Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Kraków: zablokowana ulica Łokietka

Wszystko wskazuje na to, że na jadące samochody przewróciło się drzewo przy wiadukcie na ulicy Łokietka. Na miejscu pracują policjanci droga jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach

Wypadek na DK7: droga zablokowana w Michałowicach

Zablokowana jest Droga Krajowa nr 7 w Michałowicach. Kierujący volkswagenem z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi do rowu. Jedna osoba jest ranna.

Kolizja na Zakopiance w Myślenicach

Uwaga kierowcy! Kolizja na Zakopiance w Myślenicach - przed światłami, w kierunku Zakopanego.

Kolejne zmiany w rejonie dworca kolejowego w Zakopanem

To ważne wiadomości dla kierowców z Zakopanego. Od środy są kolejne zmiany w rejonie dworca kolejowego i budowanego tam centrum komunikacyjnego. Całkowicie zamknięta dla ruchu zostanie ulica Chramcówki, jedna z głównych ulic w mieście. Będzie wyłączona z ruchu od ronda Armii Krajowej do skrzyżowania z ulicą Gimnazjalną.

Utrudnienia na DK94 w Modlnicy

Wykonawca przebudowy DK94 w Modlnicy rozpoczyna przygotowania do układania nawierzchni bitumicznej na odcinku 1,5 km (366+000 km – 367+500 km), w związku z tym wystąpią utrudnienia dla kierowców.

Wprowadzono ruch jednokierunkowy na ulicy Prądnickiej w Krakowie. SPRAWDŹ

Uwaga kierowcy! W sobotę zaczęły się poważne utrudnienia na ulicy Prądnickiej w Krakowie. Na odcinku od wiaduktu kolejowego do pętli autobusowej „Nowy Kleparz” został wprowadzony ruch jednokierunkowy. Wszystko z powodu remontu.

Rozpoczynają się prace drogowe w rejonie ulicy Galicyjskiej w Krakowie

W rejonie ulicy Galicyjskiej ma powstać nowy układ drogowy, łączący ulicę Nowohucką z ulicą Galicyjską. Ulica Centralna zyska połączenie z ulicą Ciepłowniczą, co umożliwi dojazd do tego obszaru z różnych stron.

Groźny wypadek na autostradzie A4 w okolicach Tarnowa

Nie ma już utrudnień na węźle autostrady w Tarnowie. Około godziny 7.00 dachował tam samochód i przez dwie godziny zablokowany był zjazd do Tarnowa od strony Rzeszowa. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Bukowina Tatrzańska: utrudnienia drogowe w związku z otwarciem Góralskiego Karnawału

Uwaga, kierowcy! 9 lutego od godziny 11:00 do 12:30 planowane są utrudnienia w Bukowinie Tatrzańskiej. Jest to związane z paradą kolędników oraz przejazdem zaprzęgami konnymi na otwarcie Jubileuszowego 50. Góralskiego Karnawału. Zamknięta zostanie droga wojewódzka na odcinku Bukowina Kościół-Bukowina Klin - mówi Roman Wieczorek, rzecznik zakopiańskiej policji.

Drogowcy wracają do remontu ulicy Łokietka w Krakowie

Od wtorku na odcinku od ulicy Składowej do Wrocławskiej będzie jeden kierunek ruchu. W przeciwną stronę, czyli w stronę Prądnika Białego trzeba korzystać z objazdów.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię