Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

Kolarze przegrali

  • Kraków
  • date_range Czwartek, 2012.05.03 05:29 ( Edytowany Poniedziałek, 2021.05.31 01:10 )
kolarstwo
Kolarstwo jest tą dyscypliną sportu, w której zawody rozgrywa się z reguły bez względu na pogodę. Ale bywają wyjątki. Tak stało się w środowy wieczór.   Z powodu ulewy  komisja sędziowska Karpackiego Wyścihu Kurierów podjęła decyzję o odwołaniu prologu, który miał być rozegrany na ulicach Tarnowa. Zaraz po prezentacji 116 uczestników wyścigu nastąpiło oberwanie chmury, które wymusiło decyzję jury. Najważniejsze było bezpieczeństwo kolarzy. Pozostaje mieć nadzieję, że w czwartek żadnych przeszkód jużnie będzie i obejrzymy piękną walkę na dystansie 124 kilometrów z Radłowa, przez Żabno, Odporyszów, Wierzchosławice, Zakliczyn, Jastrzębią, Ciężkowice, Rzepiennik, Biskupi, Ryglice, aż do Tuchowa. Start zaplanowany jest w samo południe.

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres [email protected]

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię