Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Rozstrzygnięcie „jesiennej” edycji kalendarzowego konkursu Radia Kraków

  • Nasze akcje
  • date_range Piątek, 2020.12.18 10:20 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 07:42 )
Po zdalnych obradach nasze jury wyłoniło zwycięzców, którzy otrzymają wyjątkowe kalendarze ze zdjęciami słuchaczy Radia Kraków.

Fot. Kalina Szyszka-Treppa

Pierwszy kalendarz trafia do Pani Sylwii.

Wierszem pochwaliła uroki szczytu Ćwilin (1072 m) w Beskidzie Wyspowym: Będąc na polanach, / na przykład Ćwilina, / widząc szczyty w chmurach / zdębieje Ci mina.

Drugi kalendarz zdobywa Pani Magda za pochwałę naszej Krynicy, którą chwalić teraz wypada, żeby nie załamała się po utracie Forum Ekonomicznego. Pani Magda napisała: to idealne miejsce na długie spacery, podczas których można podziwiać cudowną, drewnianą architekturę tak rzadko zachowaną w bardzo dobrym stanie.

Trzeci kalendarz wygrywa Pani Magda.

Napisała: Na jesień polecam Dolinę Będkowską. Zwłaszcza na rowerze. Zbocza doliny rozbrzmiewają wtedy feerią barw. Opadłe liście tworzą kolorowe, puszyste dywany, a w schronisku serwują gorącą czekoladą. I grzybów można znaleźć całkiem sporo… Mieszkam nieopodal, więc doskonale wiem o czym mówię.:) 

Czwarty kalendarz dla Pani Katarzyny, która napisała: Beskid Sądecki, Wierchomla, Polana pod bacówką. Zdjęcie pochodzi z końca września 2010 roku, i od tamtej pory uważam że to najbardziej spektakularne widoki jesienne w całym kraju,nie tylko w Małopolsce. Wszystkie jesienne kolory, góry, doliny, chmury, mgły, a w dodatku (dla farciarzy) jeszcze owce. Klimat miejsca niepowtarzalny każdego dnia,ale jesienią jest po prostu jedyny na świecie. 

Ostatni kalendarz trafia w ręce Pana Szymona za wpis: 

Na jesienne spacery polecam wieżę widokową na Jaworzu w Beskidzie Wyspowym. Z góry lepiej widać piękno Małopolski.

 

Gratulujemy!

Od poniedziałku kolejne kalendarze RK do zdobycia! Zapraszamy!

Źródło: Radio Kraków
Wyślij opinię na temat artykułu

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię