Radio Kraków

zakopane

Nowa trybuna w Zakopanem

Nowa trybuna, która pomieści ponad dwa tysiące kibiców skoków narciarskich zostanie wybudowana przy Średniej Krokwi w Zakopanem. To jedna z kilku inwestycji związanych z modernizacją infrastruktury sportowej w Centralnym Ośrodku Sportu w związku z organizacją Igrzysk Europejskich.

Małopolanie na podium MP w biegach narciarskich

Weronika Kaleta i Mateusz Haratyk oraz Daria Szkurat i Sebastian Bryja zdobyli złote medale w zakończonych w piątek w Zakopanem dwudniowych mistrzostwach Polski w biegach narciarskich.

Lato pod Tatrami

Moda sięgająca XIX wieku

Mimo kapryśnej pogody, w Tatrach jest sporo turystów

Pod Tatry przyjechało już sporo turystów. Branża hotelarska szacuje obłożenie hoteli i pensjonatów na 70-80 procent. W popularnych obiektach brakuje już miejsc. Coraz więcej jest też rezerwacji długoterminowych. Zapełniają się terminy na końcówkę sierpnia.

Marius Lindvik najlepszy w Zakopanem. Na Igrzyska Olimpijskie jedzie Stefan Hula

Najlepszy z biało-czerwonych Piotr Żyła zajął 17. miejsce w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem. Wygrał Norweg Marius Lindvik, a na kolejnych pozycjach uplasowali się Niemiec Karl Geiger i Słoweniec Anze Lanisek.

Muzeum Tatrzańskie skończyło 125 lat

  • date_range 2014-09-19
Zakopiańskie muzeum im Tytusa Chałbubińskiego jest jednym z najstarszych muzeów regionalnych w Polsce. Jubieluszowe świętowanie potrwa do końca roku a pierwsze jego atrakcje od 18 do 20 września.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię