Radio Kraków

koronawirus

W jednym z pensjonatów w Mszanie Górnej wprowadzono kwarantannę; w Mszanie Dolnej już teraz odwołane zajęcia

  • date_range 2020-03-11
Gmina i miasto Mszana Dolna wstrzymały dziś zajęcia w 5 szkołach podstawowych i przedszkolu. Decyzja jest związana z podejrzeniem koronawirusa u studentki z Francji, która mieszkała w pensjonacie w Mszanie Górnej. Jego właściciele pracowali w placówkach, które zostały zamknięte. Do jednej z nich uczęszczało z kolei dziecko małżeństwa. Cała rodzina i pozostali pensjonariusze objęci są kwarantanną.

45-latek ze Skawiny nie ma koronawirusa, lekarze z Myślenic czekają na wyniki studentki z Francji

  • date_range 2020-03-11
Szpital w Myślenicach, w którym przebywa mężczyzna, dostał w środę rano wyniki badań.

Włodzimierz Bernacki: nie ma potrzeby przesuwania wyborów

  • date_range 2020-03-11
- Z punktu widzenia organizacji wyborów, jak się wydaje, póki co nie ma powodów, żeby myśleć o odwołaniu - mówi gość Radia Kraków. - Nie kreujmy sytuacji, których nie ma.

MZ: 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem; łącznie 25

  • date_range 2020-03-11
Potwierdzono kolejne trzy przypadki zakażenia koronawirusem w kraju - poinformowało w środę Ministerstwo Zdrowia. Nowe przypadki wykryto u młodego mężczyzny w Warszawie oraz u dwóch kobiet w sile wieku - w Łańcucie (Podkarpacie) i w Lublinie. Łącznie chorych jest 25 osób.

UOKiK: organizator imprezy masowej odwołanej z powodu koronawirusa powinien zwrócić pieniądze za bilety

  • date_range 2020-03-11
Zgodnie z prawem, organizator imprezy masowej odwołanej z powodu koronawirusa powinien zwrócić pieniądze za bilety - poinformował we wtorek PAP Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W razie problemów pomocą będą służyć rzecznicy konsumentów.

LOT zawiesza do 3 kwietnia br. połączenia do Włoch; a do 25 kwietnia br. do Pekinu

  • date_range 2020-03-11
LOT do 3 kwietnia br. przedłuża zawieszenie połączeń z Warszawy do Mediolanu i Wenecji - poinformowała PAP spółka. Dodatkowo, przewoźnik do 25 kwietnia br. zawiesza rejsy z Warszawy do Pekinu, do 8 kwietnia z Budapesztu do Seulu. Ogranicza też loty do Tel Awiwu.

Prezydent: nie możemy ulec panice, ale nie możemy też narażać współobywateli na niebezpieczeństwo

  • date_range 2020-03-10
W sytuacji zagrożenia ważne jest odpowiedzialne zachowanie; nie możemy ulec panice, ale także nie możemy narażać naszych współobywateli na ewentualne niebezpieczeństwo - apelował we wtorkowym orędziu prezydent Andrzej Duda.

Ważne informacje dla pacjentów gorlickiego szpitala

  • date_range 2020-03-10
Gorlicki szpital od 11 marca od 6 rano wprowadza duże zmiany w postaci całodobowych środków ostrożności. Wszystko to ze względów epidemiologicznych.

Odwołane wydarzenia kulturalne

  • date_range 2020-03-10
We wtorek 10 marca rząd odwołał wszystkie imprezy masowe, które odbywają się w Polsce. Z powodu koronawirusa nie odbędą się m.in. koncerty i festiwale.

MON: u dowódcy generalnego rodzajów sił zbrojnych gen. Jarosława Miki potwierdzono obecność koronawirusa

  • date_range 2020-03-10
Po powrocie z Niemiec u dowódcy generalnego rodzajów sił zbrojnych gen. Jarosława Miki potwierdzono obecność koronawirusa. Osoby towarzyszące generałowi poddano kwarantannie - poinformowało we wtorek MON.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię