Zmiany w komunikacji autobusowej od 24 września:

- Linia nr 135 będzie kursować po nowej stałej trasie: „Łagiewniki” – … – ul. Fredry, ul. Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, ul. Witosa – … – „Golkowice Pętla”

- Linia będzie dodatkowo obsługiwać przystanek „Millana” n/ż, natomiast nie będzie obsługiwać przystanków „Połomskiego” i „Centrum JPII”. Linia będzie kursować co 30 minut w dni powszednie i co 40 minut w godzinach wieczornych oraz w dni wolne

- Linia nr 155 będzie kursować po nowej stałej trasie: „Zajezdnia Wola Duchacka” – … – ul. Myślenicka, ul. Merkuriusza Polskiego (powrót: ul. Chałubińskiego, ul. Szybisko), ul. Kąpielowa, droga prowadząca do stacji kolejowej Kraków Swoszowice – „Swoszowice SKA”.

- Linia będzie kursować co 30 minut w dni powszednie i co 40 minut w godzinach wieczornych oraz w dni wolne

- Linia nr 165 zostanie zlikwidowana

- Linia nr 214 będzie kursować po obecnej trasie co 30 minut w dni powszednie, co 40 minut w godzinach wieczornych i co 80 minut w dni wolne. Wybrane kursy nadal będą realizowane na trasie skróconej „Borek Fałęcki” – „Grabówki Pętla”

- Linia nr 224 zostanie przywrócona na stałą trasę. W kierunku Wieliczki będzie kursować przez ul. Totus Tuus i Witosa, z pominięciem ul. św. Brata Alberta, Herberta, Bujaka i Halszki. Częstotliwość i godziny kursowania pozostaną bez zmian

- Linia nr 254 będzie kursować po nowej stałej trasie: „Borek Fałęcki” – … – ul. Kąpielowa, „Swoszowice SKA” (podjazd do nowej pętli każdym kursem w obu kierunkach), ul. Kąpielowa – … – „Golkowice Pętla” / „Grabówki Pętla”

- Linia będzie kursować co 30 minut w dni powszednie i co 80 minut w godzinach wieczornych oraz w dni wolne. Wybrane kursy w dni powszednie (jeden kurs w godzinach porannych) i w dni świąteczne będą jak dotychczas realizowane na trasie „Borek Fałęcki” – „Grabówki Pętla”

- Linia nr 433 będzie kursować po nowej stałej trasie: „Łagiewniki” – … – ul. Bojki, ul. Cechowa – „Piaski Wielkie”

Częstotliwość i godziny kursowania pozostaną bez zmian.