Radio Kraków

Wiadomości drogowe

Gorlice: zakończył się remont ul. Łokietka

Koniec prac na jednej z największych inwestycji drogowych ostatnich lat w Gorlicach. Mowa o przebudowie ulicy Łokietka, która trwała blisko dwa lata.

Koniec prac drogowych na DK44 w Palczowicach

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, zakończyła się już budowa nowego przepustu na potoku bez nazwy w miejscowości Palczowice w gminie Zator.

Prace na DK94 w Sienicznie

Uwaga, podróżujący krajową "94" w rejonie Olkusza - drogowcy remontują nawierzchnię w Sienicznie.

Remont fragmentu ul. Bieżanowskiej

Od 21 października realizowana będzie wymiana nawierzchni na fragmencie ul. Bieżanowskiej – od Wielickiej do Chłopskiej.

Śmiertelny wypadek na DK73 w powiecie tarnowskim

W wypadku w miejscowości Breń w powiecie tarnowskim zginęła jedna osoba.

Kraków: wypadek na alei 29 Listopada

Na wiadukcie nad torami na pasie w kierunku Warszawy zderzyły się dwa auta.

Remont DK7 w Książu Wielkim

Od 13.10.2021 r. do 22.10.2021 r. na drodze krajowej nr 7 (km 609+850-610+550) w miejscowości Książ Wielki wykonywany będzie remont nawierzchni. Rozpocznie się od frezowaniu całej nawierzchni, a następnie układaniu nowej z masy bitumicznej.

Po zderzeniu busa z ciężarówką i samochodem osobowym utrudnienia na dk 28 między Nowym Sączem a Gorlicami

Dwie osoby zostały ranne w wyniku czołowego zderzenia busa z samochodem ciężarowym i osobowym w miejscowości Cieniawa na drodze krajowej 28.

Będzie remont ul. Księcia Józefa

W przyszłym tygodniu może się rozpocząć remont fragmentu ulicy Księcia Józefa. Umowa z wykonawcą została podpisana, wkrótce zostanie mu przekazany plac budowy, a rozpoczęcie prac jest planowane po 15 października.

Kolejne utrudnienia na Zakopiance

Od poniedziałku do końca miesiąca wyłączony będzie jeden pas ruchu na około 350-metrowym odcinku ulicy Krakowskiej w Nowym Targu, w kierunku Zakopanego. Zmiana organizacji ruchu związana jest z przygotowaniem kolejnego etapu prac na budowie wiaduktu drogowego, czyli węzła Nowy Targ Południe.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię