- A
- A
- A
Radiowy Klub Książki w Zielonkach
Radio Kraków wspiera działalność Dyskusyjnych Klubów Książki. Uczestniczymy w spotkaniach Klubów w Małopolsce i prezentujemy dyskusje o książkach na antenie Radia Kraków. Kolejne spotkanie już dziś - 12 stycznia.

Idea czytelniczych spotkań i rozmów o przeczytanych książkach powstała w Anglii i Stanach Zjednoczonych w latach 20 tych XX wieku. W Polsce Dyskusyjne Klubów Książki działają od 10-ciu lat. To projekt Instytutu książki, który finansuje zakup książek dla Klubów.
Radio Kraków odwiedzi dziś (12 stycznia) Dyskusyjny Klub Książki w Zielonkach. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:30 w Bibliotece Publicznej. Transmisja ze spotkania w Kole Kultury 19 stycznia po godz. 21. Informacje o Dyskusyjnych Klubach Książki znajdą państwo na stronie internetowej Instytutu Książki i Wojewódzkiej Bibliotek Publicznej w Krakowie. Kluby, które chciałyby zaprezentować się w Radiu Karków prosimy o zgłoszenia mailowe na adres [email protected]
Katarzyna Fortuna
Projekt realizowany w ramach programu Ministerstwa Kultury "Promocja czytelnictwa”.
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego:

Komentarze (0)
Najnowsze
-
16:59
Koniec utrudnień po wypadku na A4
-
16:13
Gruntowny remont centrum Szczawnicy. Uzdrowisko dostało dużą dotację
-
16:05
Otylia Jędrzejczak zaprasza dzieci z Krakowa na Otylia Swim Tour
-
15:45
Gwa*t na emocjach w szkole teatralnej, czyli „Utrata równowagi”
-
15:31
Czym są odrębne komisje wyborcze i kto może w nich głosować?
-
15:25
Pociągi wracają na zmodernizowaną trasę Tarnów - Leluchów
-
15:11
Prokuratorskie dochodzenie ws. zdjęcia kwestionariusza paszportowego z danymi prok. Ewy Wrzosek
-
15:05
Jak wybrać męskie spodnie trekkingowe? Praktyczny poradnik!
-
15:04
Sprawa zabójstwa w parku Dębnickim. Biegli potrzebują jeszcze jednej opinii
-
15:01
Jak marketing treści wspiera sprzedaż w branży usługowej?
-
14:53
Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie na życie?
-
14:40
Wybór odpowiedniej blachy stalowej do zastosowań przemysłowych
Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy
Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.
Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]
Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na Facebooku oraz Twitterze