Radio Kraków

Artykuł sponsorowany

Zagłosuj na „Turystyczne Skarby Małopolski” do 21 września 2021

Urokliwe krajobrazy, klimatyczne miasteczka, bogata kultura i folklor, parki narodowe i krajobrazowe, gęsta sieć tras rowerowych, liczne ścieżki i szlaki, którymi można dotrzeć w miejsca zupełnie nieznanem zachęcają do aktywnego zwiedzania regionu i jego odkrywania na nowo – tak wiele ma Małopolska do zaoferowania…

Niedrogie wakacje z dziećmi w kraju? Omijajcie popularne kurorty, jedźcie do Rabki!

  • date_range 2020-07-21
Lato 2020 wszystkim na globie upłynie w cieniu pandemii. Choć granice już otwarto, a linie lotnicze znów kuszą tanimi lotami, wciąż wisi nad nami wizja powtórki z marca – zamknięcia granic i odwołania lotów z godziny na godzinę. Rodacy, spragnieni wakacji, lecz niepozbawieni rozsądku, ruszyli więc na podbój polskich plaż, gór, lasów i łąk.

Rabkoland otworzył bramy! Długi weekend nareszcie w parku rozrywki

  • date_range 2020-06-09
Podobnie jak siłownie czy baseny, w minioną sobotę 6 czerwca swoje bramy otworzyły parki rozrywki. Wśród nich także Rabkoland, czyli największy park rozrywki w Małopolsce dedykowany dzieciom od 2 do 10 roku życia i rodzinnej zabawie.

Otwarcie nowego sklepu Lidl w Krakowie

  • date_range 2020-05-27
Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 28 maja, Lidl otworzy swój nowy obiekt w Krakowie, na terenie Osiedla Centrum E11. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00 z uwzględnieniem środków ochrony i bezpieczeństwa stosowanych we wszystkich sklepach sieci.

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie z dofinansowaniem na projekt "Baśnie w kolorze serca"

  • date_range 2018-10-22
Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie otrzymał dofinansowanie na projekt "Baśnie w kolorze serca" w ramach programu Narodowego Centrum Kultury Kultura – Interwencje. EtnoPolska 2018. Dzięki finansowemu wsparciu pomysłu grupa ponad 50 dzieci z Gminy Jordanów będzie mogła poznać historię regionu poprzez ludowe bajki, podania i gawędy.

Aptiv Kraków: Tu rodzi się autonomiczna jazda

  • date_range 2018-05-23
Super szybkie, inteligentne, a do tego podłączone do Internetu Rzeczy. Technologie do samochodów, które rozpalają wyobraźnię nie tylko kierowców, powstają bliżej niż myślicie.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię