Radio Kraków

Koncerty

Muzyczny akcent Wszystkich Świętych, czyli koncert „Memento Vitae" w Krakowie

Kraków uczcił Wszystkich Świętych także muzycznie. Na cmentarzu Rakowickim po raz siódmy odbył się koncert "Memento Vitae", bez bisów i oklasków. Znane utwory o życiu i przemijaniu wykonali Krystyna Prońko, Olga Szomańska, Andrzej Lampert i Janusz Radek.

Diapositive w Radiu Kraków

W niedzielę 24 października w Studiu im. Romany Bobrowskiej wystąpi krakowska formacja Diapositive. Początek o godz. 18.00, transmisja koncertu na antenie.

Koncert Basi Stępniak-Wilk w Radiu Kraków

W niedzielę w Studiu im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków odbył się na poetycki wieczór przepełniony - uwielbianą przez słuchaczy - twórczością Basi Stępniak-Wilk.

The Beatles na jazzowo w Radiu Kraków

3 października o godz. 18.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej odbył się koncert formacji Sitkowski Band - Two Generations.

80. Urodzinowy koncert Leszka Długosza w Radiu Kraków

15 września o godz. 19.00 w Studiu im. Romany Bobrowskiej będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Jubileuszowy koncert z okazji 80. urodzin, specjalnie dla słuchaczy Radia Kraków zagra Leszek Długosz - znakomity poeta, kompozytor i pieśniarz, od lat związany z naszą rozgłośnią.

Koncert African Music School - Instrumenty zamiast broni.

Zapraszamy na dziedziniec Radia Kraków, 27 sierpnia o godz. 18:00, Transmisja na żywo od 19:05 na antenie!

Kapela Hanki Wójciak na „Letniej scenie Radia Kraków”

Wakacje na Letniej scenie Radia Kraków zakończymy mocnym, energicznym akcentem. 29 sierpnia zagrała Kapela Hanki Wójciak!

OFF Radio Kraków i Radio Kraków zapraszają na sesję z kojącą muzyką ambientowa!

Letnia scena Radia Kraków przez jeden popołudnie stanie się domem dla krakowskiej inicjatywy „Cisza”, skupionej na popularyzowaniu ambientu.

Koncert Roberta Kasprzyckiego na Letniej Scenie Radia Kraków

Już 18 lipca w ramach wakacyjnego cyklu „Letnia scena Radia Kraków” w Studiu S-5 zagra i zaśpiewa Robert Kasprzycki. Początek koncertu „Robert Kasprzycki Solo Act” o godzinie 17.00, transmisja wydarzenia na antenie Radia Kraków i na www.radiokrakow.pl.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię