Radio Kraków

Henryk Łabędź

Beata Szydło, Andrzej Adamczyk i Arkadiusz Mularczyk wsparli kandydatów PiS w Tarnowie

Beata Szydło, Andrzej Adamczyk i Arkadiusz Mularczyk, czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości w Małopolsce, wsparli w środę kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w Tarnowie. Beato Szydło przekonywała, że samorządy rozkwitły za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości, które, jak przekonywała była premier, stworzyły szereg programów wsparcia miast, gmin i powiatów. Były minister infrastruktury Andrzej Adamczyk podkreślał z kolei, że ostatnie 5 lat współpracy pomiędzy rządem oraz województwem było najlepszym czasem dla Małopolski.

Tarnów: kandydaci PiS odmrażają projekty budżetu obywatelskiego

Kandydaci PiS na prezydenta Tarnowa oraz radnych miejskich w pierwszy dzień wiosny zapowiedzieli odmrożenie niezrealizowanych projektów Budżetu Obywatelskiego. Swoją konferencję prasową zorganizowali przy jednym z parkletów na ulicy Wałowej, które miały służyć do wypoczynku, ale nie cieszą się popularnością. Razem z projektem kosztowały 260 tysięcy złotych. I jak przekonuje kandydat PiS-u na prezydenta Tarnowa Henryk Łabędź nie zostały zrealizowane tak jak proponowali pomysłodawcy ze stowarzyszenia Zmieńmy Stare Miasto Tarnów.

Henryk Łabędź chce przeznaczyć roczną pensję prezydencką na cele charytatywne

Henryk Łabędź, kandydat na prezydenta Tarnowa z list Prawa i Sprawiedliwości, deklaruje, że jeśli zostanie wybrany przez rok całą prezydencką pensję, przeznaczy na cele charytatywne. Jak przekonywał w sobotę w trakcie prezentacji programu wyborczego, ten symboliczny krok ma przekonać wyborców, że w samorządzie nie szuka możliwości na zarobienie pieniędzy.

H. Łabędź i kandydaci PiS proponują Stację Przyszłość na dworcu PKP w Mościcach.

Tarnów Miasto Możliwości - takie hasło zaprezentował 9 marca kandydat na prezydenta z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Henryk Łabędź. Sobotnią konferencję prasową kandydatów PiS do tarnowskiej rady miejskiej oraz na prezydenta zorganizowano przed nieczynnym od 11 lat dworcem kolejowym w Mościcach, w którym miałaby powstać Stacja Przyszłość.

Henryk Łabędź kandydatem PiS na prezydenta Tarnowa

Prawo i Sprawiedliwość wreszcie odsłoniło swoje karty w Tarnowie. Ugrupowanie oficjalnie potwierdziło, że ich kandydatem na prezydenta będzie prezes tarnowskich Zakładów Mechanicznych - Henryk Łabędź. Łabędź to wieloletni pracownik Zakładów, związany także z Solidarnością, w ostatnich latach powołany na fotel prezesa Zakładów. Jak przyznaje, zdecydował się kandydować, bo wie, jak wyciągnąć Tarnów z kłopotów i chce w pracy dla miasta wykorzystać swoje doświadczenie z ostatnich lat pracy w Zakładach Mechanicznych.

Henryk Łabędź kandydatem na prezydenta Tarnowa? "Jestem gotowy, jeśli taka będzie wola kierownictwa PiS"

Prawo i Sprawiedliwość jeszcze oficjalnie nie ogłosiło kandydata na prezydenta Tarnowa, ale Henryk Łabędź podkreśla, że jest gotowy do startu w wyborach.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię