Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Już tylko siedmiu kandydatów na prezydenta Krakowa. Prof. Stanisław Mazur przekazuje poparcie Aleksandrowi Miszalskiemu

  • Maciej Skowronek
  • date_range Środa, 2024.04.03 16:37 ( Edytowany Środa, 2024.04.03 16:55 )
Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego prof. Stanisław Mazur zapowiada rezygnację z walki o urząd prezydenta Krakowa. Warunkiem jest wypracowanie porozumienia ze sztabem kandydata Koalicji Obywatelskiej posła Aleksandra Miszalskiego. Dokument ma zostać podpisany jeszcze dziś.

Fot. Maciek Skowronek

Podczas konferencji Stanisław Mazur wyjaśniał, że chce wesprzeć Miszalskiego, bo obaj mają podobne programy oraz wizję przyszłości i rozwoju Krakowa. Dodawał też, że podobnie jak poseł KO nie chce aby najważniejszy urząd w mieście sprawował populista albo kandydat PiS sterowany z tylnego fotela przez Jarosława Kaczyńskiego. 

- Świetnie się układa współpraca merytoryczna. Stąd wspólne podejście do wielu tematów. Dyskutujemy o programie. Uzupełniamy się. Jest niezła synergia w tym zakresie. Mamy mocne zaplecze intelektualne, fachowców z Uniwersytetu, a do tego praktycy, politycy, siła marki i organizacji. Rozmawiamy. Zobaczymy, co się urodzi. - mówił dziś w porannej rozmowie Radia Kraków Aleksander Miszalski o współpracy z prof. Mazurem.

Aleksander Miszalski: Łukasz Gibała ma sondaż, którego nie opublikował, bo wyniki były świetne dla nas. Tak mówią plotki

W wyborczym  wyścigu w Krakowie  pozostaje zatem 7 z 9 kandydatów. Przypomnijmy: dziś także ze startu wycofał się  Jerzy Muzyk, przekazując swoje poparcie Andrzejowi Kuligowi. 

Tematy:
Autor:
Maciej Skowronek

Opracowanie:
Jowita Gałka-Kucharska

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię