Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Warunki drogowe są dobre

Już od 6 sprawdzamy jak jeździ się po małopolskich drogach. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

Sprawdź sytuację na małopolskich drogach

Już od 6 rano sprawdzamy jak jeździ się po małopolskich drogach. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

Wiadomości komunikacyjne 5.04. Relacja

Już od 6 rano sprawdzamy, jak się jeździ po małopolskich drogach. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

Śmiertelne potrącenie na torach w Stanisławicach. Przewrócona ciężarówka na obwodnicy Krakowa

Są opóźnienia w kursowaniu pociągów między Krakowem, Tarnowem, Nowym Sączem, Muszyną i Krynicą. W Stanisławicach doszło do śmiertelnego potrącenia na torach kolejowych. Ruch pociągów został całkowicie wstrzymany. Przez cały dzień sprawdzamy, co się dzieje na małopolskich drogach. Zapraszamy do śledzenia relacji LIVE.

Duże korki na Zakopiance; wymiana turnusów i trudne warunki drogowe

W sobotę bardzo duży ruch panuje na popularnej Zakopiance. Wielokilometrowe korki tworzą się na odcinku Rdzawka – Nowy Targ w obu kierunkach. Warunki drogowe pogarszają też opady śniegu. W wielu miejscach samochody ślizgają się na podjazdach.

Strażacy zakończyli działania na autostradowej obwodnicy Krakowa, ale ciągle są korki

Strażacy zakończyli już działania na autostradowej obwodnicy Krakowa, gdzie zderzyło się pięć samochodów, w tym ciężarówka.

Wypadek samochodowy w Białce Tatrzańskiej: sześć osób poszkodowanych

Sześć osób, w tym dwoje dzieci, zostało poszkodowanych w wypadku w Białce Tatrzańskiej na Podhalu. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, aby wydostać jedną poszkodowaną osobę z pojazdu. Ranni są już szpitalu. Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zablokowana DK28 po nawałnicy

W wyniku gwałtownej ulewy na drogę krajową nr 28 w Grybowie został naniesiony materiał skalny całkowicie blokując przejazd. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 22 – informuje GDDKiA.

Jedna osoba ranna w zderzeniu trzech busów na dk75

Zakończyły się utrudnienia na drodze krajowej nr 75 w miejscowości Czchów (Małopolskie), gdzie w piątek po południu doszło do zderzenia trzech busów do przewozu pracowników. W wypadku jedna osoba została ranna, a droga była zablokowana w obu kierunkach.

Kraków: od czwartku ruch wahadłowy na ul. Petofiego

W czwartek ok. 5:00 jezdnia na ul. Petofiego w Krakowie zostanie zwężona do jednego pasa ruchu, na odcinku ok. 100 m od wiaduktu kolejowego do ul. Jagiełły. Wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną, a w razie potrzeby ręcznie. Ruch pieszych będzie tylko po południowej stronie ulicy (od strony torów).

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię