Radio Kraków

S7

Uwaga kierowcy - od środy utrudnienia na ulicy Kocmyrzowskiej w Krakowie

W środę zostanie zmieniona organizacja ruchu na ul. Kocmyrzowskiej w Krakowie. Kierowcy na odcinku ok. 100 metrów pojadą zbudowaną wzdłuż ulicy dodatkową jezdnią. Będą się nią poruszać także piesi.

Tomasz Pałasiński: odcinek drogi S7 Moczydło - Miechów jest gotowy w stu procentach

Po godz. 15 rozpocznie się przenoszenie ruchu na nowy odcinek drogi S7 Miechów-Moczydło. Oddawany dziś do użytku fragment S7 ma prawie 19 km oraz dwa Miejsca Obsługi Podróżnych. Przy okazji tej inwestycji dobudowano także ok. 15 km lokalnych dróg dojazdowych. O rozbudowie S7 z Tomaszem Pałasińskim, dyrektorem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad rozmawiał Jacek Bańka.

Odcinek S7 Moczydło - Miechów otwarty!

We wtorek (5 września) została otwarta trasa S7 z Miechowa do Moczydła. Trasa ma 18 kilometrów i prowadzi do granicy z województwem świętokrzyskim. Jej pokonanie powinno zająć 10 minut przy przepisowych 120 kilometrach na godzinę.

S7: odcinek z Miechowa do Moczydła prawie gotowy. ZDJĘCIA

W pierwszej połowie września zostanie otwarty odcinek S7 z Miechowa do Moczydła. To oznacza, że od granicy z województwem świętokrzyskim aż do samego Krakowa kierowcy będą jeżdzić dwoma z czterech zaplanowanych fragmentów drogi ekspresowej.

Od poniedziałku nowe utrudnienia w Nowej Hucie w związku z budową S7

Zmiany w organizacji ruchu nastąpią od poniedziałku w rejonie budowanej drogi ekspresowej S7 na odcinku Widoma – Kraków Nowa Huta. W Pielgrzymowicach otwarty zostanie fragment drogi powiatowej, a w Nowej Hucie pojawią się nowe utrudnienia.

Uwaga kierowcy i piesi w Krakowie, szykują się utrudnienia na ul. Okulickiego

W poniedziałek ok. 8:00 zostanie zwężona jezdnia na ul. Okulickiego w Krakowie, na odcinku od skrzyżowania z ul. Nowolipki do mostu nad Dłubnią.

Od poniedziałku zmiany w organizacji ruchu na alei Solidarności w Krakowie

Od poniedziałku wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na alei Solidarności na jezdni w kierunku Kombinatu. To w związku z przygotowywaniem wyjazdu dla pojazdów budowy drogi ekspresowej S7.

Budowa S7 Widoma-Kraków: Od poniedziałku zmiana organizacji ruchu w Zastowie i Łuczycach

Uwaga kierowcy! W poniedziałek rano wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu związane z budową drogi ekspresowej S7. W Zastowie, w okolicy budowanego węzła „Raciborowice” wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną. Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Trwają budowy Północnej Obwodnicy Krakowa i odcinka drogi S7

Budowa Północnej Obwodnicy Krakowa w ciągu drogi ekspresowej S52 przekroczyła 60 proc. zaawansowania, a na budowie krakowskiego odcinka trasy S7 wykonano blisko 30 proc. prac. Obie inwestycje, spinające się na węźle Kraków Mistrzejowice, powinny być gotowe pod koniec 2024 r. Minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, który w poniedziałek wizytował obie inwestycje podkreślił, że „trasy te są częścią planu łączenia w jedną, spójną sieć komunikacyjną polskiego rusztu drogowego”.

Trzy warianty przebudowy Zakopianki. Konsultacje już 12 grudnia

Mieszkańcy Głogoczowa będą mogli zapoznać się z trzema wariantami przebudowy Zakopianki i zapytać o szczegóły projektantów. Spotkanie informacyjne odbędzie się w poniedziałek 12 grudnia w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie. Początek o godz. 17.00.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię