Piłkarze krakowskiej Wisły są już po pierwszym meczu towarzyskim zimą 2022 roku. W ośrodku szkoleniowym w Myślenicach pokonali 3-0 dziesiąty zespół słowackiej ekstraklasy MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Pierwszego gola zdobył Dor Hugi, wykorzystując precyzyjne dośrodkowanie ze skrzydła Jana Klimenta. Jeszcze przed przerwą rezultat podwyższył po indywidualnej akcji Nikola Kuveljić, a wynik spotkania ustalił w 84. minucie Michal Škvarka, który ładnym strzałem dobił sparowane przez bramkarza uderzenie Felicio Brown Forbsa.

Po raz pierwszy w wiślackich barwach w wyjściowej jedenastce wystąpił nowy obrońca - Sebastian Ring. Powracający do zespołu Zdenek Ondrášek pojawił się w II części meczu. W drugiej połowie zagrali tez juniorzy - Paweł Koncewicz-Żyłka oraz Dorian Gądek.

Wisła Kraków: (I połowa) Mikołaj Biegański - Dawid Szot, Serafin Szota, Maciej Sadlok, Sebastian Ring - Piotr Starzyński, Nikola Kuveljić, Patryk Plewka, Stefan Savić, Dor Hugi - Jan Kliment.

(II połowa) Kacper Rosa - Konrad Gruszkowski, Michal Frydrych, Paweł Koncewicz-Żyłka, Matěj Hanousek - Nikola Kuveljić (65' Hubert Sobol), Dorian Gądek, Michal Škvarka, Mateusz Młyński - Felicio Brown Forbes, Zdeněk Ondrášek.