Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Nie będzie tolerancji dla nietrzeźwych kierowców

  • date_range 2019-04-21
Policja ostrzega, że podczas świątecznej akcji na drogach każdy kontrolowany kierowca będzie sprawdzany pod kątem trzeźwości.

Kłopoty pasażerów komunikacji miejskiej w Krakowie

  • date_range 2019-04-20
Na ulicy Kościuszki wybrzuszyły się tory. Tramwaje linii 1 i 2 kierowane są do Cichego Kącika. Od Salwatora do Filharmonii uruchomiono zastępczą komunikację autobusową.

Tragiczny wypadek w Krakowie na ulicy Zakopiańskiej

  • date_range 2019-04-20
Rowerzysta został potrącony przez samochód osobowy. Mimo reanimacji, mężczyzny nie udało się uratować. Na miejscu pracuje policja i prokurator. jeden pas ruchu w pobliżu multipleksu w kierunku centrum jest zablokowany.

Karambol na A4 - czworo dzieci rannych

  • date_range 2019-04-20
Czworo dzieci rannych w zderzeniu sześciu samochodów osobowych na autostradzie A4 na odcinku Brzesko-Tarnów. W miejscu wypadku A4 jest nieprzejezdna. Policja wytyczyła objazdy.

Świąteczne wyjazdy widać na drogach

  • date_range 2019-04-19
Kierowcy - korki i zatory na małopolskich drogach! Sytuacja nie jest łatwa. Po wypadku w Krzeczowie na zakopiance utworzył się duży korek. Ogromny zator widać również na obwodnicy Krakowa w stronę Tarnowa. Zaczyna się parę kilometrów przed bramkami w Balicach i kończy przy węźle zakopiańskim. Fala wyjazdów na święta wielkanocne ruszyła

Utrudnienia na obwodnicy Krakowa

  • date_range 2019-04-18
Korki tworzą się już na pasach i w kierunku Tarnowa, i kierunku Katowic. Od kilku godzin ruch narasta. W tej chwili zatory mają po 18-kilometrów - zaczynają się przed bramkami w Balicach a kończą przy węźle zakopiańskim. Na pozostałych trasach ruch jest umiarkowany, nawet na zakopiance kierowcy jadą płynnie.

Prawie 17-kilometrowy korek na obwodnicy Krakowa

  • date_range 2019-04-18
Od kilku godzin na nitce w kierunku Tarnowa i Zakopanego jest ogromny ruch w związku z przedświątecznymi wyjazdami. Dużo samochodów jest też na drodze krajowej nr 7 z Krakowa do Kielc. W Słomnikach kierowcy stoją w dwukilometrowym korku. Policja apeluje o ostrożność.

Utrudnienia na moście w Białym Dunajcu zawieszone na okres świąt

  • date_range 2019-04-18
W Wielki Czwartek o godz. 17.00 zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy (bez sygnalizacji świetlnej) na DK47 (Zakopiance) w Białym Dunajcu. W związku z nadchodzącymi Świętami ruch może być wzmożony.

Trasa alternatywna do Zakopanego

  • date_range 2019-04-17
Z Krakowa wyruszamy w najbardziej tradycyjny sposób, czyli Zakopianką. Na węźle Lubień wybieramy prawy pas aby kierować się znakami na DW 968 kierunek Mszana Dolna. Po dojeździe do tej miejscowości, odbijamy w prawo na drogę krajową nr 28 do Rabki Zdrój. Następnie, kontynuujemy podróż drogą wojewódzką nr 958 do Zakopanego przez Rabę Wyżną, Czarny Dunajec, Chochołów i Kościelisko.

Trasa alternatywna do Zakopanego przez Zawoję

  • date_range 2019-04-17
Dla tych, którzy podążają obwodnicą Krakowa od strony Balic, ale nie chcą skorzystać z Zakopianki i chcą przy okazji poznać piękne tereny Beskidu Makowskiego i Żywieckiego, polecamy trasę przez Skawinę. Na węźle Sidzina skręć na DK44 kierunek Oświęcim. Następnie w Izdebniku za stacją benzynową skręć na Dobczyce, Zembrzyce.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię