Radio Kraków

"Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy"

Pielgrzymi z parafii ekumenicznej w Tiarecie w Algierii

  • date_range 2016-02-22
Przybliżamy słuchaczom Radia Kraków grupę pielgrzymów z parafii ekumenicznej w Tiarecie w Algierii.

"Skała" - reportaż Ewy Szkurłat

  • date_range 2016-02-09
"Trwajcie mocni w wierze" - to było hasło pielgrzymki Benedykta XVI do Polski. Ale wiara nie jest rzeczą łatwą - wiedzieli o tym również młodzi ludzie, którzy przyszli na spotkanie z Papieżem. Po co przyszli na krakowskie Błonia w maju 2006 roku?

Poznaj pielgrzymów z Republiki Środkowo-Afrykańskiej

  • date_range 2016-02-09
Na początek chcemy przybliżymy słuchaczom Radia Kraków chrześcijan z Republiki Środkowej Afryki i Mołdawii. Delegacja młodzieży z Republiki Środkowoafrykańskiej przybędzie do Polski w połowie lipca.

Przed Światowymi Dniami Młodzieży: Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy?

  • date_range 2016-01-19
Unikatowy multimedialny radiowy projekt przez kilka miesięcy przed Światowymi Dniami Młodzieży. Radio Kraków chce towarzyszyć młodym ludziom, którzy przyjadą do Krakowa w lipcu 2016 roku. Zapytamy ich o oczekiwania, plany, nadzieje związane ze spotkaniem z Papieżem i rówieśnikami z innych krajów. Powiemy o sytuacji Kościoła w ich krajach. Porozmawiamy o problemach, z którymi spotykają się na co dzień. Co to znaczy być chrześcijaninem w ich kraju? Zaprezentujemy zdjęcia, korespondencję z nimi, nagrania dotyczące sytuacji politycznej i społecznej ich ojczyzn. Będziemy im również towarzyszyć po ich przyjeździe do Krakowa, by na gorąco śledzić ich obecność w Polsce.

Najnowsze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię