Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Trener Łukasz Surma rozstaje się z Garbarnią

Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia informuje, że trener Łukasz Surma nie będzie pełnił funkcji szkoleniowca pierwszej drużyny. Kontrakt pomiędzy klubem, a trenerem, który wygasa 30 czerwca 2021 roku nie zostanie przedłużony. Obie strony nie doszły do porozumienia, co do dalszej współpracy.

www.garbarnia.krakow.pl

Trener Łukasz Surma dołączył do Garbarni Kraków 16 czerwca 2019 roku, kiedy objął zespół po spadku z Fortuna 1 ligi. Szkoleniowiec spędził przy ul. Rydlówka 23 pełne dwa sezony, w których poprowadził „Brązowych” w 73. oficjalnych spotkaniach. Debiut trenerski w brązowo-białych barwach miał miejsce 27 lipca 2019 roku w rywalizacji przeciwko Górnikowi Łęczna. Garbarnia z trenerem Łukaszem Surmą ostatnie dwa sezony zakończyła na siódmym miejscu w drugiej lidze, do samego końca walcząc o udział w barażach.

– Decyzja o odejściu była dla mnie bardzo trudna, ponieważ dość mocno zżyłem się z klubem. Była ona jednak przemyślana. Chciałbym bardzo podziękować osobom, którzy zauważyli mnie w trzeciej lidze i pozwolili prowadzić Garbarnię na poziomie centralnym. Podziękowania kieruje również do kibiców, sztabu trenerskiego, pracowników klubu, którzy wspierają zespół. Bez nich klub by nie funkcjonował. Dziękuje wszystkim osobom, którzy pracują na co dzień na rzecz Garbarni. Na koniec dziękuje zawodnikom za zaangażowanie i włożone serce.

www. garbrania.krakow.pl

Źródło: garbarnia.krakow.pl
Autor:
Kuba Niziński

Opracowanie:
Kuba Niziński

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię