Radio Kraków

Artykuł sponsorowany

Jak przetrwać do wiosny? Zadbaj o zdrowy tryb życia!

 • date_range 2025-11-03
 • Artykuł sponsorowany
Choć dni są coraz dłuższe, słońce wciąż nie może przebić się przez gęstą warstwę chmur. Przedwiośnie, przypadające na koniec lutego i początek marca, to dla wielu osób czas obniżonego nastroju i spadku energii. Czy zatem pozostaje tylko tęskne wpatrywanie się w kalendarz? Nie! Sprawdź, co zrobić, aby w lepszym zdrowiu i samopoczuciu powitać wiosnę.

System ERP dla firm projektowych: Optymalizacja Zarządzania Projektami ten

 • date_range 2024-02-23
 • Artykuł sponsorowany
W środowisku, gdzie firmy projektowe są narażone na dynamiczne zmiany, złożone procesy i intensywną konkurencję, istnieje pilna potrzeba skutecznych narzędzi zarządzania. W tej roli kluczową funkcję pełnią systemy ERP (Enterprise Resource Planning), które integrują procesy biznesowe, usprawniają alokację zasobów i umożliwiają monitorowanie projektów w czasie rzeczywistym. Te systemy stanowią niezbędną podstawę dla firm projektowych, pozwalając na efektywne reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe oraz optymalizację działań biznesowych.

Na co zwrócić uwagę, kupując nowe mieszkanie od dewelopera?

 • date_range 2024-02-19
 • Artykuł sponsorowany
Zakup nowego mieszkania to decyzja, która ma ogromny wpływ na nasze życie. To inwestycja na lata, dlatego tak ważne jest, aby podejść do niej z odpowiednią rozwagą. A co jeśli zdecydujemy się na zakup nowego mieszkania od dewelopera? Oto kilka aspektów, na które warto zwrócić uwagę.

Pełen zestaw kijów golfowych – czy jest potrzebny?

 • date_range 2024-02-16
Czternaście kijów golfowych – to właśnie pełen zestaw, który w teorii powinien zabrać ze sobą każdy golfista na pole golfowe. Czy jednak jest to zawsze obowiązkowe? Czy nie ma możliwości czerpania satysfakcji z gry, używając tylko kilku, najbardziej niezbędnych kijów? Sprawdźmy to.

Pielęgnacja i czyszczenie rolet rzymskich: proste sposoby

 • date_range 2024-02-15
 • Artykuł sponsorowany
Rolety rzymskie są bardzo cenione zarówno za dekoracyjny wygląd, jak i łatwość utrzymania w czystości. To jedyne rolety, które można zdjąć z okna i po prostu uprać. Sposób prania zależy od rodzaju tkaniny. Zanim jednak zdecydujemy się na tak radykalny krok, warto poznać inne sposoby czyszczenia rolet rzymskich. Jak wyglądają rolety rzymskie?

Analiza kredytowa co to?

 • date_range 2024-02-14
 • Artykuł sponsorowany
Przy wnioskowaniu o kredyt niezbędna jest analiza kredytowa, którą przeprowadza bank. Podczas takiego procesu wykonuje się szereg czynności, które mają na celu dokładne zweryfikowanie potencjalnego kredytobiorcy. Na czym polega analiza kredytowa? Z jakich etapów się składa i co dokładnie sprawdza bank?

Rezonans kolana – jak przebiega badanie?

 • date_range 2024-02-13
 • Artykuł sponsorowany
Obrazowanie rezonansem magnetycznym (MRI) jest jednym z najważniejszych narzędzi diagnostycznych stosowanych w medycynie. W przypadku stawu kolanowego MRI jest niezastąpione w wykrywaniu i ocenie różnych schorzeń. To nieinwazyjne badanie pozwala na uzyskanie szczegółowych obrazów struktur anatomicznych stawu kolanowego, co umożliwia lekarzom dokładną diagnozę i planowanie odpowiedniego leczenia.

Jak wybrać sukienkę na wesele dla małej damy?

 • date_range 2024-02-08
 • Artykuł sponsorowany
Kreacje na wielkie wyjścia dedykowane dziewczynkom dostępne są w wielu, niezwykle efektownych modelach. Warto wiedzieć jednak o tym, że poza aspektem wizualnym istotnych jest również wiele innych cech, które uczynią z danego modelu idealny strój dla małej damy. Jak zatem spośród nich wyłonić ten odpowiedni? Czym kierować się, wybierając sukienkę na wesele dla dziewczynki? Podpowiadamy.

Spa zimą – doskonały sposób na relaks w chłodne dni

 • date_range 2024-02-07
 • Artykuł sponsorowany
Zima dla przyrody jest czasem odpoczynku, regeneracji, wyciszenia, a także przygotowania się na wiosenne odrodzenie. Weź przykład z natury i zafunduj zarówno swojemu ciału, jak i duszy zimowy relaks. Dzięki temu wkrótce powitasz wiosnę wypoczęta, odprężona i gotowa na nowe wyzwania. Jak to zrobić? Postaw na zimowe spa, oczywiście takie, które znajduje się w malowniczym zakątku naszego kraju. Gdzie pojechać zimą w Polsce w tym właśnie celu? Odpowiedź może być tylko jedna: do Lemon Resort Spa w Gródku nad Dunajcem. Przeczytaj nasz artykuł, a potem zaplanuj swój wymarzony urlop w Polsce zimą. To prostsze niż Ci się wydaje, zapraszamy do lektury!

Pieśni żałobne w nowej odsłonie – Adam Strug i Kwadrofonik

 • date_range 2024-02-06
 • Artykuł sponsorowany
Zbliża się wyjątkowy koncert, na którym zabrzmią wirtuozerskie pieśni żałobne oparte na starych kompozycjach z XIX wieku. Już 28 marca w Cavatina Hall w Bielsku-Białej, w jednej z najnowocześniejszych sal koncertowych w Europie, wystąpi Adam Strug z kwartetem Kwadrofonik. Wykonają oni pieśni z albumu muzyki żałobnej „Requiem Ludowe”, które fascynują i wprowadzają niepowtarzalną atmosferę odczuwalną dla wszystkich słuchaczy.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię