- Chcemy pokazać, jak powinien wyglądać efektywny proces e-learningowy, bo nie chodzi tylko brak doświadczenia nauczycieli w tej metodzie kształcenia, ale także spore braki po stronie samych uczniów. Uczniowie to tubylcy cyfrowi. Umieją się komunikować online, korzystać z zasobów, które pozwalają coś wyszukać i skopiować, ale nie umieją się uczyć z wykorzystaniem aplikacji. Tego trzeba ich nauczyć. Chodzi o samodzielne uczenie się – przekonuje Krzysztof Głomb, prezes Stowarzyszania „Miasta w Internecie”.

Laboratorium rozpocznie działanie jeszcze przed wakacjami. Jest elementem Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej i Pakietu Edukacyjnego, którego wartość sięga 35 milionów złotych.

Bądź na bieżąco. Relacje z regionu i kraju w Radiu Kraków 


 

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy


Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku  oraz Twitterze.

Zastrzegamy sobie prawo publikacji wybranych opinii.

 

 

 

(Marcin Golec/ko)