Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Duże korki na Zakopiance; wymiana turnusów i trudne warunki drogowe

W sobotę bardzo duży ruch panuje na popularnej Zakopiance. Wielokilometrowe korki tworzą się na odcinku Rdzawka – Nowy Targ w obu kierunkach. Warunki drogowe pogarszają też opady śniegu. W wielu miejscach samochody ślizgają się na podjazdach.

Strażacy zakończyli działania na autostradowej obwodnicy Krakowa, ale ciągle są korki

Strażacy zakończyli już działania na autostradowej obwodnicy Krakowa, gdzie zderzyło się pięć samochodów, w tym ciężarówka.

Wypadek samochodowy w Białce Tatrzańskiej: sześć osób poszkodowanych

Sześć osób, w tym dwoje dzieci, zostało poszkodowanych w wypadku w Białce Tatrzańskiej na Podhalu. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby wydostać jedną poszkodowaną osobę z pojazdu. Ranni są już szpitalu. Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zablokowana DK28 po nawałnicy

W wyniku gwałtownej ulewy na drogę krajową nr 28 w Grybowie został naniesiony materiał skalny całkowicie blokując przejazd. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 22 – informuje GDDKiA.

Jedna osoba ranna w zderzeniu trzech busów na dk75

Zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej nr 75 w miejscowości Czchów (Małopolskie), gdzie w piątek po południu doszło do zderzenia trzech busów do przewozu pracowników. W wypadku jedna osoba została ranna, a droga była zablokowana w obu kierunkach.

Kraków: od czwartku ruch wahadłowy na ul. Petofiego

W czwartek ok. 5:00 jezdnia na ul. Petofiego w Krakowie zostanie zwężona do jednego pasa ruchu, na odcinku ok. 100 m od wiaduktu kolejowego do ul. Jagiełły. Wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną, a w razie potrzeby ręcznie. Ruch pieszych będzie tylko po południowej stronie ulicy (od strony torów).

Śmiertelny wypadek w Żarnówce koło Suchej Beskidzkiej

Po śmiertelnym wypadku zablokowana jest lokalna droga w Żarnówce koło Suchej Beskidzkiej. Samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie. Nie żyje kierowca auta. Na miejscu pracują policja i prokuratura.

Kilkunastokilometrowe zatory na autostradowej obwodnicy Krakowa

Kilkunastokilometrowe zatory utworzyły się w piątek na obwodnicy Krakowa w ciągu autostrady A4 w obydwu kierunkach. Związane są one z dużym natężeniem ruchu na tej trasie oraz kolizjami, do których dochodziło w korkach.

Trasa Łagiewnicka w Krakowie zamknięta od 22. Kierowców czekają utrudnienia

Zamknięcie oddanej przed paroma miesiącami Trasy Łagiewnickiej jest spowodowane koniecznością wykonania remontu. Okazało się, że konstrukcja przecieka w kilkudziesięciu miejscach.

Zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej nr 75 w Brzesku

Trzy samochody zderzyły się w sobotę na drodze krajowej nr 75 przed wjazdem na autostradę A4 w Brzesku. Jedna osoba została ranna.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię