażenia twarzy, ale jego życiu nic nie zagraża. Jest pod opieką lekarzy.  

 

(Karol Surówka/ew)

Obserwuj autora na Twitterze: 

 

Liczba komentarzy: 109

Bonzaj

Czwartek, 4 lutego 2016, 20:50

Imigrant i uchodźca w jednym

Odpowiedz

OlaZKrakowa

Czwartek, 4 lutego 2016, 15:13

Może to kanibal?

Odpowiedz

J23

Czwartek, 4 lutego 2016, 12:43

@tyr

Bedziesz placil za utrzymanie w kiciu przez te lata. ?

Odpowiedz

J23

Czwartek, 4 lutego 2016, 12:42

@Ksionc

Jak widac cala ta zbieranina od mediow wpada we wlasne sidla.

Odpowiedz

Olo

Czwartek, 4 lutego 2016, 12:33

I jak się teraz nie bać wyjść z dzieckiem na spacer?

Odpowiedz

Teżmatka

Czwartek, 4 lutego 2016, 10:53

@matka

Gdybyś tylko kochana go dołapała i miała siłę. Jestem w szoku jak pomyślę ile ONI przeżyli przez te kilka chwil. To działo się tak jak w filmie tylko że to działo się naprawdę. To zostanie w nas wszystkich na zawsze

Odpowiedz

Gabi

Czwartek, 4 lutego 2016, 10:46

@Ewa

Jesteś miernotą kobieto. Ona krzyczała ze wszystkich sił pomocy ratunku i biegła za nim i porwanym synkiem. W pierwszym momencie nikt nie reagował dopiero później młoda dziewczyna pomogła matce. Nie życzę nikomu takiego przeżycia i tobie też. Nawet nie godna jesteś przy tej MATCE Julka stanąć!!!!!! Zamilcz i nie daj tak durnych wpisów

Odpowiedz

max

Czwartek, 4 lutego 2016, 09:34

Widzę ,że od wczoraj nic się nie zmieniło,te same debilne teksty POnoć inteligentnych słuchaczy tego reżimowego medium .Jak to pisze dama z piczką widać kto jakie ma wykształcenie ,poziom empati. Dyskusja jak po 4 klasach.Anglik nie anglik ,podpalany?murzyn ,muzułmanin....Radiu Kraków gratuluję słuchaczy.Mówię jak jest!

Odpowiedz

Ksionc

Czwartek, 4 lutego 2016, 08:39

Bez dokumentów to skąd wiadomo, że Anglik? Kto rozsiał taką debilną plotkę?

Odpowiedz

matka

Czwartek, 4 lutego 2016, 07:54

Ależ to musiał być szok dla matki, współczuję serdecznie, co za koszmarne wydarzenie; ja w przypływie agresji i obrony własnego dziecka chyba wydrapałabym mu oczy...

Odpowiedz

Legwan

Czwartek, 4 lutego 2016, 07:44

Rozumiem, że brak dokumentów spowodowany był częstymi wizytami napastnika w solarium, jego niechęcią do żyletek i wieprzowiny, zaś sam atak to była frustracja na tle różnic kulturowych?

Odpowiedz

tyr

Czwartek, 4 lutego 2016, 07:37

Dożywocie dla gnidy,

Odpowiedz

ceperka

Czwartek, 4 lutego 2016, 06:30

Czyżby Polska tak wykarmiła Anglika, ze desperacko rzucił się na dziecko.? Pewnie mu kazali żyć według standardów Polski rodzących kanibali

Odpowiedz

Czwartek, 4 lutego 2016, 06:25

Brak słów na temat Alicja ludzi

Odpowiedz

N.

Czwartek, 4 lutego 2016, 06:14

@Pablo

Masz humor Pablo :D ale w zasadzie racja, może to zwykły szpieg zamachowiec innego pochodzenia tylko z brytyjskim akcentem :D

Odpowiedz

adam

Czwartek, 4 lutego 2016, 04:03

co za psychol, brak slow.

Odpowiedz

Aw

Czwartek, 4 lutego 2016, 02:44

@Polska

Tak

Odpowiedz

Pablo

Czwartek, 4 lutego 2016, 02:37

Dlaczego wiadomo, ze Anglik jak nie mial dokumentow, i czy to byl podpalany czy oryginal?

Odpowiedz

doldo

Środa, 3 lutego 2016, 23:41

@słuchacz

Dokładnie Kraków miasto burdeli ale wazne że elita powstrzymała carrefour express w sukiennicach :)

Odpowiedz

K.

Środa, 3 lutego 2016, 22:29

@aqa

Na pewno to ktoś z nich, tylko nie chcą siać paniki ! :)

Odpowiedz