Radio Kraków

Jacek Bednarczyk

"Świat czeka" - wystawa fotografii Jacka Bednarczyka

Od dziś na Małym Rynku w Krakowie można oglądać wystawę fotografii Jacka Bednarczyka

65 z ponad 100 tys. fotografii, jakie dla Polskiej Agencji Prasowej zrobił Jacek Bednarczyk będzie można oglądać na plenerowej wystawie na Małym Rynku w Krakowie. "Kochał w świecie piękno, a w ludziach dobro; jest piękny dzień, a dobro jest w nas" - mówiła podczas otwarcia jego żona, Anna Bednarczyk.

„Świat czeka” - wystawa ku pamięci krakowskiego fotografa Jacka Bednarczyka

„Świat czeka” - to tytuł wystawy fotografii zmarłego fotoreportera Polskiej Agencji Prasowej - Jacka Bednarczyka. Zorganizowali ją krakowscy fotoreporterzy. Wernisaż zaplanowano na Małym Rynku w Krakowie w przyszły wtorek.

Jacek Bednarczyk – wieloletni fotoreporter PAP - spoczął na cmentarzu w Grębałowie

Rodzina, przyjaciele i znajomi pożegnali w piątek na krakowskim cmentarzu w Grębałowie Jacka Bednarczyka, wieloletniego fotoreportera Polskiej Agencji Prasowej. Wielki człowiek, nie tylko ciałem, ale ktoś kto ma wielkie serce – mówił o zmarłym ks. Andrzej Gołębiowski.

Pogrzeb Jacka Bednarczyka odbędzie się 10 września

Pogrzeb Jacka Bednarczyka, wieloletniego fotoreportera Polskiej Agencji Prasowej, odbędzie się 10 września w Krakowie. Msza św. żałobna w kaplicy na cmentarzu Grębałów rozpocznie się o g. 13.00. – poinformowała w czwartek rodzina.

Nie żyje Jacek Bednarczyk – wieloletni fotoreporter PAP

W środę wieczorem w wieku 59 lat zmarł Jacek Bednarczyk – wieloletni fotoreporter Polskiej Agencji Prasowej, z którą był związany przez 30 lat. Rejestrował życie Krakowa i Małopolski, a przede wszystkim wydarzenia kulturalne, które były jego pasją.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię