Radio Kraków

wypadek w Szaflarach

Wypadek na przejeździe kolejowym w Szaflarach: są nowe zarzuty dla egzaminatora

  • date_range 2018-12-04
Śledczy rozszerzyli zarzuty dla egzaminatora z ośrodka ruchu drogowego w Nowym Targu, podejrzanego o nieumyślne sprowadzenie katastrofy w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Teraz mężczyzna odpowie dodatkowo za nieudzielenie pomocy kursantce. Chodzi o egzamin w Szaflarach, podczas którego zginęła 18-latka.

Po tragicznym wypadku w Szaflarach: egzaminator będzie odpowiadał z wolnej stopy

  • date_range 2018-09-17
Egzaminator, który przeprowadzał tragiczny w skutkach egzamin na prawo jazdy w Szaflarach, decyzją sądu, nie trafi do aresztu. Sąd w Nowym Sączu zdecydował, że mężczyzna może odpowiadać z wolnej stopy, bo stosuje się do środków zapobiegawczych.

Poznamy nowe szczegóły wypadku w Szaflarach? Odbył się eksperyment. FILM

  • date_range 2018-09-07
Egzaminator miał możliwość bezpiecznie zatrzymać samochód po przejechaniu znaku stop - to pierwsze ustalenia śledczych po eksperymencie procesowym, który przeprowadzono w Szaflarach. Dwa tygodnie temu, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, w samochód którym jechała 18-latka zdająca egzamin na prawo jazdy, uderzył pociąg. Dziewczyna zginęła, egzaminator zdążył wysiąść z auta, nic mu się nie stało.

Wypadek w Szaflarach. Śledczy sprawdzili nagrania z samochodu egzaminacyjnego

  • date_range 2018-09-05
Prokuratura potwierdza: nagrania z samochodu egzaminacyjnego, w którym na przejeździe kolejowym w Szaflarach zginęła zdająca egzamin na prawo jazdy 18-latka, są wyraźne i czytelne.

Wyznaczono termin symulacji tragicznego wypadku w Szaflarach

  • date_range 2018-09-04
Do zdarzenia doszło dwa tygodnie temu. Samochód, w którym była kursantka oraz egzaminator nie zatrzymał się przed znakiem "stop" na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Kursantka zginęła, egzaminatorowi udało się uciec z samochodu przed zderzeniem z pociągiem. Symulacja ma na celu sprawdzenie dokładnych okoliczności zdarzenia oraz ewentualnych możliwości uniknięcia katastrofy przez egzaminatora.

Po tragicznym wypadku w Szaflarach będzie eksperyment procesowy

  • date_range 2018-08-31
Eksperyment procesowy ma wyjaśnić, jak doszło do tragicznego wypadku w Szaflarach. Na przejeździe kolejowym zginęła 18-latka, która zdawała egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zdołał uciec z samochodu tuż przed tym, jak nadjechał pociąg.

Tragiczny wypadek w Szaflarach. Egzaminator na wolności

  • date_range 2018-08-28
Egzaminator prawa jazdy, który uczestniczył w śmiertelnym wypadku w Szaflarach, w którym zginęła 18-letnia kursantka, odzyskał wolność we wtorek.

Tragiczny wypadek w Szaflarach. Egzaminator usłyszał zarzuty

  • date_range 2018-08-27
Są prokuratorskie zarzuty dla egzaminatora z ośrodka ruchu drogowego w Nowym Targu. Mężczyzna odpowie za nieumyślne sprowadzenie katastrofy w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym.

Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu wyjaśnia okoliczności tragedii w Szaflarach

  • date_range 2018-08-24
"Śledztwo prowadzone jest pod kątem nieumyślnego spowodowania katastrofy w ruchu drogowym" - mówi prokurator Józef Palenik. Na przejeździe kolejowym w Szaflarach pociąg uderzył w samochód egzaminacyjny na prawo jazdy. Zginęła 18-latka, która zdawała egzamin. Śledczy czekają między innymi na sprawdzenie monitoringu.

18-latka zginęła w wypadku na przejeździe kolejowym. Zdawała egzamin na prawo jazdy

  • date_range 2018-08-23
Groźny wypadek w Szaflarach. Samochód egzaminacyjny wjechał wprost pod pociąg na przejeździe kolejowym. Ciężko ranną kursantkę przewieziono do szpitala, niestety nie udało się jej uratować. Okoliczności wypadku wyjaśniają policja, prokuratura i pracownicy Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię