Radio Kraków

Koncerty

Premiera "Miłej" Oskara Cenkiera w Radiu Kraków

Koncert odbył się 3 kwietnia o godz. 19.00 w studiu S-5.

"Dzieciom Ukrainy". Koncert Dagadana w Radiu Kraków. Szczytny cel i wyjątkowy wieczór!

„Wracamy do korzeni: Jerzy Wójcik – in memoriam” - koncert w Radiu Kraków

W piątek 10 grudnia o godzinie 18:00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej rozpocznie się koncert zatytułowany „WRACAMY DO KORZENI” poświęcony pamięci Jurka Wójcika, gitarzysty legendarnej grupy ZDRÓJ JANA i twórcy zespołu LITTLE OLE OPRY, pierwszej w Polsce kapeli grającej muzykę bluegrass.

Muzyczny akcent Wszystkich Świętych, czyli koncert „Memento Vitae" w Krakowie

Kraków uczcił Wszystkich Świętych także muzycznie. Na cmentarzu Rakowickim po raz siódmy odbył się koncert "Memento Vitae", bez bisów i oklasków. Znane utwory o życiu i przemijaniu wykonali Krystyna Prońko, Olga Szomańska, Andrzej Lampert i Janusz Radek.

Diapositive w Radiu Kraków

W niedzielę 24 października w Studiu im. Romany Bobrowskiej wystąpi krakowska formacja Diapositive. Początek o godz. 18.00, transmisja koncertu na antenie.

Koncert Basi Stępniak-Wilk w Radiu Kraków

W niedzielę w Studiu im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków odbył się na poetycki wieczór przepełniony - uwielbianą przez słuchaczy - twórczością Basi Stępniak-Wilk.

The Beatles na jazzowo w Radiu Kraków

3 października o godz. 18.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej odbył się koncert formacji Sitkowski Band - Two Generations.

80. Urodzinowy koncert Leszka Długosza w Radiu Kraków

15 września o godz. 19.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Jubileuszowy koncert z okazji 80. urodzin, specjalnie dla słuchaczy Radia Kraków zagra Leszek Długosz - znakomity poeta, kompozytor i pieśniarz, od lat związany z naszą rozgłośnią.

Koncert African Music School - Instrumenty zamiast broni.

Zapraszamy na dziedziniec Radia Kraków, 27 sierpnia o godz. 18:00, Transmisja na żywo od 19:05 na antenie!

Kapela Hanki Wójciak na „Letniej scenie Radia Kraków”

Wakacje na Letniej scenie Radia Kraków zakończymy mocnym, energicznym akcentem. 29 sierpnia zagrała Kapela Hanki Wójciak!

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię