Radio Kraków

pijany za kierownicą

Pijany ojciec wiózł samochodem dzieci do szkoły

Prawie dwa promile alkoholu miał w organizmie 49-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który wiózł do szkoły dwójkę dzieci w wieku 8 i 10 lat.

Biegli o wypadku przy moście Dębnickim – auto jechało z prędkością przekraczającą 162 km/h

Samochód, który rozbił się 15 lipca przy moście Dębnickim w Krakowie poruszał się z prędkością przekraczającą 162 km/h, a rejestratory nie odnotowały próby podjęcia hamowania – przekazała Prokuratura Okręgowa. W wypadku zginęło czterech młodych mężczyzn.

Tymczasowy areszt dla pijanego kierowcy, który śmiertelnie potrącił 17-latka

31-letni kierowca, który będąc pod wpływem alkoholu, śmiertelnie potrącił 17-latka w Murzasichlu na Podhalu, został aresztowany przez sąd na trzy miesiące – poinformował w piątek rzecznik zakopiańskiej policji asp. sztab. Roman Wieczorek.

Miał półtora promila alkoholu w organizmie, był pod wpływem amfetaminy i prowadzil samochód

35–latka z Oświęcimia zatrzymał policjant w dniu wolnym od służby. Do zdarzenia doszło na ulicy Leśnej w miejscowości Brzezinka. Funkcjonariusz zauważył, że znajdujący się przed nim fiat jedzie zygzakiem. W pewnym momencie zjechał z jezdni i zatrzymał się w zaroślach.

Pijany bez prawa jazdy, przekroczył prędkość i uciekał przed policją

60-letni kierowca przekroczył prędkość o 59 km/h i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Okazało się, że ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Prowadziła mimo dożywotniego zakazu. „Wydmuchała” ponad 5 promili

Mieszkanka Nowego Sącza spowodowała kolizję i oddaliła się z miejsca zdarzenia. W chwili, gdy policjanci zatrzymali kobietę, „wydmuchała” ponad 5 promili, a na jaw wyszło, że ma dożywotni zakaz kierowania pojazdami orzeczony przez sąd. Teraz niefrasobliwą sądeczankę czeka surowa kara.

Mając 3 promile, wiózł 6 pasażerów

Policjanci sądeckiej grupy SPEED zatrzymali do kontroli drogowej sprawcę wykroczenia, który jak się okazało miał 3 promile alkoholu w organizmie. Kierowca nie miał też prawa jazdy, a samochodem osobowym przewoził sześciu pasażerów.

Pijany ojciec uciekał przed policją wioząc autem 7-letnią córkę

36-latek po przekroczeniu dopuszczalnej prędkości uciekał autem przed policją. Po zatrzymaniu okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary więzienia. Mężczyzna kierował pod wpływem alkoholu i wiózł 7-letnią córkę. Gdy przyjechała po nią matka, wyszło na jaw, że również jest poszukiwana.

Kary nie odstraszają. Znów pijani za kierownicą

Prawie trzy promile alkoholu w organizmie miała kobieta, która spowodowała kolizję na głównej drodze w Andrychowie. 28-latka nie zachowała ostrożności i najechała na tył jadącego przed nią auta. Badanie alkomatem wskazało 2,8 promila w organizmie. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i wkrótce skierują do sądu wniosek o jej ukaranie. Oprócz dwóch lat więzienia kierująca może stracić prawo jazdy nawet na 15 lat.

Nietrzeźwy kierowca spowodował pożar na tarnowskiej stacji benzynowej

Chwile grozy przeżyli kierowcy, którzy wczesnym wieczorem tankowali paliwo na stacji przy ulicy Braci Saków w Tarnowie. Tuż po 19 strażacy zostali wezwani do płonącego samochodu, który uderzył w dystrybutor.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię