Radio Kraków
  • A
  • A
  • A

50-latek robił na Bagrach zdjęcia dziewczynkom. Sprawą zajmie się policja

Grupa nastolatków złapała na krakowskich Bagrach mężczyznę, który fotografował ubrane w kostiumy plażowe dziewczynki. Zabrali mu telefon, w którym jak się okazało były zdjęcia całych postaci, jak i wykadrowane części ciała.

fot: EK

Posłuchaj co mówi Marek Anioł z krakowskiej Straży Miejskiej
Nastolatkowie powiadomili patrol straży miejskiej, który przekazał zatrzymanego mężczyznę policji.

- Opowiedzieli, że podeszli do niego i zabrali mu telefon, uniemożliwili mu też ucieczkę. 50-latek próbował przekupić młodzież butelką wódki. W telefonie mężczyzny znaleziono zdjęcia całych postaci oraz wykadrowanych części intymnych, a także inne, podobne treści z internetu - mówi Marek Anioł z krakowskiej Straży Miejskiej i dodaje, że mężczyzna od razu został przekazany w ręce policji.

Jak informuje Piotr Szpiech z małopolskiej policji, telefon 50-latka został zabezpieczony. Mężczyzna ma zostać także przesłuchany. "Sprawdzamy zawartość telefonu, czy zgromadzony materiał pozwoli na postawienie mężczyźnie zarzutów" - dodaje.
Autor:
Radio Kraków

Opracowanie:
Krzysztof Orski

Wyślij opinię na temat artykułu

Najnowsze

Skontaktuj się z Radiem Kraków - czekamy na opinie naszych Słuchaczy

Pod każdym materiałem na naszej stronie dostępny jest przycisk, dzięki któremu możecie Państwo wysyłać maile z opiniami. Wszystkie będą skrupulatnie czytane i nie pozostaną bez reakcji.

Opinie można wysyłać też bezpośrednio na adres opinie@radiokrakow.pl

Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez SMS - 4080, telefonicznie (12 200 33 33 – antena,12 630 60 00 – recepcja), a także na nasz profil na  Facebooku  oraz  Twitterze

Kontakt

Sekretariat Zarządu

12 630 61 01

Wyślij wiadomość

Dodaj pliki

Wyślij opinię