Radio Kraków

Artykuł sponsorowany

Zielona rewolucja w Grupie PCC

Na przestrzeni ostatnich lat coraz mocniej dotykają nas skutki zmian klimatycznych, które sieją spustoszenie w przyrodzie i powodują nieodwracalne szkody. Wizja nadchodzącej katastrofy spowodowała wzrost tzw. świadomości ekologicznej społeczeństwa. Człowiek utożsamiający się z tą postawą podejmuje odpowiedzialność za stan otaczającego go środowiska i zgodnie z rzetelną wiedzą oraz determinacją stara się zachować go w pierwotnym stanie.

Drogeria internetowa – zadbaj o swoją skórę z Vichy Capital Soleil

 • date_range 2022-07-04
 • Artykuł sponsorowany
Ochrona przeciwsłoneczna to temat, który powinien być podejmowany nie tylko latem. Wprawdzie to właśnie w letnie miesiące najmocniej odczuwamy wpływ promieniowania UVB na skórę, jednak promieniowanie UVA jest aktywne przez cały rok. Seria Vichy Capital Soleil pomoże Ci zadbać o zdrowie, komfort i piękno twojej skóry dzień po dniu.

Ćwiczenia na nogi - jakie treningi wykonywać, aby mieć szczupłe nogi?

 • date_range 2022-07-04
 • Artykuł sponsorowany
Szczupłe i zgrabne nogi to marzenie niejednej kobiety niezależnie od wieku. Odpowiednie ćwiczenia pozwalają na zgubienie zbędnych centymetrów z ud i łydek, przy równoczesnym wzmocnieniu mięśni nóg. Silne mięśnie pomagają utrzymać prawidłową postawę ciała, a co za tym idzie zdrowy kręgosłup. Jak powinien wyglądać trening, by wysmuklić i wzmocnić nogi?

6 aktywów, w które warto inwestować w trakcie recesji

 • date_range 2022-07-01
Kryzys, recesja, bessa – jak zwał, tak zwał, ale zawsze chodzi o to samo: spowolnienie, a nawet zwijanie się gospodarki. Choć jest to bolesny czas dla całego społeczeństwa, stanowi on normalny elementy cyklów ekonomicznych. Nawet w takim okresie warto szukać sposobów na ochronę i w miarę możliwości pomnażanie nadwyżek finansowych. Oto nasze metody, które mogą pomóc w zabezpieczeniu kapitału przed utratą wartości, a nawet w pomnożeniu go.

Uniwersytet Ekonomiczny otwiera się na nowych studentów. Rusza rekrutacja na studia!

 • date_range 2022-07-01
 • Artykuł sponsorowany
W Krakowie istnieje sporo placówek oferujących atrakcyjne kierunki kształcenia. Wśród nich znajduje się Uniwersytet Ekonomiczny, który jest pierwszą pod względem wielkości i drugą najstarszą ekonomiczną uczelnią w Polsce! Co proponuje kandydatom na studia? Poniżej odpowiedź!

Kiedy Ci się przyda torebka biodrowa?

 • date_range 2022-06-29
 • Artykuł sponsorowany
Torebka biodrowa, często potocznie nosi określenie nerka. Jest to w ostatnich latach modny gadżet i bardzo funkcjonalny. Nie bez powodu cieszy się powodzeniem ze strony kobiet, mężczyzn, a nawet dzieci. Nosić torebkę biodrową może każdy, dlatego jest wokół niej tyle zainteresowania. Na rynku wybór rodzajów torebek jest ogromny. Mogą być sportowe, eleganckie, skórzane, mniejsze lub większe, z nadrukiem lub wzorem. Wszystko zależy od preferencji i gustu.

Pozycjonowanie Kraków, czyli jak zwiększyć widoczność firmy w internecie?

 • date_range 2022-06-28
 • Artykuł sponsorowany
Postaw na pozycjonowanie i ciesz się z większej rozpoznawalności na lokalnym, krakowskim rynku. Docieraj do nowych klientów i zyskaj przewagę nad konkurencją. Jakie jeszcze zalety ma pozycjonowanie, na czym polega cały proces? O tym poniżej. Zachęcamy do lektury!

Pasta termoprzewodząca - do czego służy? Co warto wiedzieć na jej temat?

 • date_range 2022-06-24
 • Artykuł sponsorowany
Pasta termoprzewodząca wykorzystywana jest bardzo często w elektronice, gdyż cechuje się wysokim przewodnictwem cieplnym. Pomaga to skutecznie izolować silnie nagrzewające się elementy (na przykład proces w komputerze), które znajdują się w sąsiedztwie części odprowadzających ciepło. Wystarczy już cienka warstwa tej plastycznej masy, by uzyskać pożądane efekty! Nakłada się ją na chłodzony układ (jak CPU, RAM lub GPU), wyrównując w ten sposób mikroszczeliny i zwiększając powierzchnię, jaka przewodzi ciepło. Korzystając z niej, należy zachować dość dużą ostrożność, gdyż ze względu na wysoką przewodność elektryczną możliwe jest wystąpienie niepożądanych zwarć.

Sneakersy męskie – obuwie, które dopasujesz do każdej stylizacji

 • date_range 2022-06-22
 • Artykuł sponsorowany
Lekkie, ponadczasowe i szalenie stylowe – sneakersy męskie to absolutny hit bieżącego (i nadchodzącego sezonu) i niezawodny sposób na uzupełnienie niemal każdej stylizacji. Masz wątpliwości, które z dostępnych w sprzedaży modeli wpisują się w obowiązujący trend? A może – wciąż nie wiesz, jak je stylizować? Przeczytaj i zobacz, jak wiele możliwości stwarza zaledwie jedna para!

Jak wybrać odpowiedni prezent dla młodej pary?

Jeśli wybierasz się na ślub oraz wesele to koniecznie musisz podarować odpowiedni prezent młodej parze. Wybór takiego prezentu często nie jest łatwy i wiele osób ma z tym duży problem. Jak wybrać wyjątkowy prezent, który przyda się lub przypadnie do gustu parze młodej? Jeśli chcesz dowiedzieć się jaki i gdzie kupić odpowiedni prezent ślubny, to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię