Radio Kraków

S7

Uwaga na utrudnienia: w weekend wyburzenie starego wiaduktu tramwajowego w Krakowie

W sobotę i niedzielę wyburzony zostanie stary wiadukt tramwajowy biegnący nad ul. Łowińskiego w Krakowie, na terenie budowy drogi ekspresowej S7. Ruch będzie poprowadzony na odcinku ok. 150 m jezdnią tymczasową, po południowej stronie ul. Łowińskiego. Obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Od poniedziałku poważne utrudnienia dla pasażerów tramwajów w Krakowie

Uwaga pasażerowie komunikacji miejskiej w Krakowie - przez dwa tygodnie tramwaje nie będą kursowały ulicą Kocmyrzowską. Utrudnienia rozpoczną się w poniedziałek - informuje krakow.pl.

GDDKiA wybrała firmę do przygotowania dokumentacji dla „nowej Zakopianki” między Krakowem i Myślenicami

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybrała wykonawcę w przetargu na przygotowanie studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego dla drogi ekspresowej S7 Kraków – Myślenice, tzw. nowej Zakopianki. Dokumentację tę opracuje firma Ivia za 23,3 mln zł.

Uwaga kierowcy - od środy utrudnienia na ulicy Kocmyrzowskiej w Krakowie

W środę zostanie zmieniona organizacja ruchu na ul. Kocmyrzowskiej w Krakowie. Kierowcy na odcinku ok. 100 metrów pojadą zbudowaną wzdłuż ulicy dodatkową jezdnią. Będą się nią poruszać także piesi.

Tomasz Pałasiński: odcinek drogi S7 Moczydło - Miechów jest gotowy w stu procentach

Po godz. 15 rozpocznie się przenoszenie ruchu na nowy odcinek drogi S7 Miechów-Moczydło. Oddawany dziś do użytku fragment S7 ma prawie 19 km oraz dwa Miejsca Obsługi Podróżnych. Przy okazji tej inwestycji dobudowano także ok. 15 km lokalnych dróg dojazdowych. O rozbudowie S7 z Tomaszem Pałasińskim, dyrektorem Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad rozmawiał Jacek Bańka.

Odcinek S7 Moczydło - Miechów otwarty!

We wtorek (5 września) została otwarta trasa S7 z Miechowa do Moczydła. Trasa ma 18 kilometrów i prowadzi do granicy z województwem świętokrzyskim. Jej pokonanie powinno zająć 10 minut przy przepisowych 120 kilometrach na godzinę.

S7: odcinek z Miechowa do Moczydła prawie gotowy. ZDJĘCIA

W pierwszej połowie września zostanie otwarty odcinek S7 z Miechowa do Moczydła. To oznacza, że od granicy z województwem świętokrzyskim aż do samego Krakowa kierowcy będą jeżdzić dwoma z czterech zaplanowanych fragmentów drogi ekspresowej.

Od poniedziałku nowe utrudnienia w Nowej Hucie w związku z budową S7

Zmiany w organizacji ruchu nastąpią od poniedziałku w rejonie budowanej drogi ekspresowej S7 na odcinku Widoma – Kraków Nowa Huta. W Pielgrzymowicach otwarty zostanie fragment drogi powiatowej, a w Nowej Hucie pojawią się nowe utrudnienia.

Uwaga kierowcy i piesi w Krakowie, szykują się utrudnienia na ul. Okulickiego

W poniedziałek ok. 8:00 zostanie zwężona jezdnia na ul. Okulickiego w Krakowie, na odcinku od skrzyżowania z ul. Nowolipki do mostu nad Dłubnią.

Od poniedziałku zmiany w organizacji ruchu na alei Solidarności w Krakowie

Od poniedziałku wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na alei Solidarności na jezdni w kierunku Kombinatu. To w związku z przygotowywaniem wyjazdu dla pojazdów budowy drogi ekspresowej S7.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię