Radio Kraków

komunikacja miejska w Krakowie

Przez kilka miesięcy tramwaje nie będą jeździć ulicą Zakopiańską do Borku Fałęckiego

Tuż po święcie Wszystkich Świętych planowane jest rozpoczęcie remontu torowiska. Ma być całkowicie wymienione - od węzła Łagiewniki do Trasy Łagiewnickiej i dalej do centrum Solvay.

Będzie mniejszy tłok w autobusach. 139 ma kursować częściej

Będzie więcej autobusów numer 139 w Krakowie. To popularna linia z Nowej Huty do Miasteczka Studenckiego i Bronowic. Korzysta z niej mnóstwo studentów.

Kraków: nowy punkt sprzedaży biletów komunikacji miejskiej

Od dziś dla pasażerów zostanie otwarty kolejny punkt sprzedaży biletów, przy dworcu autobusowym w Czyżynach - informuje krakowskie MPK. Punkt będzie czynny od 9-17.

Od poniedziałku więcej tramwajów

Przed nami kolejne wzmocnienia w krakowskiej komunikacji miejskiej. Od poniedziałku jeździć będzie więcej tramwajów.

Dobra informacja dla mieszkańców Skawiny. Kursuje nowa linia aglomeracyjna 233

Od soboty mieszkańcy podkrakowskiej Skawiny mogą korzystać z nowej linii autobusowej. Pojazdy oznaczone numerem 233 podróżują między przystankami Skawina SCK i Skawina Korabniki.

Konkurs na najlepszego motorniczego i kierowcę autobusu MPK SA w Krakowie

Jazda na czas, prowadzenie tramwaju z prędkością 10 km/h z zasłoniętym prędkościomierzem i precyzyjne hamowanie - takie zadania czekały na motorniczych biorących udział w 20. konkursie Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Krakowie.

Po wakacjach Krakowska Komunikacja Miejska zostanie wzmocniona

Wkrótce zostaną wprowadzone kolejne wzmocnienia Komunikacji Miejskiej w Krakowie. W sobotę 18 września swoje rozkłady zmienią linie autobusowe. W poniedziałek, 20 września – linie tramwajowe.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię