Radio Kraków

XXV Festiwal Komedii Talia

Inauguracja jubileuszowego XXV Festiwalu Komedii Talia

Rusza jubileuszowa edycja festiwalu komedii Talia

17 września w Tarnowie rozpoczyna się 25. edycja festiwalu komedii Talia. W tarnowskim teatrze, ale także w Centrum Sztuki Mościce widzowie będą mogli zobaczyć 8 spektakli konkursowych, w tym takie tytuły jak m.in. "Mayday", "Testosteron", "Rewizor" czy "Dobrze się kłamie".

Jolanta Drużyńska jurorką Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia

Nasza redakcyjna koleżanka Jolanta Drużyńska będzie jurorką Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia w Tarnowie. To zaszczytne wyróżnienie podkreśla jej profesjonalizm jako krytyka teatralnego. Jolanta Drużyńska zasiądzie w czteroosobowym jury obok Agaty Dudy-Gracz - reżyserki i scenografki, Cezarego Domagały - reżysera, Edwarda Linde-Lubaszenko - aktora.

25. Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia

Za dziesięć dni rozpoczyna się jubileuszowy, 25. Festiwal Komedii Talia. W kasach teatru oraz w systemie biletowym on-line można jeszcze nabyć bilety. Widzowie mogą zobaczyć osiem konkursowych spektakli oraz dwa wydarzenia towarzyszące. Festiwal wystartuje 17 września w Centrum Sztuki Mościce a zakończy się 25 września na Dużej Scenie w Teatrze im. L. Solskiego przy Mickiewicza 4.

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię